Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Windows 7(Vienna)
pozitronik
повідомлення 23.6.2008, 21:59
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Хто шо чув про нову ОС від Microsoft? Цікаво, будуть такі самі неоднозначні відгуки як і за Windows Vista?
 
Антін Кравс
повідомлення 17.10.2008, 15:55
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Чув що пришвидшать....
Хочеться вже спробувать)
 
Агонь
повідомлення 17.10.2008, 17:15
Порядковий номер повідомлення #3

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Антін Кравс

тобі Вісти мало?)
 
NetStar
повідомлення 19.10.2008, 11:09
Порядковий номер повідомлення #4

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Думаю шо з Вєною буде так як з Вістою.
 
COLOBOCman
повідомлення 20.10.2008, 12:13
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Недумаю, якщо МС признала причини провалу вісти, і робить вієну так, щоб у ній небуло цих недоліків, то їм прийдеться добре постаратись, з виходом вісти, і закінченням продаж ХР дуже багато людей ознайомились/перейшли на альтернативні віндовсу операційні системи, відповідно через що ринок Linux систем збільшився більше чим в 10 разів(opennet.ru). Якщо МС захоче повернути хоч частину чих користувачів, їй прийдеться створити щось геніальне, тільки не настільки геніальне як віста)))
Тим більше зараз дуже багато дистрибутивів які оновлюються до кількох разів в рік.
 
Scary
повідомлення 18.8.2009, 6:24
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(COLOBOCman @ 20.10.2008, 12:13) «
Недумаю, якщо МС признала причини провалу вісти, і робить вієну так, щоб у ній небуло цих недоліків, то їм прийдеться добре постаратись, з виходом вісти, і закінченням продаж ХР дуже багато людей ознайомились/перейшли на альтернативні віндовсу операційні системи, відповідно через що ринок Linux систем збільшився більше чим в 10 разів(opennet.ru). Якщо МС захоче повернути хоч частину чих користувачів, їй прийдеться створити щось геніальне, тільки не настільки геніальне як віста)))
Тим більше зараз дуже багато дистрибутивів які оновлюються до кількох разів в рік.


Користуюсь. Гарною Швидко. Дійсно перша вінда за яку я б не пожалів дати гроші.
 
LikeOther
повідомлення 18.8.2009, 11:54
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



Підтримую пост вище....дуже хороша ОС,на яку покладаються великі надії ))
 
COLOBOCman
повідомлення 21.8.2009, 10:06
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



В мене стояла біля двох тижнів. Потім поставив дівчині і вона там стояла кілька місяців, досить глючна ще, і бсоди були, але, можливо вже все виправленоsmile.gif
 
Scary
повідомлення 21.8.2009, 13:08
Порядковий номер повідомлення #9

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(COLOBOCman @ 21.8.2009, 10:06) «
В мене стояла біля двох тижнів. Потім поставив дівчині і вона там стояла кілька місяців, досить глючна ще, і бсоди були, але, можливо вже все виправлено smile.gif


На то вона і є RC. Хоча в мене глюків не наблюдається, стоїть вже десь місяців з 3.
 
bilka
повідомлення 21.8.2009, 19:16
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 26.7.2009
Мешканець №: 865
Подякували: 2 раз



V mene stoit vid misjacja ljutogo ( 4y koly vona tam oficijno vyjwla) bez gljukiv i bilwe podobajetsja niz Vista, ale korystujus neju v durze krajnix vypadkax....a tak to ves 4as na Ubuntu - vona nabagato karaw4a za Windows, ne potribno nijakyx driveriv vse pracuje z perwogo razu i nijakyx gljukiv. OS stworena jak dlja blondynok...


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 22.8.2009, 14:41
Порядковий номер повідомлення #11

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Аналогічно) тільки в мене взагалі онлі убунту)
 
Агонь
повідомлення 23.8.2009, 1:34
Порядковий номер повідомлення #12

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(bilka @ 21.8.2009, 19:16) «
V mene stoit vid misjacja ljutogo ( 4y koly vona tam oficijno vyjwla) bez gljukiv i bilwe podobajetsja niz Vista, ale korystujus neju v durze krajnix vypadkax....a tak to ves 4as na Ubuntu - vona nabagato karaw4a za Windows, ne potribno nijakyx driveriv vse pracuje z perwogo razu i nijakyx gljukiv. OS stworena jak dlja blondynok...


i tomu sho ubuntu - OS dlya mobilok tu sobi nijak ne mozhesh nastrojitu kurulucju v klaviaturi?
 
Scary
повідомлення 24.8.2009, 18:38
Порядковий номер повідомлення #13

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(bilka @ 21.8.2009, 19:16) «
V mene stoit vid misjacja ljutogo ( 4y koly vona tam oficijno vyjwla) bez gljukiv i bilwe podobajetsja niz Vista, ale korystujus neju v durze krajnix vypadkax....a tak to ves 4as na Ubuntu - vona nabagato karaw4a za Windows, ne potribno nijakyx driveriv vse pracuje z perwogo razu i nijakyx gljukiv. OS stworena jak dlja blondynok...


Вибачте пане(і), але ви повний(а) лузер і нічогісьнько не розумієтесь. Просте питання - ви колись стикались з чимось вищим ніж просто дивитись фільми і слухати музику. Наприклад встановити якийсь принтер, драйверів, якого НЕМАЄ в цій конченій системі? От клоли стикнетесь і 2-3 дні просидите - тоді кажіть, що вона така класна. А те що драйверів не треба - брехня. І взагалі убунта, то те що всі ставлять, коли не знають головного принципу лінуксоїдів - все робиться руками за допомогою консолі, а не графічної оболочки.

