Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Бог та Людина
КрішнА
повідомлення 31.7.2008, 23:43
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



отже часто віруючі люблять штовхати тези на кшталт:"Бог дав нам свободу вибору,Бог подарував нам життя" але попри це вони стверджують що "Бог всезнаючий,всемогутній і люблячий і ...(мій найулюбленіший момент):"Бог дав,Бог взяв".. Якщо Бог дав нам свободу вибору це означає що він неможе наперед знати що ми зробимо як вчинимо..звідст впливає що він не може знатиУСЕ..з іншого боку якщо він все таки всезнаючий тоді він ще до нашого народження знав всі наші можливі варіанти вчинків..при цьому постає дилема..розвиваючи тему того що Бог всезнаючий отже що б людина не зробила він про це вже давно знав і якщо після смерті прийдеться відповідати за власні"гріхи"то чи справді це буде відповідальність за наші ВЛАСНІ гріхи?адже він знав що ми так вчинимо..відповідно наше життя перетворюється на "божественну"коемдію(комедію для нього а трагедію для нас).
Якщо Бог не всезнаючий тоді він не є абсолютний ідеал)))

їдемо далі...

Якщо Бог люблячий і всемогутній чолму він не вилікує дітей які захворіли на рак яким справді лише надприродня сила здатна допомогти я вже навить не кажу що при цьому переживають батьки цих дітей..Однак всемогутній Бог щось не дуже їх виліковує?))звичайно можна припустити що він посилає випробування Батькам..але тоді виходить що дитина є просто засобом перевірки.всі її переживання біль це все для НЬОГО немає особливої цінності..ну а випробовувати таким чином віру це взагалі Садизм як на мене..можна також приклеїти тезу що Бог дав і Бог взяв..але тоді він явно гуманізмом особливим не вирізняється..як на мене це якийсь егоїзм навить..Якщо він ПОДАРУВАВ життя людині то це означає що дав і взяв тут недоречне..от якби він Позичив у борг це вже була б інша справа..але оскільки він дарує життя тояк каже народна мудрість"подарки не отдарки"він морального права немає забирати це життя..і навить якщо тим людям буде на тому світі краще на цьому світі вони дуже сильно страждають..таким чином Бог просто спричинює страждання в одному світі ціною насолоди в іншому..

Якщо Бог всемогутній чому він не зробить щоб хвиля цунамі обійшла ні в чому невинних людей?чому він не зупинить массові катаклізми.?

судячи з усього перечисленого опис віруючими "Божого характеру"не дуже то й співпадає в "Божих діях".
 
greya
повідомлення 1.8.2008, 17:28
Порядковий номер повідомлення #2

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(КрішнА @ 31.7.2008, 23:43) «
отже часто віруючі люблять штовхати тези на кшталт:"Бог дав нам свободу вибору,Бог подарував нам життя" але попри це вони стверджують що "Бог всезнаючий,всемогутній і люблячий і ...(мій найулюбленіший момент):"Бог дав,Бог взяв"..

люди віруючі не віруючі - всеодно люди... і роблять і говорять багато дурниць... от ви, наприклад скільки х.рні напи.зділи))




cool.gif cool.gif cool.gif

(с)
 
КрішнА
повідомлення 1.8.2008, 18:39
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Цитата(greya @ 1.8.2008, 17:28) «
люди віруючі не віруючі - всеодно люди... і роблять і говорять багато дурниць... от ви, наприклад скільки х.рні напи.зділи))




cool.gif cool.gif cool.gif

(с)

те що я пестів хоч якось але стосувалось теми..тільки ти немаючи аргументів зразузїжжала на оффтоп..але зараз не про це..ти запаречуєш що Бог дав людині свободу вибору?чи заперечуєш що він вселюблячий?
 
greya
повідомлення 1.8.2008, 22:25
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ви пишете брєд. аргументи на брєд - тоже будуть брєдом.... навіщо мені як і ви п.издіти?

