Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Cdma Оператори В Україні, 3G мережі
Про операторові CDMA
Яким операторам CDMA ви плануєте користуватись?
CDMA Ukraine [ 2 ] ** [33.33%]
PEOPLEnet [ 1 ] ** [16.67%]
Інтертелеком [ 0 ] ** [0.00%]
Велтон Телеком [ 0 ] ** [0.00%]
Очікую на Life:) 3G [ 1 ] ** [16.67%]
Очікую на Укртелеком WCDMA 3G/ HSDPA [ 0 ] ** [0.00%]
Не планую змінювати GSM на CDMA [ 2 ] ** [33.33%]
Усього голосів: 6
Гості не можуть голосувати 
AutoLove
повідомлення 25.9.2007, 17:25
Порядковий номер повідомлення #1

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 21.9.2007
З: Ukraine
Мешканець №: 7
Подякували: 1 разЦікаво знати, який оператор оберуть люди для спілкування у 3G мережах України.

Оператор CDMA Україна відрізняється якісним зв"язком, простими і доступними тарифами. Покриття постійно зростає і покращується. На сьогодні розгорнуто мережу у 12 містах та областях України. Має також прямий міський номер.

Цены указаны в гривнах с учетом НДС

Названии: "Безлимитный 2007" "Безлимитный + 2007" "I.NET" "Интерком"
Стоимость подключения (единоразово): 30 грн
Аванс при подключении: 84 грн
Ежемесячная абонплата: 108 грн, 150 грн, 50 грн, 60 грн
Бесплатные мегабайты интернет в месяц: 30, 100 Мб, 100 Мб, 15 Мб
Исходящий звонок внутри сети: бесплатно, бесплатно, 0,12 грн, 1 коп
Исходящий звонок на прямые номера в г. Киеве: бесплатно, бесплатно, 0,36 грн, 9 коп

ДокладнішеPEOPLEnet - перший Оператор зв"язку третього покоління (3G) в Україні. Цікавий висошвидкісною передачею даних по доступним тарифам. Працює у Києві, Одесі, Харькові, Дніпропетровську. До кінця 2007 року планує покрити більше 50% територі України

Оператор PEOPLEnet предоставляет телефонные номера с кодом 092.
Цены указаны в гривнах с учетом НДС


Название: "Бизнес Online", "Максимум слов", "Максимум Трафика", "Все просто (Бизнес)"
Стоимость подключения (единоразово): бесплатно
Аванс при подключении: 515 грн, 305 грн, 215 грн, 55 грн
Ежемесячная абонплата: 480 грн, 280 грн, 200 грн, нет
Исходящий звонок внутри сети: 5 коп
Исходящий звонок в пределах Украины: 70 коп
Исходящий звонок на телефоны мобильных операторов: 70 коп

детальнішеІнтертелеком - перший національний оператор сотового зв"язку CDMA в Україні. На сьогоднішній день покрито більше третини території України. Має також прямий міський номер за доступними цінами.

Оператор "Интертелеком" предоставляет прямые киевские номера (360-ХХ-ХХ, 361-ХХ-ХХ)
Цены указаны в гривнах с учетом НДС

назва: "Летний +", "Я кохана!", "Местный", "Легкий выбор 50"
підключення: 1 грн
абонплата: 35 грн, 25 грн, 13,70 грн физ. лиц/ 21,52 грн юр.лиц, 50 грн
Исходящий звонок в пределах Украины: 0,70 грн, 0,60 грн, 0,3384 грн, 0,80 грн
Исходящий звонок на телефоны мобильных операторов: 0,85 грн, 0,75 грн, 1,20 грн, 1 грн

ДетальнішеВелтон Телеком на сьогоднішній день покрито 15 міст України. Покриття і якість зв"язку бажає бути кращою, тому поки що підключення до даного оператора припинено. Має також прямий міський номерВАТ “Укртелеком” та компанія Nokia підписали рамковий договір на поставку базової та радіомережі 3G з трирічним терміном дії. На базі філії товариства «Утел”, за допомогою Nokia, буде розгорнута перша в Україні мережа WCDMA 3G/ HSDPA, технічні можливості якої дозволяють надавати кінцевим користувачам такі нові послуги — як швидкісна передача даних для WAP, доступ до Інтернет, відео та аудіо зв’язок. Спочатку мережа буде впроваджена у Києві та Київській області, а у подальшому — розгорнута і в інших областях України.

Nokia буде постачальником базової та радіомережі в Києві та Київській області. Підписаний контракт включає такі інноваційні рішення Nokia щодо радіомережі 3G, як модульна потужна базова станція Nokia Flexi WCDMA та програмне забезпечення для швидкісного пакетного доступу через канал зв’язку „вниз” (HSDPA). Зазначене обладнання буде підтримуватися мережeю Nokia NetAct™ з обладнанням від різних постачальників і системою управління послугами. За допомогою цієї мережі Nokia об’єднає платформи додаткових послуг та білінгові рішення, а також надасть послуги планування і запровадження мережі та тренінгу.

