Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> інженери за кордон, До теми про роботу
ІІванко
повідомлення 24.9.2008, 15:47
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 23.9.2008
Мешканець №: 279
Подякували: 0 раз



Чи відправляли Ви свої резюме на закордонні вакансії?
Я недавно відправив на Рікардо в Чехію (на сайті джобпортал_ком_уа).Робота для кваліфікованих спеціалістів.
Взагалі я особливої надії на позитивний результат не маю.
Там напевно потрібні АСИ.
А може це взагалі розвод??
Хто має вже такий досвід, поділіться.
А може хтось посилав резюме на ту саму фірму, отримали відповідь??
 
Dr. Max
повідомлення 26.9.2008, 17:46
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Особисто знайомий з двома спеціалістами, що працюють в Німеччині. Один - біохімік, отримав роботу після закінчення Київського універу. Другий - інженер, працює в корпорації Сіменс. Хто шукає, той завжди знайде. Треба мати особисті зв'язки з потрібними людьми з-за кордону, а для того, щоб знайти тих людей і вони тебе порекомендували, необхідно спочатку реалізувати себе тут. Іншого шляху я не бачу
 
ІІванко
повідомлення 27.9.2008, 11:42
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 23.9.2008
Мешканець №: 279
Подякували: 0 раз



Цікаво, а той хто після Київ. універу мав досвід роботи чи лише диплом і знайомства?

І той інший реалізовував себе тут, мабуть в іноземній компанії(філії чи як там).
Тож виходить якщо у вашому регіоні нема такого (або попасти туди не так просто - в розумінні що освіта чи досвід не допоможе) то ї шлях за кордон закритий?
я маю досить негативний досвід працевлаштування по оголошеннях(інет, газета) і згідний що найкраще - це знайомства.
Але якщо їх нема??????

Побачу як далі розвиватимуться події.
 
k00k
повідомлення 26.2.2009, 17:24
Порядковий номер повідомлення #4

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



маю знайомих, що інженерують за кордоном. їм хоч і менше платать, та проте ж платять! а тут -аби що, тільки щоб з голоду не повмирали sad.gif
 
Odmin
повідомлення 14.7.2010, 9:36
Порядковий номер повідомлення #5

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(k00k @ 26.2.2009, 17:24) «
маю знайомих, що інженерують за кордоном. їм хоч і менше платать, та проте ж платять! а тут -аби що, тільки щоб з голоду не повмирали sad.gif


Я не погоджуюся з Вашою думкою оскільки вважаю якщо в людини є голова тим паче інженера він може саба реалізувати тут просто люди не хочуть вчитися і вливатися в схеми роботи сьогодення!
 
Scary
повідомлення 14.7.2010, 13:16
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



При бажанні і в нас можна дуже добре заробляти. Знаю людей які заробляюють від тисячі євро в віці 23-28 років
 
Odmin
повідомлення 14.7.2010, 14:39
Порядковий номер повідомлення #7

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(Scary @ 14.7.2010, 13:16) «
При бажанні і в нас можна дуже добре заробляти. Знаю людей які заробляюють від тисячі євро в віці 23-28 років


Згідний на всі 100% просто треба мати бажання, інтелект і вперед!
 
ratm
повідомлення 15.7.2010, 11:33
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Odmin @ 14.7.2010, 14:39) «
Згідний на всі 100% просто треба мати бажання, інтелект і вперед!


І вперде!
Відкривай свою справу, спочатку тобі протистоятиме влада, у вигляді податкової, де треба пройти бюрократичну машину, потім безліч служб, де треба отримати дозволи, потім якщо справа піде, то знов ж таки знайдуться такі, яким буде здаватися що тобі залегко живеться.

Цитата
При бажанні і в нас можна дуже добре заробляти. Знаю людей які заробляюють від тисячі євро в віці 23-28 років

Якщо це не пов'язано з порушенням закону, закордонним фрілансом абищо, попрошу озвучити їх рід діяльності. Просто цікаво.
 
Odmin
повідомлення 15.7.2010, 12:29
Порядковий номер повідомлення #9

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(ratm @ 15.7.2010, 11:33) «
І вперде!
Відкривай свою справу, спочатку тобі протистоятиме влада, у вигляді податкової, де треба пройти бюрократичну машину, потім безліч служб, де треба отримати дозволи, потім якщо справа піде, то знов ж таки знайдуться такі, яким буде здаватися що тобі залегко живеться.


Якщо це не пов'язано з порушенням закону, закордонним фрілансом абищо, попрошу озвучити їх рід діяльності. Просто цікаво.



Це не повязанно з порушенням закону, це надання інформаційних послуг (писання програм для різних компаній), це експортно-імпортні операції, це виготовлення різного роду документів на замовлення. І трохи торгівлі (оптової).

от наприклад в мене ще є ідея запустити одне виробництво де є співпраця з іноземними компаніями і срок окупності до року, але туда треба вкласти близько 100 тис. дол. Але є договора на рік вперед на продаж такої продукції, є все тіки закупити обладнання і сировину і вперед. Але це в перспективі.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 1:14