Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Ваша вища освіта, Чи вірно ви зробили вибір?
Tapac
повідомлення 20.8.2008, 8:58
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



Я закінчив недавно свого вуза. Наша група розбіглася. І коли ми зустрічаємося, то мало хто з нас задоволений своїм вибором.
Більшість каже, що якби їм дали другий шанс вони би ніколи не вибрали цю спеціальність. Доречі в мене спеціальність "Програмне забезпечення автоматизованих систем"(програміст короче, або я кажуть буржуї developer).
Я би хотів знати вашу думку на цю тему. Чи це в мене така була спеціальність, чи це зара така тенденція спочатку робити, а потім думати? dry.gif
 
Strange_V
повідомлення 20.8.2008, 9:26
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Що тут скажеш, дуже багато людей працює не тим на кого вчилися.. в мене те ж саме (моя спеціальність була "Облік і аудит").
Хоче не впевнений, що маючи б 2 шанс міняв би щось, ібо все могло скластися зовсім не так :)

P.S.
Взагалі, питання вибору професії досить не проста річ (хоча й не для всіх).
 
Tapac
повідомлення 20.8.2008, 9:57
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



ну чекай не все ще пізно. Ти ще можеш поміняти собі професію. Якщо ти знаєш свою спеціальність, то все може бути інакше.
Інша справа, якщо ти провчився і нічого з того не взяв
 
Strange_V
повідомлення 20.8.2008, 10:13
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Зазвичай, коли людина вибирає собі професію, вона щось від неї очікує, але провчившись, чи (що напевно щастіше) порацювавши, розуміє, що сподівання не виправдовуються. Тоді робота міняється.



От саме так вийшло в мене) А то, ким я працюю наразі - мені подобається, і повертатися до попереднього нема ніякого бажання.
 
COLOBOCman
повідомлення 20.8.2008, 10:19
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Із моєї групи 23 чол, тільки дві людини працюють по спеціальності і ше дві людини працююь з компютерами.
 
Tapac
повідомлення 20.8.2008, 10:47
Порядковий номер повідомлення #6

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



Цитата(COLOBOCman @ 20.8.2008, 10:19) «
Із моєї групи 23 чол, тільки дві людини працюють по спеціальності і ше дві людини працююь з компютерами.


ну це не дивно така в тебе спеціальність. в мене схожа ситуація. 2 чоловік працюють по спеціальності і трохи більше з компютерами з 30 чоловік.

Це повідомлення відредагував Tapac: 20.8.2008, 10:49
 
greya
повідомлення 20.8.2008, 19:29
Порядковий номер повідомлення #7

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



мені трішки пощастило. туди, куди хотіла - навіть документи не взяли (бо державних місць не лишилось...), подала в останньому заході документи на біолога. два курси - без ентузіазму, хоча почала цікавитись фізикою, ну і власне біологією)) проте потім - знайшла те, що зачепило. тепер на перше місце ставлю спеціальність. навіть побічні роботи - лиш щоб мати змогу працювати по спеціальності. окрім того - можу бути викладачем біології, а передавати знання які людство збирало століттями - теж прикольно.

думаю не місце прикрашає людину, а людина місце. і доля часто має плани далекоглядніші, ніж ми наразі можемо побачити.....  huh.gif
 
Alisa
повідомлення 20.8.2008, 20:00
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 28.6.2008
З: франик
Мешканець №: 192
Подякували: 1 раз



Цитата(COLOBOCman @ 20.8.2008, 9:19) «
Із моєї групи 23 чол, тільки дві людини працюють по спеціальності і ше дві людини працююь з компютерами.



І хто саме? tongue.gif Просто цікаво,чи ти про тих людей кажеш,що я думаю.
 
COLOBOCman
повідомлення 21.8.2008, 11:20
Порядковий номер повідомлення #9

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Рибонька, це тобі не КС)
 
Sashok
повідомлення 27.8.2008, 10:28
Порядковий номер повідомлення #10

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



А от я вчуся на фінасиста, а працюю адміном. В цьому нема нічого поганого, вже тепер потрібні спеціалісти, які розбираються в багато чому, тобто йти в одному напрямку це вже не те, тре розвиватися в різних напрямках. Тим більше якшо тобі робота подобається а спеціальність інша, то це супер

Це повідомлення відредагував Sashok: 27.8.2008, 10:29
 
Антін Кравс
повідомлення 17.10.2008, 21:22
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



іі а янезнаю як то вибір) я свій вибір зробив в класі пятому...а фактично в 6 років...мну тоді попав до батька на роботу а такм був він - кумпутер) до цих пір мене шалено цікавить все що з ними звязано...особливо програмування, мережі.....
тоді ж я здійснив перший в житті взлом, Дос був захищенгий паролем))) зломати його було справою 3 спроби пароль - Імя мого батька wink.gif
З тих часів ніколи не був розчарований ніколи й не сумнівався) в школі вчив те що цікавило + те що треба програмісту....
правда коли в КЕП поступав чуть не роздерся бо неможна одночасно і на ПМ і на КС і на КІ... а жаль sad.gif
Тепер половину вільного часу присвячую професії...набираюсь досвіду підшукуй професію на майбутнє....
а іншу половину - хоббі....тіп всебічно розвиваюсь) Ех скільки на світі всього цікавого...мені б ЧАСУ!))


