Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Передача доменів в if.ua, Список реєстраторів в доменних зонах IF.UA / IVANO-FRANKIVSKA.UA
SilvaTour
повідомлення 17.9.2012, 18:51
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 17.9.2012
Мешканець №: 2141
Подякували: 0 раз



У домені. UA з вересня почалося поетапне впровадження технології EPP (Extensible Provisioning Protocol).

З 5-го вересня на новий протокол перейшли домени Івано-Франківська, Ужгорода, Чернівців та Херсона. Потім на роботу за цією технологією перейдуть і інші публічні домени, що дозволить уніфікувати правила і процедури в доменному просторі. UA.
Тепер всі операції з доменами будуть відбуватися виключно через реєстраторів і на платній основі.

На даний момент відбувається розсилка реєстрантам листів,
які містять код для трансферу домену та докладну інструкцію щодо процедури трансферу доменів до реєстратора. Крім
того, реєстранти можуть самостійно отримати код на сторінці
https://hostmaster.ua/actualization/ (авторизація відбувається по uanic-handle)

Список реєстраторів в доменних зонах IF.UA / IVANO-FRANKIVSKA.UA. доступний на сайті Адміністрації домену IF.UA - http://hostmaster.ua/?if-registrars

Перенести домен в автоматичному режимі можна через офіційного реєстратора RX-NAME
 
Scary
повідомлення 18.9.2012, 8:31
Порядковий номер повідомлення #2

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Топік явно розвод на лоха:
1) в ссилці реферер
2) пененосити до якоїсь маловідомої фірми з Миколаєва, ну я точно не буду.
3) на сайті хотмастера немає нічого про можливість автоматичного переводу - в будь-якому випадку прийде(прийшов) код. Так, що даний пост - СПАМ

Це повідомлення відредагував Scary: 18.9.2012, 8:35
 
SilvaTour
повідомлення 18.9.2012, 15:14
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 17.9.2012
Мешканець №: 2141
Подякували: 0 раз



А причому тут Хостмайстер до автоматики?

1. Я бачу ви мало з цим знайомі, автмоатізацію роблять реєстратори!
2. Реферальная посилання, так як я є клієнтом даної компанії!
(заробляти хочуть всі, я ось і вказав своє посилання, може 10-20 грн і зароблять на пивко, хіба це заборонено? smile.gif))
3. Мало знайома? 11 років на ринку України! smile.gif)) Ну якщо ви мало знаєте інформації про цю компанію, це не означає, що вони мало знайомі.


Ви говорите так, як ніби світ крутиться навколо Вас!
 
Scary
повідомлення 18.9.2012, 17:59
Порядковий номер повідомлення #4

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(SilvaTour @ 18.9.2012, 15:14) «
А причому тут Хостмайстер до автоматики?

1. Я бачу ви мало з цим знайомі, автмоатізацію роблять реєстратори!
2. Реферальная посилання, так як я є клієнтом даної компанії!
(заробляти хочуть всі, я ось і вказав своє посилання, може 10-20 грн і зароблять на пивко, хіба це заборонено? smile.gif))
3. Мало знайома? 11 років на ринку України! smile.gif)) Ну якщо ви мало знаєте інформації про цю компанію, це не означає, що вони мало знайомі.
Ви говорите так, як ніби світ крутиться навколо Вас!


Почнем з того, що світ навколо мене не крутиться і мені впринципі всерівно хто і що про мене думає, говорить.

Про заробляння грошей - постити цілий топік, щоб, можливо, заробити 10-20 грн, то є смішно.
Наводить на думку про школоло... (без образ). На цьому форумі людей, який дана тема зацікавить не більше 5. Та, й, не бачу змісту вже переводити домени на обслуговування, ще 3-4 місяці можна й так жити.

11 років на ринку, ну і, я чув про купу компаній, які працюють і менше часу.

Автоматичний перевід,як я розумію, вводиш в формі AuthInfo & go?
В чому бенефіти?
 
SilvaTour
повідомлення 18.9.2012, 22:37
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 17.9.2012
Мешканець №: 2141
Подякували: 0 раз



А на рахунок школяр .... це даремно. Я реф. програмою на РХ-наме за цей місяць вже заробив 1670 грн smile.gif Так, то на пивко по 20 тут там, і відмінно!

Все дуже просто! Особисто мав досвід з багатьма реєстраторами. До прикладу: іншій реєстратор, оформляєш заявку на перенесення домену і сидиш чекаєш, аж ввечері її хтось обробив вручну ... Минув день, на ранок мій термін домену закінчився і реєстратор N, не передає домен так як потрібно продовжити.

Ось це простий приклад, ніж зручно автоматизація, коли не потрібно писати в підтримку про переносах, зміні даних і так далі ..
 
SilvaTour
повідомлення 18.9.2012, 23:19
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 17.9.2012
Мешканець №: 2141
Подякували: 0 раз



Нічого не подумайте. Я не проти інших реєстраторів, але просто був гірки досвід.

А цих хлопців рекомендую і помагать на форумах людям якщо щось цікавить + так ще й грошики додатково заробляю!

Так, що вибачте якщо що!
 
Scary
повідомлення 27.9.2012, 13:30
Порядковий номер повідомлення #7

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата
А на рахунок школяр .... це даремно. Я реф. програмою на РХ-наме за цей місяць вже заробив 1670 грн smile.gif Так, то на пивко по 20 тут там, і відмінно!


Ну я радий, що є купу тупих людей, на яких можна нажитись. Але ця сума не є показником для мене. Взагалі, вважаю, що час є витрачений не доцільно.

Цитата
Все дуже просто! Особисто мав досвід з багатьма реєстраторами. До прикладу: іншій реєстратор, оформляєш заявку на перенесення домену і сидиш чекаєш, аж ввечері її хтось обробив вручну ... Минув день, на ранок мій термін домену закінчився і реєстратор N, не передає домен так як потрібно продовжити.

Ну, тут є два аспекти:
1) починати перенесення в останній день перед HOLD є відвертою дурістю і свідчить про те, що людина ніколи не читали рекомендаціїй "по догляду за доменом"...
2) Реєстратор, який користується холдом - не є добропорядним, але це може бути прописано в договорі на обслуговування домену.

Цитата
Ось це простий приклад, ніж зручно автоматизація, коли не потрібно писати в підтримку про переносах, зміні даних і так далі ..

Цікаво, але відколи переведення українських доменів(.com.ua) не вимагало надсилання документів до реєстратора? Це загальноприйнята процедура відправки сканів паспорту?
Наскільки я пам'ятаю, то укр домени немали до тепер authinfo.
 
Elro
повідомлення 5.7.2017, 10:46
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 8.3.2017
Мешканець №: 3792
Подякували: 0 раз



До речі по доменам. Скільки вже разів реєструвався, так фаворитом обрав ось цей https://www.bestname.ua/regcom.php сервіс реєстрації доменів. Там одразу ж на місці і хостинг замовити можна. Подобається мені, що у них і підтримка дійсно працююча, і виділені сервера є, і дуже зручний веб-інтерфейс для керування доменами.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 18.4.2024, 23:22