„Нам приємно, що ми першими в Україні впроваджуємо мережу WCDMA 3G/ HSDPA. Спочатку наші нові послуги будуть надаватися в столичному регіоні фізичним особам — українським громадянам та іноземцям, які мешкають в Україні. Розраховуємо також на високий попит з боку представників сфери бізнесу, — каже Директор філії Укртелекому „Утел” Станіслав Гурський. — Співпраця з Nokia дасть нам можливість активізувати нашу бізнесову діяльність, а її інноваційні рішення допоможуть надати кінцевим користувачам широкий діапазон нових послуг високого рівня якості.”

Генеральний директор Nokia Україна Мікко Еломаа заявляє: „Ми раді надати Укртелекому підтримку у розширенні діапазону послуг та відкрити перед ним нові можливості збільшення доходу. Окрім надання допомоги Укртелекому у розвитку бізнесу, ця угода є також важливою для компанії „Nokia” з точки зору зміцнення її позиції як основного учасника ринку в Україні та Східній Європі.”

детальніше
Оператор мобільного зв’язку lіfe:) оголосив про успішне тестування послуг мобільного зв’язку третього покоління — 3G-дзвінок, 3G-відео-дзвінок, 3G-потокове відео, а також доступ до Інтернету за допомогою технології високошвидкісної пакетної передачі даних (HSDPA).

Як повідомили представники оператора мобільного зв’язку, lіfe:) почав роботу з підготовки своєї мережі до запуску мобільного зв’язку третього покоління й провів некомерційне тестування, основна мета якого було визначення потенційних можливостей впровадження 3G в Україні.

Lіfe:) упевнений, що може здійснити досить динамічний запуск 3G і вже через 2—3 місяця після одержання ліцензії забезпечити покриттям 3G міста-мільйонники.

У ході випробувань було здійснено перший тестовий 3G-дзвінок, перший тестовий відео-дзвінок, здійснено передачу даних і передачу потокового відео з використанням технології HSDPA.

У ході тестування фахівцями lіfe:) було досягнуто максимальної швидкість передачі даних у 3,6 Мб\с. Нормальна робоча швидкість підтримувалася на рівні 2,7 Мб\с.

Всі базові станції, що встановлені lіfe:), підтримують технологію HSDPA, яка вважається технологією покоління 3,5G і теоретично дозволяє досягти максимальної швидкості передачі даних 14,4 Мб/с.

детальнішеТему читайте також на форумі Wellcome.net.ua

Це повідомлення відредагував AutoLove: 25.9.2007, 17:30
 
Majesty
повідомлення 25.9.2007, 18:02
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 разCDMA Україна - надає послуги у стандарті CDMA. це просто стандарт ЦДМА, до 3G відношення не має, зате має ряд переваг над застарілим стандартом GSM, якому понад 20 років.
PEOPLEnet (Бренд Телесистеми України) - стандарт CDMA2000 він же WCDMA - американська реалізація стандарту 3G, в принципі в межах цього стандарту можуть працювати ЦДМА термінали, але для повної реалізації його можливостей необхідна підтримка CDMA-Ev-Do
Інтертелеком - аналогічно до ЦДМА Україна
Велтон Телеком - має покриття в містах мільйонниках, щодо решта - аналогічно до ЦДМА Україна.
Укртелеком - наскільки мені відомо, єдиний оператор, який має ліцензію надавати послуги в стандарті UMTS-2100 тобто європейський варіант 3G
 
Ptashechka
повідомлення 12.10.2007, 18:46
Порядковий номер повідомлення #3

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 разААА Коли на території всієї україни буде WCDMA??? Скоріше б, ще скріше б!!!
 
Majesty
повідомлення 13.10.2007, 16:09
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 разPeopleNET в планах має Франик. Коли наше село покриють то загадка. Хоч CDMA легше покривати ніж GSM.

Поки покриють прийде ще якийсь рульний стандарт і всі будуть хтіти його ))
 
Sashok
повідомлення 1.11.2007, 16:54
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 разЦитата
З 1 листопада 2007 року компанія ВАТ «Укртелеком» розпочинає продаж послуг мобільного зв’язку нового покоління під торговою маркою Utel. Код мережі нового оператора - 091.

«Сьогодні для всього багатотисячного колективу компанії святковий та відповідальний день. Ми завершили перший етап будівництва мережі мобільного зв’язку нового покоління. Наша компанія після чотирирічної вимушеної перерви, повернулась на ринок мобільного зв’язку України з новим стандартом, який зберігши всі переваги існуючих мобільних стандартів, надає користувачам безліч інновацій та додаткових послуг. Ми переконані, що наші нові мобільні послуги органічно доповнять існуючі можливості стаціонарного зв’язку і стануть зручними, надійними, доступними за ціною та зацікавлять практично всіх сьогоднішніх та завтрашніх користувачів послуг зв’язку та інформаційних технологій», - повідомив Голова Правління ВАТ «Укртелеком» Георгій Дзекон.

