Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Затишшя перед бурею, або що за сюрпризи нас чекають від політиків...?, Політ. тиша!
Ктото
повідомлення 3.9.2008, 1:38
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(13-den @ 2.9.2008, 22:27) «
Так, я вышел с запоя можем и поговорить чувак!
- - -
Значит так чел, я понял что ты клёво полазил по нету или почитал умные в кавычках книги, но это не всегда может означать что ты прав!
Читать твой ответ было черезчур скушно!
Нация – это коллективный субъект политики, который создает государство. Наука определяет два основных типа наций – этнический (базирующийся на конкретном этносе – характерен для мононациональных государств) и гражданский (базирующийся на гражданстве конкретного государства). Если Вы в своём вопросе имели в виду гражданский тип нации (полиэтнический, многоязычный, мультикультурный), то я согласен с Вашим возражением.
Я рад что хоть в чом то ты раздуплился!!!
+
Ты так и не ответел на мой очень короткий вопрос! Хватит тянуть волыну.
Если тебе не сложно напиши две или три буквы ответа на вопрос:Ты чё расист?




Я очень рад, что Вы вышли из запоя и вернулись в дискуссию! Спасибо Вам, что Вы прочитали моё предыдущее сообщение. По-видимому, тема расизма для Вас очень болезненна и актуальна. Но Вы не отчаивайтесь – я, например, буду общаться с Вами независимо от Вашей расовой принадлежности. И думаю, что так поступит большинство форумчан. НЕТ - РАСИЗМУ!!!
 
13-den
повідомлення 3.9.2008, 8:55
Порядковий номер повідомлення #22

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Чувак, нет расизму! Это хорошо!
Я это оцениваю как то что ты не расист!
- - -
Кстати я тоже не расист!

Це повідомлення відредагував 13-den: 3.9.2008, 8:59
 
Barkas.if
повідомлення 3.9.2008, 18:49
Порядковий номер повідомлення #23

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Смішні ви люди. От сказали що ви не расисти і все. Люди, яка різниця в назвах, якщо все залежить від світогляду.
До прикладу:
Я себе називаю расистом, хоча в моїх поглядах расизм майже не помітно. Я нормально ставлюся до інших рас, але я не можу допустити їхнього проживання на своїй землі. Хай живуть в в Африці, Азії і т.д., але не в моїй країні, не в країні, де жили мої предки. Таким чином я притримуюсь ідеї, що ті самі негри мають право вчитися в нас, але жити вони тут не будуть. І ми повинні проводити депортацію цих людей в свої країни. Правда ті що вже мають тут сім'ї, то вже нехай залишаться, але решта мають бути депортованими, а якщо не хочуть, то заставити треба.
Так само я себе можу називати себе фашистом, так як фашизм - це ідея, що я господар своєї землі, або я нацист, бо соціалізм на національній ідеї - це добре.
Тобто я це до того, що це тупо відносити себе до якоїсь групи, бо таким чином я взагалі моральний монархіст(це я сам придумав).
А на політиків вже давно забити треба і будувати незважаючи на них. Тобто можна будувати державу в державі, і коли громадянами цієї держави в державі будуть всі громадяни теперішньої України, то про цю владу можна буде забути і вона позбудетьс реальної сили і її просто не існуватиме...
 
Ктото
повідомлення 3.9.2008, 19:25
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



После затишья начинается буря. Сюрпризы от политиков не заставили себя долго ждать. Политическая тишина окончена... 
 
greya
повідомлення 3.9.2008, 19:46
Порядковий номер повідомлення #25

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ви про що?

у нас ніколи не було ніякого затишшя. ми - пристрасна нація!

а влада - то гроші, а гроші то любов (для багатьох найбільша у житті), от ми й виливаємо пристрасть у політику. і якщо чесно, впевнена що там сидять такі самі як ми люди, і хто пише "антиполітику" - теж великий політикант.... от кожен з нас може зайняти свою нішу у ВР наприклад.... ну серйозно - наші дебати - прям списані з засідання ВР.

