Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Статистика крадіжок зростає. Обирайте надійний захист для житла.
GoodLack
повідомлення 15.9.2016, 15:25
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 14.9.2016
Мешканець №: 3681
Подякували: 0 раз



Хтось колись цікавився статисткою крадіжок? З минулого року кількісь незаконних проникнень збільшилась вдвічі, а це більше 4 тис. зафіксованих випадків. Особисто мене такі цифри змусили задуматись, чи надійно захищене моє житло. Так як мою «фортецю» захищають не зовсім надійні двері, я вирішив купити нові броньовані двері. Замовив двері на сайті http://dveri.fabryka.ua/ чекаю на доставку. Хотілось би дізнатись в кого які вхідні двері і чи задоволені ви якістю та надійністю.

 
Svetik
повідомлення 29.10.2016, 7:27
Порядковий номер повідомлення #2

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 42
З нами з: 26.9.2016
Мешканець №: 3684
Подякували: 0 раз



Дякую за пораду.
 
IvanoFrank2017
повідомлення 9.6.2017, 14:43
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 9.6.2017
Мешканець №: 3847
Подякували: 0 раз



Лучше сигнализацию еще поставить, лишней не будет! unsure.gif
 
olexiilukish
повідомлення 19.6.2017, 14:31
Порядковий номер повідомлення #4

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 19.6.2017
Мешканець №: 3853
Подякували: 0 раз



Я вважаю, що будь-які двері можна відкрити, професійному ведмежатнику ніщо не завадить .. окрім наявності відео-камер і детектора руху, або хочаб конс'єрж у під'їзді має бути. "МЖК Експрес-24" у Івано-Франківську проектують цікавий житловий комплекс, ось що пишуть стосовно безпеки: "Задля забезпечення безпеки мешканців, уся територія житлового комплексу буде огороджена парканом. Окрім цього, весь периметр буде перекритий камерами відеонагляду, сигнал з яких передається на пульт внутрішньої охорони. Кожен пропускний пункт у паркувальну зону облаштований автоматичним шлагбаумом. Усі двері квартир броньовані, та оздоблені протизламними замками." https://mgk.if.ua/uk/news/budivelna-kompani...-eco-apartments . Оце я розумію "захищене житло". А броньовані двері зупинять лише пересічних злодюжок.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 17:35