Мережа компанії побудована у відповідності до ліцензії за технологією UMTS/W-CDMA. Ця технологія є одним з стандартів мобільного зв’язку третього покоління 3G, згідно з концепцією та рекомендаціями під загальною назвою IMT-2000 (International Mobile Telecommunication). IMT-2000 прийнятий Міжнародним союзом електрозв’язку у 1999 році та включає сотні рекомендацій для різних елементів мережі (радіопідсистема, сигналізація, транспорт, комутація тощо). Стандарт UMTS/W-CDMA, прийнятий у 2000 році, розвивається у рамках співробітництва національних і міжнародних регуляторних органів у проекті 3GPP (3rd Generation Partnership Project). Рекомендації IMT-2000 та стандарт UMTS/W-CDMA постійно розвиваються та доповнюються новими можливостями. Основні інновації, реалізовані у новому поколінні стандартів, - це глобальне визнання, гармонізація та єдиний стандарт розподілення радіочастот у всьому світі, ефективніше використання частотного діапазону, висока швидкість передачі даних тощо.

Стандарт UMTS/WCDMA дозволяє абонентам нашої компанії забезпечити практично непомітний перехід на мережу нового мобільного стандарту, оскільки абонент Utel зможе отримувати всі базові послуги, але значно якісніші. Для отримання послуг нового покоління клієнту навіть не доведеться змінювати звичний термінал, якщо він підтримує стандарт UMTS. Абоненту будуть запропоновані принципово нові послуги, зокрема, відеодзвінок, ТБ-ролики, відеопошта, швидкісний доступ до Інтернету, а з часом і багато інших послуг. Сьогодні Utel забезпечує швидкість передачі даних (на ділянці термінал-мережа) у мережі зі швидкістю до 3,6 Мбіт/сек. Абонент буде забезпечений роумінгом у будь-якому місці, де є покриття мереж GSM або UMTS.

З 1 листопада всі послуги мобільного нового стандарту будуть доступними у шести містах України – Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Львові. Також всі абоненти Utel зможуть користуватися базовими послугами мобільного зв’язку та SMS практично на всій території України. Це стало можливим завдяки національному роумінгу з одним із GSM-операторів, що має покриття на більшій частині території України.

На першому етапі будівництва мережі введено в експлуатацію: ядро мережі з підсистемою комутації, радіопідсистема, медіашлюзи, системи управління та моніторингу, систему обліку послуг та розрахунків з абонентами, комплекси додаткових послуг. Завершення першого етапу будівництва мережі дає старт інтенсивній та щоденній роботі з розширення власного покриття. До кінця 2007 року Укртелеком планує ввести в експлуатацію ще кількасот базових станцій в усіх регіонах країни. А впродовж 2008 року зону надання послуг нового мобільного стандарту буде суттєво розширено. Також товариство активно співпрацює з усіма компаніями, які надають інформаційні послуги, рінгтони, відеопрограми, ігри та інший мультимедійний контент, який може бути цікавим для абонентів Утел. Наша мережа технологічно відкрита для всіх партнерів, повідомляє прес-служба UTEL.

Тарифи на дзвінки з фіксованої мережі ВАТ «Укртелеком» на мережу стільникового мобільного зв’язку товариства

З 1 листопада 2007 року вводяться тарифи на дзвінки з фіксованої мережі ВАТ «Укртелеком» на мережу стільникового мобільного зв’язку товариства за кодом 091. Вартість однієї хвилини розмови коштуватиме 60 копійок з ПДВ, тарифікація посекундна.

Зазначені тарифи вигідно відрізняються від тарифів на дзвінки до мереж інших мобільних операторів України (1 грн. 20 коп. за хвилину розмови).
 

непогано
Звідси
 
Majesty
повідомлення 3.11.2007, 21:49
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 разЦитата
Це стало можливим завдяки національному роумінгу з одним із GSM-операторів, що має покриття на більшій частині території України.

Цей оператор - Українські Радіосистеми (УРС) - тм "Білайн", до речі, роумінг односторонній, тобто абоненти УРС не можуть користуватись послугами Утелу. Плюс за роумінг ІМХО буде додаткова плата типу 1.20 коштуватиме хвилина. Як це є з одностороннім роумінгом Голден-УРС.
 
Ptashechka
повідомлення 15.7.2008, 19:56
Порядковий номер повідомлення #7

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 разУра! Інтертеком рулить! Хотілося би ще Утел протестувати. Але вже чийсь модем поюзати. А піплнет так в нашу область і не дішов, вже скільки часу планує...
 
bORn
повідомлення 12.8.2008, 11:33
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 12.8.2008
Мешканець №: 229
Подякували: 0 разскажіть будь-ласка добрі люди мені необхідно хорошій нет , поки що зупинився на Інтертелекомі.Мені взягалі то треба для ігри через нет Контри.Нормально буде грати ? Які швидкості (in,out) ?
 
Ptashechka
повідомлення 12.8.2008, 13:05
Порядковий номер повідомлення #9

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 разЦитата
скажіть будь-ласка добрі люди мені необхідно хорошій нет , поки що зупинився на Інтертелекомі.Мені взягалі то треба для ігри через нет Контри.Нормально буде грати ? Які швидкості (in,out) ?


Нормально. але пінг таки великий ((((
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 13.7.2024, 15:31