Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Що таке церква?, як ви вважаєте (+ опитування)
Що для Вас є церква?
Що для Вас є церква?
будівля для богослужінь [ 3 ] ** [12.00%]
релігійна організація [ 8 ] ** [32.00%]
зібрання народжених згори людей [ 2 ] ** [8.00%]
місце для збору грошей [ 12 ] ** [48.00%]
Усього голосів: 25
Гості не можуть голосувати 
snv512
повідомлення 11.9.2010, 18:37
Порядковий номер повідомлення #21

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 11.9.2010
Мешканець №: 1402
Подякували: 0 раз



ЩО ТАКЕ ЦЕРКВА?

„О, яка прекрасна церква!" Це не раз я чув, коли люди висловлювали своє захоплення після оглядин чудових церков у таких містах, як Рим, Москва, Київ тощо. Справді бо, ті церкви виглядають гарно, їхня архітектура надзвичайна, без сумніву, їх проектували генії.
Але ж, ті будинки не є „Церква", про котру Ісус згадував, коли казав: "Збудую Я Цервку Свою" (Мат. 16:18). Він не говорив про будівлю, ані теж про якусь релігійну організацію.

Церква складається з людей.

Слово „церква" в грецькій мові звучить “еклезія” і означає:ті, що покликані. Це відноситься до людей, які позитивно відкликнулися до Божого покликання.
Звичайне розуміння слова „церква" означає будівлю для поклоніння Богу. Але апостол Павло пише: ".Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Святий у вас перебуває? (1 Кор. 3:16; 6:19).
Церква Христова не була створена, щоб бути політичною силою для контролю людей або країн. Апостол Петро наглядно пояснює що таке Церква: "Вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власності Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас Із темряви до дивного світла Свого; колись не народ, а тепер народ Божий" (1 Пет. 2:9,10).
Церква - це Тіло Христа

Апостол Павло називає Церкву "Тілом Ісуса Христа" (1 Кор. 12:27). Це „Тіло" складається з "усякого племені, і язика, і народу, і люду" (Об'яв. 5:9). Ні одна нація, ні одна раса не виключена з неї. Ісус умер за весь світ так, щоб „кожен, хто вірить в Нього", став частиною того Тіла.
Будівля не складається з одного лише каменя, тіло, це не лише одна рука, або нога. Кожний віруючий мусить зрозуміти, що хоч він є одним з членів, але він є живою частиною загального Тіла.
Очевидно, що функція одного члена буде відмінна від функції інших членів, проте кожний з них є важливою часткою цілого.
В 1 Коринтян 12:12-27 апостоп Павло детально пояснює, що різні частини тіла мусять шанувати одне одного, виконувати свої, Богом дані, функції, і все для Ісуса Христа, Котрий є Головою Тіла (Єфес. 1:23).
Ціллю Бога по відношенні до Церкви є, щоб вона була "Світлом Світу" (Мат. 5:14). Проте Світ насамперед мусить бачити „Світло" в нас. Тільки тоді невіруючі увірують. "Ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла та прославили Отця вашого, шо на небі" (Мат. 5:16).
 
13-den
повідомлення 12.9.2010, 0:01
Порядковий номер повідомлення #22

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



If You Love God, Burn the Church!
 
ratm
повідомлення 12.9.2010, 20:54
Порядковий номер повідомлення #23

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(13-den @ 12.9.2010, 0:01) «
If You Love God, Burn the Church!

Ну я не такий радикал.
Але церква - найбагатша організація в світі.
Ще церква - джерело педофілів і збоченців.
Ще церква - це бізнес, оскільки за всі послуги (похорон чи весілля) потрібно башляти, і якщо мало даш то на тебе ще косо дивитись будуть. а іноді й прямо скажуть - мало.

Все моє ІМХО. Я не атеїст, віру не відкидаю, але сам не вірю. Такий собі агностицист. Вважаю що то кожного власна справа в що вірити, головне щоб не тиснули і не агітували інші. Доречі такої ж позиції притримуюсь щодо політиків та іншої гомосятини - кожен має сам вирішувати в що і кому вірити.


