Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Хто вирубує дерева біля річки Бистриця-Надвірнянська?, Прохання припинити вирубку дерев, біля річки Бистриця-Надвірнянська в
Mira2018
повідомлення 7.8.2018, 12:33
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 7.8.2018
Мешканець №: 4198
Подякували: 0 раз
Прохання припинити вирубку дерев, біля річки Бистриця-Надвірнянська в м. Івано-Франківськ (в районі вулиці Пляжна, на дамбі), оскільки згідно Земельного кодексу України. Статті 60-61. Землі водного фонду – територія 25 метрів від річки вважається «прибережною захисною смугою», де вирубка дерев недопустима. Навпаки, заходи мають бути спрямованні на залісення території.

Заліснення берегів річки. Стати річкам чистішими допомагають прибережні захисні дерева. Верба і вільха коренями витягають з води нітрати й інші солі. Навіть найкраща очисна установка не може очистити ріку від шкідливих домішок, так як це роблять корені дерев, рогозу й очерету. Прибережні рослини корисні ще й іншим: вони збагачують шар повітря над водяною поверхнею киснем, що так необхідний річці. Вода, обтікаючи корені вільхи і верби, вирує, і в ній відбувається процеси окислення. Корені дерев рятують річку від сонця, зменшують випаровування води. Дерева не дають берегам обвалюватися, охороняють русла від замулення, затримують стоки із різними добривами отрутохімікатами з навколишніх полів. Дерева допомагають річці. Виходить, для того, щоб вилікувати річку, потрібно допомагати деревам.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.4.2024, 5:27