Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> розваги в франківську
enot
повідомлення 11.12.2013, 17:46
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 11.12.2013
Мешканець №: 2575
Подякували: 0 раз



Я не живу у Івано-Франківську, але час від часу буваю у вашому місті, і можу сказати, що воно мені дуже подобається.

Розумію, що проблема про яку я вирішив написати, у зв'язку з подіями які відбуваються у нас в державі, зараз виглядає незначною. Але це лише на перший погляд. Тому, що всі події які зараз відбуваються у Києві спричинені бажанням Народу України рухатись до Європи і жити в Європейській країні. А речі про які я пишу є просто не припустимі в Європейській державі .

Отож, перейду до справи.

7/12/2013 я в черговий раз відвідав ваше привітне місто, мої друзі запропонували провести вечір у відомому в Івано-Франківську нічному клубі «Ельдорадо». Розважальна програма, яка проходила в цей вечір була така сама як у більшості клубів країни, за виключенням однієї деталі. Десь коло 2 години ночі на сцену клубу вийшла маленька дівчинка (на вигляд її було не більше 10 років), для того, щоб розважити відвідувачів акробатичними трюками. Хочу зауважити що перед нею виступав чоловік стриптизер, який про роду своєї професії роздягався на сцені.

Публіка радісно аплодувала дівчинці і ні в кого окрім моїх друзів та мене цей виступ не викликав жодних питань.

А питання мали виникнути наступні:

- Чи нормально, що дитина виступає перед досить нетверезою аудиторією?

- Чи нормально, що дитина не спить в такий пізній час?

- Чи нормально, що в нічному клубі, куди вхід дозволено лише повнолітнім, взагалі перебуває така маленька дитина?

- Чи нормально, що дитина бачить виступ стриптизерів?

- Чи нормально ( вже з боку закону), що дитина працює в нічний час?

Коли я поставив ці запитання адміністратору клубу, вона відповіла щось про багатодітну сім'ю та батьків які просять, щоб їх дитина виступала.

На мою думку, звичайно, в цій ситуації винні не тільки батьки які повинні заробляти гроші на утримання своїх дітей, а не заставляти їх виступати по ночах, але і всі відвідувачі які ставляться до такої ситуації як до нормального стану речей.

Про адміністрацію «Ельдорадо» окрема розмова, окрім того, що вони порушують законодавство України про роботу неповнолітніх так, ще й не соромляться виставляти фотографії, які це підтверджують, у себе на сайті.

 
vetosh
повідомлення 19.12.2013, 13:50
Порядковий номер повідомлення #2

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 19.12.2013
Мешканець №: 2582
Подякували: 0 раз



www.vetosh-vik.if.ua
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 10:19