Подякували:
 
Charly
повідомлення 12.9.2010, 21:09
Порядковий номер повідомлення #24

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



місце для збору грошей однозначно. Бачив неодноразово у священників автівки аж ніяк не бюджетного варіанту, крім автівок море прикладів.
А ще скажіть, чому так гризуться між собою католики і православні (для прикладу)? Правильно, бо в яку церкву підуть люди в ту і гроші понесуть. Це такий же бізнес як і фастфуд. Причому працює на принципах франчайзингу.
 
Sashok
повідомлення 13.9.2010, 12:14
Порядковий номер повідомлення #25

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Але церква - найбагатша організація в світі.
Ще церква - джерело педофілів і збоченців.



а факти можна, і якшо є то з уточненням будь-ласка?

 
13-den
повідомлення 13.9.2010, 14:05
Порядковий номер повідомлення #26

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
а факти можна, і якшо є то з уточненням будь-ласка?

новости надо чаще смотреть, а не в контакте лазить)
 
ratm
повідомлення 14.9.2010, 10:45
Порядковий номер повідомлення #27

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(13-den @ 13.9.2010, 14:05) «
новости надо чаще смотреть, а не в контакте лазить)


Ну і по сторонам іноді.
 
13-den
повідомлення 14.9.2010, 12:46
Порядковий номер повідомлення #28

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



и то верно!
 
Sashok
повідомлення 14.9.2010, 13:53
Порядковий номер повідомлення #29

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
новости надо чаще смотреть, а не в контакте лазить)


вконтактах незареєстрований, а за отожнювання новин з фактами, можна підозрювати в наївності

Це повідомлення відредагував Sashok: 14.9.2010, 13:54
 
13-den
повідомлення 14.9.2010, 15:57
Порядковий номер повідомлення #30

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



много вумных слов и пустой смысл)
 
Sashok
повідомлення 15.9.2010, 11:07
Порядковий номер повідомлення #31

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
много вумных слов и пустой смысл)


ну добре: в новинах показують не зовсім правду, так ясніше?

п.с. файно тролиш wink.gif

 
13-den
повідомлення 15.9.2010, 11:48
Порядковий номер повідомлення #32

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Да согласен но не все новости враньё! За бугром такого инфо вакуума нету!

А факт приведу: в Ватикане проводились (2-3 месяца наазад) реальные разборки насчёт педофилии священиков!
Так яснее!?!?!?!

И наш городишка маленький кучу инфы ходит только нужно не пускать корни в паркет за контактом, а по больше с людьми в живую общаться!
 
ratm
повідомлення 15.9.2010, 21:02
Порядковий номер повідомлення #33

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Sashok @ 15.9.2010, 11:07) «
ну добре: в новинах показують не зовсім правду, так ясніше?


Новини це не лише зомбоскриня (а в ній - не лише новини краю, або 5й канал, ут-1 тощо). І так, в інеті купа тролів, провокації, агітації та іншої лажі. Але той хто має очі - побачить, а хто має розум - подивиться, почує і зробить висновок. На сьогодні церква заробляє на людях, може є виключення, але вони лише підтверджують правило. Якщо віриш, то можеш вірити і дома, для цього не треба йти в церкву. Нічого особистого.

Цитата
п.с. файно тролиш wink.gif

Ця тема без трололо ніколи не буде обговорюватись.
Як холівари лінпус версус мастдай,
або інтел версус амд,
нікон версус кенон
тощо

Це повідомлення відредагував ratm: 15.9.2010, 21:18
 
BAD__GIRL
повідомлення 15.9.2010, 22:06
Порядковий номер повідомлення #34

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



моя знайома тітонька працює в кафе,трохи бичому і мало кому відомому
ну там регулярно засідають священники,і сік не п*ють,як ви догадуєтесь
і було пару раз таке,що розповідали один однмоу сповіді людей..і *Угарали*з того,так сказать...сумна історія


хоча я однозначно не проти церкви,це навіть добре,що якимось чином згуртовують людей,а те,що вони роблять це їхня совість,тай в людей має бути своя голова на плечах...комусь здається,що якщо віриш в Бога тре обов*Язково ходити в церку(як на мене це тупість),а хтось вірить і не ходить,мовчить і тихенько робить всяке хороше і погане=) dry.gif
 
Sashok
повідомлення 16.9.2010, 11:34
Порядковий номер повідомлення #35

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Да согласен но не все новости враньё! За бугром такого инфо вакуума нету!