І взагалі порівнювати Windows 7 i Ubuntu Linux є взагалі не коректно, бо системи немають НІЧОГО СПІЛЬНОГО і в них в кожної різне застосування, специфіка та й на кінець філософія.

COLOBOCman: Віталік, якщо користувач не кодить, не старається прикрутити кудись драйвера і знає більше у сфері ІТ менше чим ти - це не робить його лузером, тобі написали чітко, що система справляється з поставленими задачами, навіщо переходити на особистості? Система розрахована на всіх користувачів, на ній навіть дивляться фільми і її ставлять навіть незнаючи принцип лінуксоїдів wink.gif . До речі, це не перше попередження, складається враження що ти подражаєш А.Лєбєдєву.


Цитата(COLOBOCman @ 22.8.2009, 14:41) «
Аналогічно) тільки в мене взагалі онлі убунту)


Читай вище і задумайся (нічого особистого (с) )

Цитата(Агонь @ 23.8.2009, 1:34) «
i tomu sho ubuntu - OS dlya mobilok tu sobi nijak ne mozhesh nastrojitu kurulucju v klaviaturi?


О тут Сашок правий. Хоча в убунті це робиться в пару кліків...

Це повідомлення відредагував COLOBOCman: 26.8.2009, 12:04
Причина редагування: Образа користувачів
 
Агонь
повідомлення 24.8.2009, 21:16
Порядковий номер повідомлення #14

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



тьфу млядь! Мобілок smile.gif Блондинок мав на увазі smile.gif
 
Strange_V
повідомлення 25.8.2009, 0:08
Порядковий номер повідомлення #15

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Я вас не розумію, люди, нафіга з піною у рота доказувати, що одна річ гавно, а інша вся така шоколадна. Невже кожна людина сама для себе невзмозі вибрати ОС яка їй буде зручна для своїх задач?

Щодо драйверів. І що, розробники ядра, гтк і ін. мають кинути свою роботу і сісти писати дрова до всіх мислимих і немислимих девайсів? бо рідні виробники на це не спромоглися? виглядає смішно.. і ще, а з зворотньою ситуацією не стикався, коли залізяка тупо не працює в вінді, але "ізкаропкі" заводиться в ін. системах?

І на кінець, не буває ідеальних речей, завжди, за щось, чимось потрібно платити.

І даби вже повністю не офтопити, вінду 7 таки хочу спробувати, бо надіюсь, що з нею таки мож буде працювати.

Це повідомлення відредагував Strange_V: 25.8.2009, 0:11
 
Scary
повідомлення 25.8.2009, 6:44
Порядковий номер повідомлення #16

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Strange_V @ 25.8.2009, 0:08) «
Я вас не розумію, люди, нафіга з піною у рота доказувати, що одна річ гавно, а інша вся така шоколадна. Невже кожна людина сама для себе невзмозі вибрати ОС яка їй буде зручна для своїх задач?

Щодо драйверів. І що, розробники ядра, гтк і ін. мають кинути свою роботу і сісти писати дрова до всіх мислимих і немислимих девайсів? бо рідні виробники на це не спромоглися? виглядає смішно.. і ще, а з зворотньою ситуацією не стикався, коли залізяка тупо не працює в вінді, але "ізкаропкі" заводиться в ін. системах?

І на кінець, не буває ідеальних речей, завжди, за щось, чимось потрібно платити.

І даби вже повністю не офтопити, вінду 7 таки хочу спробувати, бо надіюсь, що з нею таки мож буде працювати.


Я й не говорив, що щось ідеальне, а щось ні. Я говорив, що мінуси є всюди.
Якщо ж у всіх лінукс асоціюється з убунту, то драва до всіх принаймні нових девайсів мали б виходити з виходом девайса, а не просто писати, що дефайс не підтримується, бо комусь впадло портанути драйвера
 
COLOBOCman
повідомлення 26.8.2009, 12:17
Порядковий номер повідомлення #17

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Мінуси ми тут і обговорюєм, якщо оффтопите, то будьте добрі, користуйтесь хоча б відповідним тегом. Людина написала що їй несподобався віндовс, а тут зразу всі накинулись.
З плюсів системи можна відмітити безкоштовну пробну версію касперського терміном на 6 місяців.

Я на убунті практично від літа 2007(правда непостійно), і мене ніяк не ущемляє, що хтось її за простоту назвав "системою для блондинок" а за сторону віндовс думаю мають холіварити тільки ті люди які її купили, а не вкрали.
І взагалі навіть вираз "Windows 7 vs Ubuntu" звучить некоректно, тому що версія вінди вказана, а порівнюють з чорт-зна-яким убунту(чи то 6.04 чи то 9.10). Особливо це виглядає некоректно у повідомленях спеціалістів у сфері ІТ.


До речі, Агонь з мобілками отжог, в мене аж щелепа відпалаsmile.gif

Далі пишем про конкретно Windows 7. Всі інші повідомлення будуть перенесені у відповідні теми, або будуть видалені.
 
SancoVirus
повідомлення 11.11.2009, 19:10
Порядковий номер повідомлення #18

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 11.11.2009
З: Бандерштадт
Мешканець №: 1036
Подякували: 1 раз



а ніхто незнає як і чи взагалі можна оновити вісту до 7-го?
 
Strange_V
повідомлення 11.11.2009, 20:55
Порядковий номер повідомлення #19

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



певно лінукс таки не пішов))
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 18:33