Бог - більше ніж здатна зрозуміти людина. ми навіть інших таких як ми не розуміємо. не здатні. можемо лиш намагатись. Бог - більше ніж всі наші життя. і я не маю право Його обговорювати. 
 
КрішнА
повідомлення 2.8.2008, 9:34
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Цитата(greya @ 1.8.2008, 22:25) «
Цитата
ви пишете брєд. аргументи на брєд - тоже будуть брєдом.... навіщо мені як і ви п.издіти?

а я щось аргументів не бачу
Бог - більше ніж здатна зрозуміти людина. ми навіть інших таких як ми не розуміємо. не здатні. можемо лиш намагатись. Бог - більше ніж всі наші життя. і я не маю право Його обговорювати.

я наприклад інших нормально розумію))а чому Бога неможна обговорювати?в країні демократія..коден має право на висловлення власної думки.Якщо Бог опікується людьми то чому він допускає страждання невинних..і якщо він вселюблячий звісно.
 
greya
повідомлення 2.8.2008, 11:58
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



не неможна. де Ви таке вичитали? я собі не дозволю просто таке робити і це моя думка і мій вибір.

судячи з написаного, ви мало знаєте про християнство. бо пишите дурниці.

та ця дискусія далеко не високоінтелектуальна. тут мало інтелектуального...і тим більше високого.

я пас. а ваша думка цілком зрозуміла. Бога я не обговорюватиму. 
 
КрішнА
повідомлення 2.8.2008, 14:27
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Християнство я якраз нормально знаю..і біблія стверджуэ що Бог любить свої творіння ідав їм свободу вибору..але на ділі все зовсім по іншому якщо подумати..Всезнаючий Бог і свобода вибору поняття несумісні..або він незнає ВСЕ або в людини немає свобди вибору(хоч вона про це і не знає).

а де написано що Бога неможна обгворювати?що по вашому роблять теологи і богослови?якщо його неможна обговорювати тоді всі теологи і богослови страшенні грішники))чи тлумачити Християнство мають право тільки священники і ті хто мають дипломи?)
 
greya
повідомлення 3.8.2008, 12:57
Порядковий номер повідомлення #8

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ця дискусія далеко не високоінтелектуальна. тут мало інтелектуального...і тим більше високого.
я пас. а ваша думка цілком зрозуміла. Бога я не обговорюватиму. 
бо не хочу. така моя віра
 
Dr. Max
повідомлення 15.8.2008, 13:33
Порядковий номер повідомлення #9

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(КрішнА @ 31.7.2008, 23:43) «
отже часто віруючі люблять штовхати тези на кшталт:"Бог дав нам свободу вибору,Бог подарував нам життя" але попри це вони стверджують що "Бог всезнаючий,всемогутній і люблячий і ...(мій найулюбленіший момент):"Бог дав,Бог взяв"..

Ти ще скажи, що можеш пізнати Бога об'єктивно
 
КрішнА
повідомлення 22.8.2008, 18:56
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



/Ти ще скажи, що можеш пізнати Бога об'єктивно /неможу і ніхто поки що неможе то по якому праву Хрисияни стверджують що х-во єдино правильна релігія.

і взагалі пишіть ще по темі щось))було б непогано
 
greya
повідомлення 23.8.2008, 13:04
Порядковий номер повідомлення #11

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.....було б непогано тему делітнути.
 
13-den
повідомлення 23.8.2008, 15:59
Порядковий номер повідомлення #12

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Бог - більше ніж здатна зрозуміти людина. ми навіть інших таких як ми не розуміємо. не здатні. можемо лиш намагатись. Бог - більше ніж всі наші життя. і я не маю право Його обговорювати.
- - -
А може люди себе на це накручують пыд чиъмось релыгыозним впливом...?
 
greya
повідомлення 23.8.2008, 21:54
Порядковий номер повідомлення #13

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а слабо визнати, що люди ще здатні мати самостійну думку? на відмінну від інших я впевнена у тому що пишу. бо завжди мають бути речі моральніші ніж сама людина.... а вплив.... ну шо тут скажеш? це звісно аргумент , але надто бідний, банальний і безпідставний з огляду на те, що Ви не знаєте кому його предявляєте....
 