я і неказав, що вони брешуть, навіть якщо брешуть, то нечасто, просто ЗМІ це така штука, що покажуть правду тільки в потрібному їм світлі, приховують саме ті деталі, які б мали все роз'яснити...там така маніпуляція свідомістю, що краще читати з доброю критикою

А про забугор нічого нескажу, але сумніваюсь що у них ситуація інша

Цитата
А факт приведу: в Ватикане проводились (2-3 месяца наазад) реальные разборки насчёт педофилии священиков!
Так яснее!?!?!?!



і? а тепер подивись уважно проти чого я виступив: "Ще церква - джерело педофілів і збоченців."

чуєш різницю? я цервку незахищаю, чув що є такі речі і я їх також засуджую, але чи можна надати факти і впевненістю сказати що це дійсно так(я про джерело)?

ми часто самі говоримо дурницю, зовсім того непомічаючи(приклад навів вище), треба бути уважнішим до своїх слів)

 
ruslanif
повідомлення 16.9.2010, 15:40
Порядковий номер повідомлення #36

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Церква це люди, а люди бувают різні.
От вам і відповідь про педофелію і т.п. і не можна казати про сімю що вона погана якщо в неї є УРОД.
Мене от що найбільше дивує.
Складається враження що на Християнську Церкву чиниться такий тиск протягом всього її існування що
Скажіть хто має щось проти Буддизму, Ісламу, Іудаїзму і т.п., а проти Церкви ідуть постійні дискусії, розділення, відокремлення, штучні скандали і роздування для ПЕРЕнавернення вірних і т.п.
І крім того про такі речі як Церква, політика і т.п. можна говорити вічно і ні до чого не договоритись тому що ніхто не знає істину і не взнає, а полялякати може кожен.
а от наприклад подивитись собі під ніс і коли людина матюкається через слово чи робить інші речі які деякі називають ГРІХОМ сказати їй щось це вже виходить за рамки.

 
ratm
повідомлення 16.9.2010, 18:57
Порядковий номер повідомлення #37

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(ruslanif @ 16.9.2010, 15:40) «
Церква це люди, а люди бувают різні.
От вам і відповідь про педофелію і т.п. і не можна казати про сімю що вона погана якщо в неї є УРОД.
Мене от що найбільше дивує.
Складається враження що на Християнську Церкву чиниться такий тиск протягом всього її існування що
Скажіть хто має щось проти Буддизму, Ісламу, Іудаїзму і т.п., а проти Церкви ідуть постійні дискусії, розділення, відокремлення, штучні скандали і роздування для ПЕРЕнавернення вірних і т.п.
І крім того про такі речі як Церква, політика і т.п. можна говорити вічно і ні до чого не договоритись тому що ніхто не знає істину і не взнає, а полялякати може кожен.
а от наприклад подивитись собі під ніс і коли людина матюкається через слово чи робить інші речі які деякі називають ГРІХОМ сказати їй щось це вже виходить за рамки.

Будизм - найбільш мирна конфесія. Вона нічого не навязує, тому про неї нічого не чути переважно.
Ісламісти - 9/11, тероризм, радикалізм... Зовсім нічого не чути. Зара от палять опудало Абами, і вимагають на місті веж поставити мєчєть.
Про іудаїзм, як і про євреїв, ніхто говорити не хоче, але в них теж там не все гаразд.
В принципі логічно що в Україні не дуже обурюються будизмом, ісламізмом і іудаїзмом.Про перенавернення - ну що можу сказати, стадо баранів можна завести куди завгодно. Якщо ти справді в шось віриш, тебе можуть перенаправляти ВСІ, і нічого не досягнуть. Якби всі вірили і не було б ексесів, не виникали б всі ці сєкти і псевдорелігії (хоча он в піндосів є саєнтологи, теж цікавий феномен).
Ну а щоб зробити людині зауваження не треба бути релігійною людиною. Це питання виховання. І це ще один аспект віри, коли людина ходить по неділям до церкви, а весь тиждень може сваритися, пити, одним словом грішити, а в неділю йти сповідатися, адже все пробачать.
Не переконали. Я ні кого не хочу пернаправляти - просто висловлюю свою думку.
 
