Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Чи поїхали б ви працювати за кордон?
:
Ваш варіант
Так, якби випала нагода [ 14 ] ** [51.85%]
Поживем-побачим [ 6 ] ** [22.22%]
Це складне питання [ 3 ] ** [11.11%]
Ні, напевно [ 4 ] ** [14.81%]
Нізащо [ 0 ] ** [0.00%]
Усього голосів: 27
Гості не можуть голосувати 
Majesty
повідомлення 10.3.2008, 21:48
Порядковий номер повідомлення #1

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Як ви відноситесь до трудової еміграції у інші країни? Чи бачите там перспективи свого трудового\особистого розвитку? Як уявляєте проживання і роботу на чужині? Що саме вас не влаштовує, через що можна виїхати?
 
pozitronik
повідомлення 10.3.2008, 22:57
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Я б мабуть зважився і поїхав, хоча хз... Там рівень життя інший, і гроші порівняно більші платять, навіть на якійсь чорновій роботі
 
greya
повідомлення 10.3.2008, 23:43
Порядковий номер повідомлення #3

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



....це дійсно складне питання.....(
я б не хотіла їхати. щоб працювати по професії - то буду й тут, незалежно ким..... не хочу їхати аж до злості! чому я маю їхати? адже я непогано вчилась, щось таки знаю, у мене вже є хороші рекомендації! чому я не повинна віддати це своїй землі, своїм людям?..... я готова ризикнути

...але є зовсім інша сторона....коли в очі дивиться твоя дитина і просить щось, нехай не дороге, та, блін, навіть книжку гарну! а ти не маєш за що їй купити.....
...часто мимоволі,на секундочку зі страхом думаю, а якщо таке станеться? то я мабуть відключу мозок, зіжму свою злість в кулаки і поїду мити ноги комусь у Італію чи Іспанію.... щоб могти дати своїй дитині нормальне харчування, нормальну освіту і життя. і молитуму Бога, щоб вона не зненавиділа мене і простила, за те, що чиню так а не інакше

 
 
pozitronik
повідомлення 11.3.2008, 0:33
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Мабуть це і спонукає більшість людей виїжати, коли дитина просить чогось, а ти не можеш собі дозволити навіть якщо то дрібничка... От тільки прикро коли батьки їдуть закордон, мало з шкіри не лізуть щоб відправити якусь копійку додому, а тим часом дитина "псується", вплутується в щось...
 
Majesty
повідомлення 11.3.2008, 14:00
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
щоб могти дати своїй дитині нормальне харчування, нормальну освіту і життя. і молитуму Бога, щоб вона не зненавиділа мене і простила, за те, що чиню так а не інакше

В цей час дитина буде віддана сама собі, лиш отримуючи гроші від мами, яку мимоволі почне забувати
 
greya
повідомлення 11.3.2008, 17:36
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



дякую, Majesty, що наголошуєш на цьому, та все ж не всі діти однакові. виховання і сама дитина тут мають значення.... Погодьтесь, часто батьки вдома, а толку? виростають, як було колись влучно сказано "волчата", і з достатком і з батьками.
знаю не один приклад, коли діти батьків в дитинстві майже не бачать! бо тато замерзає в наймитах десь під москвою.... а мама в чехії готелі обмиває... та ніхто нікого аж ніяк не забув!!
і велику роль тут зіграли самі батьки, їхнє вміння пояснити, показати свою любов, не образити закрите серц
е дитини, 
змогти зберегти ще сили, змогти залишитись людиною....

та не про це ж йдеться... аж млосно стає, коли розумію,
... що ніхто з тих хто вже в такій ситуації того не хотів, та життя не сплануєш.... і ситуації такі різні бувають.......
 
Stefa
повідомлення 12.3.2008, 11:21
Порядковий номер повідомлення #7

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 3.3.2008
Мешканець №: 102
Подякували: 2 раз



В залежності на яку роботу. Якщо чорноробочим то ні. Оскільки в мене немає сімї, яку тре забезпечувати, а на власне проживання можна і в Україні заробити. Хотя якщо б бгато платили то може і би поїхав, але ніколи незнаєш, що тебе там може чекати. Можуть обіцяти золоті гори, а попадеш у рабство у чужій країні де не маєш ніяких прав і не знаєш мови.
 
husain_if
повідомлення 23.3.2008, 0:55
Порядковий номер повідомлення #8

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Я би поїхав, якби знав що це безпечно! І що робота не супер важка, типу "стройка, ваління дерев, стовбів" і т.д. Тобто на чорну роботу би не пішов. Хоча може би і пішов но не на дуже фізично тяжку, так як здоровя важливіше. Да і не культуріст я mellow.gif

Бо грошей на наші зарплати мені не хватає, я би на 1-2 роки поїхав закордон. Заробив би там бабла... Приїхав би сюда і жив би нормально.

