Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Пори року
pozitronik
повідомлення 9.6.2008, 14:56
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Цікаво кому яка пора року подобається? Що саме?
Мені подобається весна, чомусь люблю спостерігати коли все оживає, весною вже не так холодно як зимою і не так жарко як літом, теж приваблює осінь, своїми кольорами, але всетаки весна більш цікава для мене
 
Sashok
повідомлення 9.6.2008, 15:09
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну найбільше подобається весна, тоді все розквітає, зеленіє, ну буває в голову вдаряє, точніше воно і так вдаряє, але весною частіше
літо тож добре, ну тут багато чого є, від річки, до просто хорошого сонця, яке піднімає настрій
зима останнім часом нерадує sad.gif
осінню непогано, особливо золоті пейзажі в жовтні люблю у парку, осінню якось добре тоді стає, не
можу описати smile.gif
 
Strange_V
повідомлення 9.6.2008, 16:21
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Весна - літо.
Час коли не потрібно носити на собі кучу одягу, коли навкруги прекрасні дівчата.. (вони і завжди прекресні, але тепер по особливому)
А також саме ефективно крутити педалі)
 
greya
повідомлення 16.6.2008, 18:20
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Осінь. дуже люблю такі теракотові кольори, колір темнозеленої нежовтіючої хвої, мокре небо і сизі тумани. коли зранку виходиш і повітря вже морозне, парує.... а вечори теплі і вологі, мов поцілунки). а ще запахи. запахи це щось неймовірне. свіжі. яблучно-дощові. чи приглушені. листопадові. восени у всіх очі стають глибокими, а думки чесними. для мене осінь солодко-терпка. така як справжня любов, прозора і багата, таємнича і відчайдушна. трішки божевільна... осінь незрадлива. вона вміє бути вірною. бо завжди знає більше за нас...


Подякували:
 
lifelong
повідомлення 24.10.2011, 12:12
Порядковий номер повідомлення #5

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Дуже люблю весну, кінець квітня-травень smile.gif все прокидається і душа співає) а от моя мама любить осінь ,каже, що це філософська пора...

Зима в горах дуже красива! тільки, коли тепло вдягенений) або коли дома з чашечкою гарячого чаю дивишься у вікно, а там все засніжено і тобі нікуди не потрібно))
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 0:17