Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Релігія та Інтернет: опитування
zvoal
повідомлення 4.1.2014, 22:51
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 4.1.2014
Мешканець №: 2598
Подякували: 0 раз



Шановні форумчани!

Мене звуть Олександр Звонок і я аспірант кафедри прикладної філософії і теології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Сфера моїх інтересів – проблеми взаємодії релігії, культури та Інтернету, тому зараз я проводжу емпіричне дослідження за даною темою.

Будь-ласка, якщо ви є віруючою людиною (підходить будь-яка релігія чи релігійна течія) і у вас знайдеться 10-15 вільних хвилин, прийміть участь у моєму інтернет-опитуванні:

1) Перейдіть на сторінку безплатного сервісу Google-форм, де я підготував спеціальну анкету: https://docs.google.com/forms/d/1Zl0EC28rK0...kX-7Ok/viewform (нажаль, обмежені ресурси аспіранта не дозволяють мені користуватися послугами платних соціологічних центрів чи тримати власний сайт, тому використовую Google-сервіс).

2) Дайте свої відповіді на 30 питань. Опитування є цілком анонімним і результати будуть мною отримані в узагальненому вигляді. Ви і самі можете це перевірити, зареєструвавши аккаунт Google та створивши власну анкету.

Якщо ви не довіряєте незнайомим посиланням та боїтеся переходити на сторонній сайт, то можете скачати прикріплену анкету у вигляді Word-документу, відмітити будь-яким зручним чином ваші відповіді та надіслати її мені на адресу al.zvonok@gmail.com Якщо у вас знайдуться зауваження чи питання по опитуванню – надсилайте їх на цю саму адресу.

Також ви можете задавати питання чи висловлювати зауваження щодо мого дослідження в цій темі форуму. Намагатимусь відповідати у міру власних сил та наявного часу.

З повагою, Звонок Олександр.

Це повідомлення відредагував zvoal: 4.1.2014, 22:53
Приєднані файл(и)
Приєднаний файл  Anketa.doc ( 53.5Кб ) Кількість викачувань: 23
 
 
Alchimic
повідомлення 30.12.2017, 18:45
Порядковий номер повідомлення #2

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.12.2017
Мешканець №: 3991
Подякували: 0 раз



заповнив.

Це повідомлення відредагував Alchimic: 12.1.2018, 20:15
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 15:49