ну от чесно..... )
 
jet
повідомлення 4.9.2008, 10:13
Порядковий номер повідомлення #26

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



якби им були задоволені своїм життям, ціни нормальні та у правовому сенсі захищені, то ніхто б отак про політику не говорив і таких пристрастей би не було. Бо люди розмовляють про те, чим живуть. В мене таке враження, що на побаченнях хлопець з дівчиною теж про політику говорять, вона вже всюди, трясця їй.
 
greya
повідомлення 4.9.2008, 10:49
Порядковий номер повідомлення #27

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



 але є країни що гірше ще живуть, то ми просто такі освіччені і на все маєм власну думку, що просто не можемо не критикувати політиків!))) а як би кожен з нас себе поводив будучи при владі не ясно....
 
jet
повідомлення 5.9.2008, 9:29
Порядковий номер повідомлення #28

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



ну, наприклад, я би просто у владу не йшла. Так,я хочу жити краще, але заганяти країну в болото своїми руками (та й жити кожен день серед сволот (чесні політики, вибачайте)) - не така я зараза.
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 13:12
Порядковий номер повідомлення #29

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



от і я про те. що "вони" - як сволота поводяться і так ясно... але сама не хочу нікого підмінити. ще стану такою ж. політика - це коли серце ржавіє... така висока плата за владу та гроші.
 
Barkas.if
повідомлення 5.9.2008, 14:07
Порядковий номер повідомлення #30

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



А може ви просто заслабкі духом, щоб бути в політиці. Просто всі думають, що якщо попадеш туди, то таким і станеш. А от не стану я таким і я в цьому впевнений.
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 14:31
Порядковий номер повідомлення #31

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а ти знаєш приклади таких хто не зіпсувався?.... хоч трьох назвеш?

крім того слабкі духом не працюють на трьох роботах. і ти змінишся. впевнена.... слід щось робити і на місці. а то всі в політу підуть - то хто дітей в школі вчитиме? а це далеко не для слабких духом....
 
Barkas.if
повідомлення 5.9.2008, 15:40
Порядковий номер повідомлення #32

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Князь Святослав Хоробрий, княгиня Ольга, Іван Сірко. Питання є?
З вище перечислених можна розробити психологічний портрет людини, яка нам потрібна.
 
Ктото
повідомлення 5.9.2008, 17:01
Порядковий номер повідомлення #33

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Barkas.if @ 5.9.2008, 15:40) «
Князь Святослав Хоробрий, княгиня Ольга, Іван Сірко. Питання є? З вище перечислених можна розробити психологічний портрет людини, яка нам потрібна.
Да, вопросы есть. Откуда Вы черпали информацию о князьях и княгинях? Считаете ли Вы её полностью достоверной? Нельзя ли составить собирательный образ нужного стране политика из психологических портретов и мировоззрений современных политиков, как известных, так и малоизвестных? Это будет значительно более наглядно, чем использование "былинных" образов. Зачем всё время окунаться в древность?
 
13-den
повідомлення 5.9.2008, 17:07
Порядковий номер повідомлення #34

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



НЕЧИТАЮЧІ ВАШИХ ВИЩЕ НАВЕДЕНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ СКАЖУ, ЩО НАШИМ ПОЛІТИКАМ НАБРИДЛО МОВЧАТИ!
ПІШЛИ ГУЧНІ ЗАЯВИ! ПРЕЗИДЕНТ, ЯК ОСТАННІЙ ПОПУСК КИНУВСЯ РЯТУВАТИ СВОЮ ДОВІРУ, ЯКУ ПЛИКАВ ДО НЬОГО НАРОД... ТА ПОВЕРТАТИ НА СВІЙ БІК РОЗУВІРЕНИХ ЛЮДЕЙ...
- - -
ХА-ХА! ЯК НА ЦЕ СМІШНО ТА В ОДНОЧАС СУМНО ДИВИТИСЯ...
НАМИ КЕРУЄ КУПКА КЛОУНІВ З ВЕЗИКИМИ ТА ПОВИМИ КІШЕНЯМИ...
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 18:01
Порядковий номер повідомлення #35

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Barkas.if @ 5.9.2008, 15:40) «
Князь Святослав Хоробрий, княгиня Ольга, Іван Сірко. Питання є?