ruslanif
повідомлення 16.9.2010, 22:09
Порядковий номер повідомлення #38

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Цитата(ratm @ 16.9.2010, 18:57) «
Будизм - найбільш мирна конфесія. Вона нічого не навязує, тому про неї нічого не чути переважно.
Ісламісти - 9/11, тероризм, радикалізм... Зовсім нічого не чути. Зара от палять опудало Абами, і вимагають на місті веж поставити мєчєть.
Про іудаїзм, як і про євреїв, ніхто говорити не хоче, але в них теж там не все гаразд.
В принципі логічно що в Україні не дуже обурюються будизмом, ісламізмом і іудаїзмом.Про перенавернення - ну що можу сказати, стадо баранів можна завести куди завгодно. Якщо ти справді в шось віриш, тебе можуть перенаправляти ВСІ, і нічого не досягнуть. Якби всі вірили і не було б ексесів, не виникали б всі ці сєкти і псевдорелігії (хоча он в піндосів є саєнтологи, теж цікавий феномен).
Ну а щоб зробити людині зауваження не треба бути релігійною людиною. Це питання виховання. І це ще один аспект віри, коли людина ходить по неділям до церкви, а весь тиждень може сваритися, пити, одним словом грішити, а в неділю йти сповідатися, адже все пробачать.
Не переконали. Я ні кого не хочу пернаправляти - просто висловлюю свою думку.

вічні теми вічна полеміка і як завжди кожен залишається при своїй думці))
Бачили фільм zeіtgeist от там перекручуют християнство і так далі і тому подібне
З чого би це Християнство було ненависне так сильно? і це не в Україні це у всьому світі
гляньте ширше і трішки подумайте.
 
ratm
повідомлення 17.9.2010, 10:12
Порядковий номер повідомлення #39

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(ruslanif @ 16.9.2010, 22:09) «
вічні теми вічна полеміка і як завжди кожен залишається при своїй думці))

(:
Цитата
Бачили фільм zeіtgeist от там перекручуют християнство і так далі і тому подібне

Фільм бачив, багато там цікавих речей. Але знов ж таки, мені одного фільму буде недостатньо щоб я на щось змінив думку.
Цитата
З чого би це Християнство було ненависне так сильно? і це не в Україні це у всьому світі
гляньте ширше і трішки подумайте.


Код
Христианство — крупнейшая мировая религия по численности приверженцев, которых около 2,1 млрд и по географической  распространенности — почти в каждой стране мира есть хотя бы одна  христианская община.

Більша кількість - більше лаве. Плюс це важіль впливу.
 
vov66
повідомлення 19.9.2010, 22:40
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 27.6.2010
Мешканець №: 1318
Подякували: 0 раз



Цитата(snv512 @ 11.9.2010, 18:37) «
Церква - це Тіло Христа


Церква - це в першу чергу обряди. Зокрема таїнство причастя:
"...Приготовление Агнца
Священник берёт в левую руку просфору для Агнца, обращая её буквами IΣ XΣ к себе, а в правою — копие, делает им трижды знамение креста над печатью просфоры, произнося каждый раз слова «В воспоминание Господа и Бога и Спаса нашего Иисуса Христа». Затем он приступает к вырезанию из просфоры Агнца:
режет с правой стороны печати (где буквы IΣ и NI) со словами «Яко овча на заколение ведеся»;
режет с левой стороны (где буквы ХΣ и КА) со словами «И яко агнец непорочен, прямо стригущаго его безгласен, тако не отверзает уст своих»;
надрезает верхнюю сторону печати (где буквы IΣ ХΣ) произнося «Во смирение Его суд его взятся»;
надрезает нижнюю сторону печати (где буквы NI КА), произнося «Род же Его кто исповесть».
Затем вырезанная таким образом средняя часть просфоры вынимается и со словами «Яко вземлется от земли живот Его» полагается в центре дискоса.

Затем Агнец крестообразно надрезается священником с нижней стороны с произношением слов: «Жрется (приносится в жертву) Агнец Божий, вземляй (взявший на Себя) грех мира, за мирский живот (жизнь) и спасение». После священник при произнесении слов из Евангелия от Иоанна: «един от воин копием ребра Ему прободе и абие (тотчас) изыде кровь и вода; и видевый свидетельства и истинно есть свидетельство его» (Ин. 19:34) протыкает копием правую сторону Агнца. По произнесению этих слов в потир вливается вино, смешанное с водою..." Взято з Вікіпедії... Детальніше там же.
Як це дійство зрозуміти?
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.5.2024, 21:19