КрішнА
повідомлення 24.8.2008, 0:14
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



/ .....було б непогано тему делітнути./
на якій основі?
/бо завжди мають бути речі моральніші ніж сама людина..../
мораль поняття відносне відповідно і її якісний показник відносний
у маньйака і поліцейського різна мораль))

/ .....було б непогано тему делітнути./
на якій основі?
/бо завжди мають бути речі моральніші ніж сама людина..../
мораль поняття відносне відповідно і її якісний показник відносний
у маньйака і поліцейського різна мораль))
 
13-den
повідомлення 24.8.2008, 11:43
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Моляль людина вибираэ сама та намагається ії підтримувати!
У кожного вона своя!
А аргумент взагалі то дуже вагомий!
 
greya
повідомлення 24.8.2008, 13:20
Порядковий номер повідомлення #16

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ні, не вагомий, бо ти не знаєш кому його пишеш... як можна говорити про чийсь вплив? якщо я наприклад - науковець, на мене ніхто не впливав, жодних проповідей я навіть не чула.... я сама прийшла до того у що вірю. і свого Бога - не обговорюватиму. моя віра каже мені цього не робити. і я погоджуюсь навіть чисто з моральної сторони. у мене самої забагато недоліків, щоб я мала наглість когось обговорювати....
 
Dr. Max
повідомлення 24.8.2008, 19:14
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(13-den @ 23.8.2008, 15:59) «
А може люди себе на це накручують пыд чиъмось релыгыозним впливом...?

Будучи створені Богом, люди покликані служити Йому. Вони не можуть заявляти претензій до свого Творця:
"Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може."
(Галатів 6:7).

Цитата(13-den @ 24.8.2008, 11:43) «
Моляль людина вибираэ сама та намагається ії підтримувати!
У кожного вона своя!

Тобто межі дозволеного кожен може визначати собі сам? Ти дикун, 13-den?
 
Sashok
повідомлення 27.8.2008, 14:33
Порядковий номер повідомлення #18

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Будучи створені Богом, люди покликані служити Йому. Вони не можуть заявляти претензій до свого Творця:
"Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може."
(Галатів 6:7).

рабська ідеологія...
якшо так подумати, шо священник тобі скаже то ти аєш і робити, бо він як говориться має зв'язок з Богом, але священники теж люди sad.gif
Цитата
розвиваючи тему того що Бог всезнаючий отже що б людина не зробила він про це вже давно знав і якщо після смерті прийдеться відповідати за власні"гріхи"то чи справді це буде відповідальність за наші ВЛАСНІ гріхи?

а якшо такої відповідальності після смерті нема??? якшо це пусті вигадки? от чогось вірять шо після смерті попадаєш в пекло чи рай. Якшо творець, який мене створив і любить посилає мене в пекло де так жарко, це просте запугування, щоб робити те що кажуть священнослужителі
Цитата
Якщо Бог всемогутній чому він не зробить щоб хвиля цунамі обійшла ні в чому невинних людей?чому він не зупинить массові катаклізми.?

а люди самі винні, нафіг природу нищити, бог неповинен цього терпіти, він створив систему, чи можливо він сам і є цьою системою, щоб якийсь баланс був

Це повідомлення відредагував Sashok: 27.8.2008, 14:36
 
Dr. Max
повідомлення 28.8.2008, 19:20
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(Sashok @ 27.8.2008, 14:33) «
рабська ідеологія...

Не треба дивитись на відносини між Богом і людиною тільки з позиції уявлення природної людини про справедливість
 
Sashok
повідомлення 29.8.2008, 13:18
Порядковий номер повідомлення #20

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Не треба дивитись на відносини між Богом і людиною тільки з позиції уявлення природної людини про справедливість

якби люди жили не по книжній моралі, а по совісті rolleyes.gif ...
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.3.2024, 20:50