Це повідомлення відредагував husainif: 23.3.2008, 1:54
 
Svitlo
повідомлення 24.3.2008, 15:38
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 19.3.2008
Мешканець №: 115
Подякували: 0 раз



Цитата(husainif @ 23.3.2008, 0:55) «
Я би поїхав, якби знав що це безпечно! І що робота не супер важка, типу "стройка, ваління дерев, стовбів" і т.д. Тобто на чорну роботу би не пішов. Хоча може би і пішов но не на дуже фізично тяжку, так як здоровя важливіше. Да і не культуріст я mellow.gif

Бо грошей на наші зарплати мені не хватає, я би на 1-2 роки поїхав закордон. Заробив би там бабла... Приїхав би сюда і жив би нормально.


А ви вкурсі шо закордон можна їхати працювати не тільки вигрібаючи лайно і відвантажуючи вагони?
Ви ж усі "прогресивні чуваки" - знаєте шо таке нет. А в Україні лише 2% юзерів нету. Прикиньте тепер які шалені у Вас можливості! Є ж море міжнародних компаній, реально класних. Типу P&G, Delloite, Lufthansa, Bosh і все таке.
Форуми і чати - то файно. Але між цим можна заходити на їх сайти, шукати вакансії, намагатись розвиватися.
До того ж у Франику AIESEC посилає на стажування закордон по професії. У мене купа знайомих так їхала. Файно. Люди задоволені. Ше й з грошима. А потім повертаєшся додому - і роботодавці вже так не футболять - и ж тепер із досвідом роботи, ше й закордоннимwink.gif Так шо думайте про своє майбутнє зара, шоб потім не тре було заради гарних китайськх іграшок дітям їхати "туди, не знати куди по щось, невідомо що"
 
Ptashechka
повідомлення 5.6.2008, 14:31
Порядковий номер повідомлення #10

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



аби була можливість, я би хоч сьогодні вночі виїхала б десь у скандинавію. Але мрії залишаються мріями. дужеб хотіла не те що працювати десь у Швеції, а й жити там і померти (а також народити і виховати там дитину). коротше, я не відчуваю ані трохи привязаності до України. Все через Інтернет. Звикла серфити по всьому світу і спілкуватися з людьми з всього світу, де є нет )))

З.І. Svitlo, про 2%. В нас в бурсі модно було робити анкетуваня з соціології. Я теж якось зробила на тему "Ви та Інтернет". Це жах! З 25 заповнених анкет, 23 автора не відрізняють ADSL від dial-up!!!

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 5.6.2008, 14:34
 
Tapac
повідомлення 29.8.2008, 17:16
Порядковий номер повідомлення #11

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



блін ніколи не думав що так складуться обставини
поїхав я одного разу до друга на весілля. побухали. Ну я думаю ви знаєте як це.
і рано з весілля їхав з страшного будуна і невиспаний в франківськ
4 години їзди в такому бусі що фіг заснеш.
і розговорився я з одним мужиком, так як він знав тільки англійську і німецьку і вже їхав годину
тепер мене запрошують на одну фірму якраз в скандинавії по спеціальності робити
і зарплату пропонують в раз 5 більшу ніж тут.

P.S. життя покаже як все складеться
 
Dr. Max
повідомлення 29.8.2008, 17:56
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Чи поїхали б ви працювати за кордон?

Я в даний момент працюю за кордоном і пишу цей пост, дорогі мої форумці, із Тріполі, Лівія

Це повідомлення відредагував Dr. Max: 29.8.2008, 17:57
 
Агонь
повідомлення 1.9.2008, 11:26
Порядковий номер повідомлення #13

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



невже в лівії рівень життя вище, ніж в Україні?
 
Dr. Max
повідомлення 1.9.2008, 20:09
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(Сашок @ 1.9.2008, 11:26) «
невже в лівії рівень життя вище, ніж в Україні?

Уявіть собі, вище. У Африці, мабуть, найвищий (за виключенням ПАР, мабуть). Я мешкаю у столиці, тому, можливо, всього не бачу.

Кожна сім'я в Лівії має автомобіль. Це основний засіб пересування тут. Громадський транспорт не відіграє такої ролі, як у нас. Громадський транспорт в Тріполі є (мікроавтобуси Iveco), але я сумніваюсь, що вони їздять завжди за одним і тим самим маршрутом smile.gif

Бувший у вжитку автомобіль можна купити за 3000 дінар.
1 LYD = 1,2 USD
1 LYD = 4,3 UAH
Там як стається ДТП на дорозі, але без жертв, то водії араби кланяються одне одному і дякують Аллаху, що лишились живі, тай розходяться кому куди, а побиті мшини лишають на узбіччі як непотріб, бо знають що без проблем куплять собі нове авто.

Ще додам, що в Тріполі величезна кількість авто. Сeредня швидкість пересування по основних магістралях 100-120 км/год.