шосб мене занесло..
 
Кібер_злючка
повідомлення 19.10.2008, 16:59
Порядковий номер повідомлення #12

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Спеціальність - фінанси. Зараз на 5-му курсі... Вибирала спеціальність навіть не пам"ятаю точно як... Пам"ятаю що пішла на підготовчі курси, здала екзамени ще в квітні і поступила з практично максимально набраними балами. Так що тіпа вибирай любу спеціальність... Почитала буклетики, подивилась де найбільш широкий профіль по роботі. Та й напиала заяву на "фінанси"... Хотя робота із цифрами не оч приваблює... Сама незнаю чого хочу... Працювала не по спеціальності, як і зараз.
 
ruslanif
повідомлення 29.9.2010, 19:07
Порядковий номер повідомлення #13

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



справа в тому що ми вибираємо свою майбутню професію настільки непідготовлено, необдумано що все дуже закономірно.
Це знаєте, як колись одружувались точніше одружували, спочатку одружувались, а потім знайомились і т.п. і ...може закохувались, але швидше звикали і мирились, так і тут.
Ніхто не проводить ніяких тестувань і в 80% діти не знають ким хочуть бути і виходить що вирішують батьки, родичі, "добрі" знайомі, блат і т.п.
тобто той кому це потрібно вирішує саме менше.
Приклад, якщо батьки фінансисти то дитина піде на фінанси у 90% і ніхто питати не буде хоче чи не хоче (я про більшість звичайно)
Ще одна серйозна проблема це те що кожна спеціальність настільки розпливчаста і непонятна що ти купляєш кота в мішку, а за останній час ЗОЛОТОГО кота і провчившись 5 років розумієш що то не твоє і шукаєш вже тоді що твоє або за що ти можеш гроші заробити.
Так і в моїй групі по спеціальності працює 1, віддалено ще 2 і ще 3 наближено дуже наближено, бо спеціальності настільки розпливчасті що наприклад системного адміністратора дехто вважає за ГУРУ програміста)

 
lifelong
повідомлення 3.8.2012, 2:38
Порядковий номер повідомлення #14

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



закінчила журналістику, не шкодую про свій вибір. Головне - це бажання рухатись далі!
 
vikaF
повідомлення 25.7.2017, 23:53
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 25.7.2017
Мешканець №: 3882
Подякували: 0 раз



не закінчила політологію
і не шкодую, шо кинула і почала свій шлях у маркетингу самостійно) wink.gif
 
NilaO
повідомлення 27.7.2017, 14:32
Порядковий номер повідомлення #16

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 19.4.2017
Мешканець №: 3828
Подякували: 0 раз



не шкодую що закінчила свій вуз, хоча і працюю не по спеціальності, він навчив мене дуже швидко думати і орієнтуватись в екстрених ситуаціях)))
 
PetroKornilov
повідомлення 6.1.2018, 1:02
Порядковий номер повідомлення #17

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 31.12.2017
Мешканець №: 3994
Подякували: 0 раз



Максимально, що можна вижати з будь-якого ВНЗ в Україні - це навички находити спільну мову з будь-якими людьми для вирішення ситуацій та корисні знайомства) Ну і плюс дійти до розуміння, чим займатись є бажання надалі. Я теж не по спеціальності працюю, але знайшов людей, з якими займаюсь зараз художніми іллюстраціями після хороших профільних курсів там http://www.artworks.pictures/studio/courses/drawing.

Це повідомлення відредагував PetroKornilov: 7.1.2018, 2:13
 
Alchimic
повідомлення 12.1.2018, 20:23
Порядковий номер повідомлення #18

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.12.2017
Мешканець №: 3991
Подякували: 0 раз



Цитата(Tapac @ 20.8.2008, 7:58) «
Я закінчив недавно свого вуза. Наша група розбіглася. І коли ми зустрічаємося, то мало хто з нас задоволений своїм вибором.
Більшість каже, що якби їм дали другий шанс вони би ніколи не вибрали цю спеціальність. Доречі в мене спеціальність "Програмне забезпечення автоматизованих систем"(програміст короче, або я кажуть буржуї developer).
Я би хотів знати вашу думку на цю тему. Чи це в мене така була спеціальність, чи це зара така тенденція спочатку робити, а потім думати? dry.gif

Раджу читати спеціалізовану літературу. Паралельно. Наприклад Бо Безпеці в інтернеті і боротьбі з злочинністю. Це дуже важливо. Тому що кожне слово провокує агресію.
Також по медицині щоб зекономити на сімейному лікарі.

Це повідомлення відредагував Alchimic: 12.1.2018, 20:24
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 0:35