звичайно! Ольга чудово знала, що таке помста. Святослав - був чудовим вояком, але не політиком!! за його часів - соціальні питання взагалі не стояли. Сірко - прототип Бандери, - з сильним національним духом, і сам по собі. 


і увага - вони залишились в історії більше як яскраві особистості, а не як політичні діячі. то не пишіть тоді про політику, бажаючи просто стати відомим. пишіть краще книжки чи картини. ну можете і вовка приручити і нікого не боятись.

Це повідомлення відредагував greya: 5.9.2008, 18:02
 
Barkas.if
повідомлення 7.9.2008, 20:17
Порядковий номер повідомлення #36

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(greya @ 5.9.2008, 18:01) «
звичайно! Ольга чудово знала, що таке помста. Святослав - був чудовим вояком, але не політиком!! за його часів - соціальні питання взагалі не стояли. Сірко - прототип Бандери, - з сильним національним духом, і сам по собі. 


і увага - вони залишились в історії більше як яскраві особистості, а не як політичні діячі. то не пишіть тоді про політику, бажаючи просто стати відомим. пишіть краще книжки чи картини. ну можете і вовка приручити і нікого не боятись.

Річ не в політиці. Країною зможе керувати будь-хто, головне людина яка зможе об'єднати всіх до спільної мети.
До Ктото. Іноді, якщо інформація в підручниках не правдива, потрібно таких героїв створювати, щоб люди могли ними гордитися і прагнути стати такими самими, або й кращими. І таким чином з'явиться людина яка зможе всіх об'єднати.
 
greya
повідомлення 7.9.2008, 21:24
Порядковий номер повідомлення #37

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



так, ви від теми не відходьте. ви написали, що політика не для слабких, а ви б чудово могли стати хорошим політиком, сильнгим і не залежним від грошей та слави.. навели приклад історичних політиків. ну я прада не знаю проикладів, коли Сірко вів за собою людей, обєднував і тд. свою думку висловила. ваша реакція - ну не в тему трішки. 

і як це річ не в політиці? людина що обєднує в державних та економічних цілях - це і є політик.
 
Ктото
повідомлення 7.9.2008, 22:25
Порядковий номер повідомлення #38

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Barkas.if @ 7.9.2008, 20:17) «
 Іноді, якщо інформація в підручниках не правдива, потрібно таких героїв створювати, щоб люди могли ними гордитися і прагнути стати такими самими, або й кращими. І таким чином з'явиться людина яка зможе всіх об'єднати.




Пожалуйста, хоть намекните - какими качествами и каким мировоззрением должен обладать человек способный объединить если не всех, то хотя бы подавляющее большинство граждан нашей страны?
 
Sashok
повідомлення 8.9.2008, 13:15
Порядковий номер повідомлення #39

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Пожалуйста, хоть намекните - какими качествами и каким мировоззрением должен обладать человек способный объединить если не всех, то хотя бы подавляющее большинство граждан нашей страны?

думаю шо так неправильно ставити питання, адже люди йдуть не за тим, який комусь подобається, а за тим, який самому тобі подобається. я б поставив питання "за якою людиною ти б пішов(ла)?"
 
greya
повідомлення 8.9.2008, 13:37
Порядковий номер повідомлення #40

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



2 Sashok...ну це просто в попередніх постах йшлося власне про якості, от користувачі й дискутують.....)
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 2.5.2024, 0:47