Літра бензину коштує трохи менше 10 євроцентів, що на наші гроші складає приблизно 75 коп.
Дешевизна бензину обумовлена тим, що
1) Лівія - нафтовидобувна країна
2) Лівія - нафтопереробна країна
3) В Лівії діє державне регулювання цін - як останній, але не вирішальний фактор

Ціни на продукти харчування дешевші як в Україні. Особливо хліб. Копійки.
Одним словом, Велика Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамахірія

Номінальний валовий внутрішній продукт на душу населення за даними МВФ
Лівія      9,372 USD   53 місце
Україна 3,046 USD   98 місце


Ось так...


Подякували:
 
Akceptor
повідомлення 3.9.2008, 9:02
Порядковий номер повідомлення #15

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



Я би поїхав, бо робота повинна приносити в першу чергу задоволення. Зараз мене моя робота все більше заставляє злитися і нервуватися, тому якщо б запропонували роботу закордоном - я за.
ЗІ
Мається на увазі не грузити вагони чи подавати цеглу на будові, ясна річ smile.gif
 
jet
повідомлення 4.9.2008, 9:43
Порядковий номер повідомлення #16

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



залежно куди закордон. По ідеї, от на заході, наприклад, люди переїжджають з місця на місце, туди, де їм пропонують роботу. Інша країна - то трохи інше, але суть майже та сама. Єдине, в Україні робота за кордоном зразу асоціюється з заробітками. Я б поїхала, бо я себе люблю. Бо я (така скромна) заслуговую на хорошу роботу чи, принаймні, хорошу платню. Звичайно, їдучи закордон працювати, не можеш не враховувати інших чинників, як то розвиток інфраструктури, культури там у всіх сферах ... Мене, наприклад, вбивало, що на моїй роботі накласти на мене штраф - то раз плюнути, а от заплатити за купу понаднормових годин - зась. І таке було не раз і на різних роботах. Може я просто на таких начальників попадала, але все ж, мені здається, що десь у розвинутих державах шефи більше дорожать своїми кадрами і так по хамськи до них не відносяться.
А взагалі, бісить вже те, що таке питання просто виникає. Чому людина не може працювати і насолоджуватись уповні життям там, де народилася?.. Це ж найбільший злочин позбавляти когось сім"ї, друзів, усього рідного і змушувати їхати десь світ за очі..
 
Akceptor
повідомлення 4.9.2008, 10:19
Порядковий номер повідомлення #17

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



Цитата
мені здається, що десь у розвинутих державах шефи більше дорожать своїми кадрами і так по хамськи до них не відносяться.

Хм. Але там люди не ходять на "перекур" кожних 10-15 хвилин і, здається мені, до роботи відносяться якось відповідальніше. Все це описується хитрим словом "менталітет"
 
husain_if
повідомлення 6.9.2008, 19:51
Порядковий номер повідомлення #18

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Svitlo @ 24.3.2008, 15:38) «
А ви вкурсі шо закордон можна їхати працювати не тільки вигрібаючи лайно і відвантажуючи вагони?
Ви ж усі "прогресивні чуваки" - знаєте шо таке нет. А в Україні лише 2% юзерів нету. Прикиньте тепер які шалені у Вас можливості! Є ж море міжнародних компаній, реально класних. Типу P&G, Delloite, Lufthansa, Bosh і все таке.
Форуми і чати - то файно. Але між цим можна заходити на їх сайти, шукати вакансії, намагатись розвиватися.
До того ж у Франику AIESEC посилає на стажування закордон по професії. У мене купа знайомих так їхала. Файно. Люди задоволені. Ше й з грошима. А потім повертаєшся додому - і роботодавці вже так не футболять - и ж тепер із досвідом роботи, ше й закордонним wink.gif Так шо думайте про своє майбутнє зара, шоб потім не тре було заради гарних китайськх іграшок дітям їхати "туди, не знати куди по щось, невідомо що"


Смішно laugh.gif хто візьме без досвіду роботи на міжнародні компаніїї))) Ти ще Майкрософт запропонуй...
Цитата
До того ж у Франику AIESEC посилає на стажування закордон по професії
- якщо це це. http://aiesec-if.in.ua. Сайт бадильовий похожий на якусь лажу, Мдя.. хто зна куда, посилають і потім хто зна з якою дупуою може вернешся.... Дуже похоже на Інтвей там теж лідерські навики і т.д..

Це повідомлення відредагував Хуська: 6.9.2008, 19:52
 
ІІванко
повідомлення 23.9.2008, 17:48
Порядковий номер повідомлення #19

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 23.9.2008
Мешканець №: 279
Подякували: 0 раз



А що таке інтвей? Це там де називають дипломованими бомжами???
І пропонують, добродушно, заробити купу грошей?
Я якось зайшов на щось подібне, десь біля політеху, послухав і пішов геть.
 
nwm
повідомлення 1.2.2009, 21:30
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 9
З нами з: 31.1.2009
Мешканець №: 639
Подякували: 1 раз



Це спірне питання.
Чорноробочим ніколи б не поїхав.
А по спеціальності по контракту - залюбки. Але не на постійно.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 17:37