Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Смертний вирок покидьку
PNIBIDLO
повідомлення 1.6.2019, 14:26
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 14.8.2018
Мешканець №: 4210
Подякували: 0 раз



21 липня їхав в транспорті. Кілька хамів з наїхавшого бидла забули своє місце та сильно стали відкривати рота. Одному з них я поставив термін на публічні вибачення. Термін стік. Офіційно повідомляю, якщо в разі не отримання вибачень в 2 тижневий термін ця приблудна неміська, недоістота буде позбавлена голови, а труп вивішенний на в*їзд в місто. Постанова не відмінна і оскарженню не підлягає. Можете повідомляти собачні татариги Авакова- "НПУ" - незаконному бандитському угрупуванні. На даний момент ці боєвики не мають ніякої сили після порушення конституції, і є нічим іним як бандитським угрупування "Аваківські" на яке полювати одне задоволення, до повного викорення цього сміття звідси. Можете хоч данні ip передавати, хоч, позиціонування по mac номеру- мене це не хвилює і я нічого не боюся, адже не приховуюсь від покидькив ворога та вступаю в бій з агрессором окупантом-відкрито. Інформацію про аппарат з*йомки ( exif) теж не приховую. Вони й так все знають.
Хай готує собі ящик та місце на чуколівці :-) Аваківські та наливайченківські з христ*янутими теж :-)

https://funkyimg.com/view/2Umuc
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 19:37