Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Люди :)
greya
повідомлення 20.8.2008, 23:10
Порядковий номер повідомлення #1

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



щодня помічаю довкола стільки цікавих речей... дрібриць, недосказаних фраз, недокінчених жестів, непомічених поглядів... навіть повз вікна маршрутки кадрами клікають маленькі та великі акти людських п'єс.... може тому останнім часом якось і не хочеться брати в руки нових книг... щоб не просто читати чиїсь розповіді, а самому зловити іскорки комедій та трагедій людської повсякденності...

не судіть строго натяки на театр... коли б людині не властива була гра, в прямому смислі слова, то ми б ніколи не вигадали такого різноманіття мистецтва.... і... о, парадокс, саме в мистецтві ми й намагаємось знайти себе. бути справжніми.

та я не писатиму про злі "ролі"... всеодно це завжди буде самокритика. я така ж як і всі)

просто думаю  - ким насправді є людина? адже будучи неперевершеними акторами у житті і маючи безліч друзів ми завжди трішки самотні. кожен з нас.  десь в глибині себе. всеодно самотній. і.... всеодно ми продовжуємо грати і чекаємо шквальних оплесків....)

...є сереж моїх знайомих ті, хто злий на світ, закривається, каже "чим більше пізнаю людей - тим більше люблю собак". інколи так дійсно хочеться сказати... але ми ж усі маємо однакові інтереси у житті! я не про вподобання музики, професії чи стилю. прагнення щастя однакове у всіх, і уявлення щастя по великому рахунку також. ми всі щодня робило до болю однакові помилки.просто не завжди це помічаємо. нам дуже тяжко бути "неособливими". сірими....) 

особисто я не ділю людей на гірших та кращих. "ми всі однаково погано граємо чесноти) і однаково спрагло мріємо про визнання"... і нам однаково важко ... бути справжніми.

хто має чим поділитись в роздумах про "людей") пишіть сюди, може колись ми й розгадаємо таємницю "людства"
 
КрішнА
повідомлення 22.8.2008, 19:38
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



людина це біологічний вид живих істот планети Земля яка більш розумово розвинутіша за тварин.в принципі я поінстю згоден з психологічними і анатомічними описами людини
 
greya
повідомлення 27.8.2008, 23:22
Порядковий номер повідомлення #3

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



я дуже рада, що ви згодні з описами))))) це було б великою втратою, якби ви були проти.....  rolleyes.gif

сорі за оффтоп)
 
Black
повідомлення 14.3.2010, 18:51
Порядковий номер повідомлення #4

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 14.3.2010
З: DreamCity
Мешканець №: 1180
Подякували: 0 раз



люди - сіра маса , яка прямує в пропасть .....
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 20:04