Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Я представник будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. ВАЖЛИВІ ПОРАДИ, Як зробити перевірку законності будівництва і купити квартиру
NazarRudoju
повідомлення 14.6.2017, 17:53
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 14.6.2017
Мешканець №: 3849
Подякували: 0 разБудівельна компанія “МЖК Експрес-24” визнаний лідер на ринку будівництва та продажу нерухомості в нашому місті.
Вирішили купити новобудову в Івано-Франківську? Уже обрали квартиру, яку Ви хочете купити? Чудово! Лишилося зробити перевірку законності будівництва будинку і з легкістю купити обрану Вами квартиру.
Щоб це зробити Вам необхідна така інформація:
- Хто виступає Замовником об'єкта будівництва. На сайті Мінюсту України в Єдиному реєстрі юр. осіб, фіз. осіб-підприємців та громадських формувань - перевіримо чи є в ньому замовник та чи не перебуває він в процесі припинення.
- Хто є Генеральним підрядником будівництва. У цьому ж реєстрі зробимо перевірку зазначеної вище інформації.
- Далі необхідно зайти на сайт Єдиного державного реєстру судових рішень, де за найменуванням підприємства робимо перевірку, чи не здійснюється провадження в судових справах за їх участю.
- Договір ген. підряду на будівництво між Генеральним підрядником та Замовником.
- Державний акт про право власності на землю - на кадастрової карті України- по кадастровому номеру, який вказаний в державному акті.
- Договір про право користування земельною ділянкою для забудови (так званий суперфіцій) - укладається між власником ділянки і Замовником об'єкта. Звіряємо відповідність зазначеного в даному договорі кадастрового номеру та номеру в Державному акті.
- Акт прийому-передачі земельної ділянки.
- Декларація про початок виконання будівельних робіт. Знову ж таки перевіряємо відповідність адреси будинку, що будується, кадастровому номеру, договору суперфіцію, наявність найменувань Замовника і Генерального підрядника. Декларація має бути зареєстрованою територіальним департаментом Держархітектурно-будівельної інспекції.
- Якщо будинок вже прийнятий в експлуатацію – повинна бути в наявності Декларація про готовність об'єкта до експлуатації.
https://www.youtube.com/watch?v=I5LV8u10ReQ

Це повідомлення відредагував NazarRudoju: 14.6.2017, 18:06
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 5.6.2023, 20:47