Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Втрачаємо історичні та архітектурні пам'ятки, Знищене....
figaZ2dam
повідомлення 21.4.2009, 9:38
Порядковий номер повідомлення #21

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 27.9.2008
З: станисЛаВІВ
Мешканець №: 281
Подякували: 0 раз



Цитата(Гулик @ 6.9.2008, 9:37) «
Через Технічний  Прогрес Втрачається дууже  багато старовинних памяток  Івано-Франківська.. тож Давайте  ділитися  Інформацією. 

.... Я  Почну  говорити про нашу  бібліотеку  дитячу, що Знаходиться  на  міцика. Всі  знать де  вона. Подивіться вверх на  неї!  там є файний  загнутий  арматурний штир. а шо там колись було? "Сокул"... польська  громадсько політична  організаціїя. і там був  Сокіл. Не  знаю чи з Бетону він був чи з Каменя. Совіти  його  файно  демонтували( а може й не  совіти ?  чи сховав тось ту пташку?) 
    Найшовся той  Сокіл. на  даху тої самої бібліотеки, кілька років тому. і зник  в руках одної людини з " верхів " ...  більше нічого писати не  буду.
    З другої Сторони( від Люмєра )   є 12 ніш, на   тій  самій  бібліотеці,але  чомусь  вони Замалювані! ким? Навіщо? ... Лише  одна  ніша  Збереглася!.... Дивіться. ... 



ото пишіть  ваші відгуки і  подібні  Історїї, подивимося кіко того назбиралося....













сокыл швидше всього був кований
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 5.5.2009, 0:15
Порядковий номер повідомлення #22

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



трохи бісить цей торговий центр "Арс", він ненормально високий, і як іти до ратуші з Грушевського, то ратуші видно лише вершечок, а сам годинник хіба що дуже здалеку.
а хотілося б бачити ратушу, бо все-таки це один з красивих ракурсів і маршрутів (з Грушевського попри вірменську церкву).
 
lifelong
повідомлення 25.3.2012, 21:50
Порядковий номер повідомлення #23

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Взагалі дуже шкода, що в нас стільки храмів, стільки пам"яток культури, які стоять без уваги...( Я розумію, що нам до Європи далеко, але, наприклад, в Італії, у Римі зокрема, завжди йде якась реставрація, щось ремонтують. Зрозуміло, що Рим не Івано-Франківськ, але справа у підході, у пріоритетах...

 
13-den
повідомлення 29.3.2012, 8:10
Порядковий номер повідомлення #24

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



лучше пусть не обращают внимание чем реконструируют... а то уже "Голубую" церковь так отреконстуировали что просто пиндос!
За Ратушу я вообще молчу
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 7.5.2024, 16:59