Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Якою повинна бути повноцінна cms
Scary
повідомлення 17.10.2008, 9:05
Порядковий номер повідомлення #1

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Яке ЦМС потрібно мені я знаю, а от цікаво, що потрібно людям і чому. Прощу Вас кидайте свої думки навколо цього. Прохання не обговорювати вже існуючі просто пишіть те, що вам найбільш потрібне чи хотіли б бачити в повноцінній системі.


Подякували:
 
Scary
повідомлення 26.10.2008, 5:08
Порядковий номер повідомлення #2

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



ясно тут люди в цьому мало розбираються....
 
finika2045
повідомлення 13.5.2011, 23:37
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 13.5.2011
Мешканець №: 1649
Подякували: 0 раз



мені до вподоби відкрита цмс ..тоді є можливість прикрутити щось свое... Scary тобі краще з таким питанням звернутись на тематичні форуми
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 14.5.2011, 1:21
Порядковий номер повідомлення #4

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



мене інтєрєсує повний фарш laugh.gif cool.gif

шоб не треба було догружати десятки плагінів для реалізації простих завдань. шоб всьо було запилено зразу в цмс)
 
Charly
повідомлення 14.5.2011, 17:36
Порядковий номер повідомлення #5

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



от нисогласін з тим шо всі додатки мали би бути одразу в цмс. Це ж кіко ото всьо буде важити якщо вліпашити в двіжок всі доступні до нього додатки. Тим більше не завжди усі додатки по люцьки працюють, також туту момент привички, от для прикладу мені зручніше було би юзати одну галерею, а в цмс впаяна інша. Єдине - всі додатки мают бути фрішними )))
А от щодо цмс як для юзера то думаю вапше не нада нічо. Ібо дай людям доступ до адмінки то вони від радости починають усі знання вордАрту і прочої хні тикати на сайт. Кольорові шрифти, серед яких мусить бути КомікСанс і МонотайпКорсіва, пижжені малюнки з копірайтами, фоти з розширенням 3000*2500 і вагою 10МБ, і много другой інтересної фігні.
Висновок наступний - цмс повинна бути логічно побудована, функціональною, з можливістю додавати якісь нові модулі чи плагіни, і з обовязковим форумом підтримки ))
 
Scary
повідомлення 15.5.2011, 10:04
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Charly @ 14.5.2011, 17:36) «
от нисогласін з тим шо всі додатки мали би бути одразу в цмс. Це ж кіко ото всьо буде важити якщо вліпашити в двіжок всі доступні до нього додатки. Тим більше не завжди усі додатки по люцьки працюють, також туту момент привички, от для прикладу мені зручніше було би юзати одну галерею, а в цмс впаяна інша. Єдине - всі додатки мают бути фрішними )))
А от щодо цмс як для юзера то думаю вапше не нада нічо. Ібо дай людям доступ до адмінки то вони від радости починають усі знання вордАрту і прочої хні тикати на сайт. Кольорові шрифти, серед яких мусить бути КомікСанс і МонотайпКорсіва, пижжені малюнки з копірайтами, фоти з розширенням 3000*2500 і вагою 10МБ, і много другой інтересної фігні.
Висновок наступний - цмс повинна бути логічно побудована, функціональною, з можливістю додавати якісь нові модулі чи плагіни, і з обовязковим форумом підтримки ))


Одна з причин чому я закинув ідею написання свого цмс, хоча було готове на 45% десь, бо часу на підтримку в мене немає
А пояснювати людям що таке абстрація даних чи паттерни проектування я немаю бажання

Про розширення фоток, їх об'єм, а також неадекваті шрифти, то це вже проблема розробника, в мене наприклад на таке був жосткий фільтр, що не дозволено, то йде в htmlentities і хай собі пишуть <font> хоть до потєрі пульсу....
 
Scary
повідомлення 15.5.2011, 10:40
Порядковий номер повідомлення #7

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(finika2045 @ 13.5.2011, 23:37) «
мені до вподоби відкрита цмс ..тоді є можливість прикрутити щось свое... Scary тобі краще з таким питанням звернутись на тематичні форуми


Так як тема давно стала не актуальна, в зв'язку з тим, що веб розробками вже давно не займаюсь, то й писати нікуди не буду
 
krasen
повідомлення 29.6.2017, 12:19
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 29.6.2017
Мешканець №: 3862
Подякували: 0 раз



Як на мене не важливо якою буде cms, головне щоб сайт давав те, що від нього потребують, а для цього куди важливіше приділити увагу оптимізації сайту вже на етапі розробки. http://wezom.com.ua/blog/kak-optimizirovat-novyj-sajt читав статтю про це, раджу і вам якщо хочете робити реально корисні речі
 
Alchimic
повідомлення 30.12.2017, 16:48
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.12.2017
Мешканець №: 3991
Подякували: 0 раз



Цитата(Scary @ 17.10.2008, 8:05) «
Яке ЦМС потрібно мені я знаю, а от цікаво, що потрібно людям і чому. Прощу Вас кидайте свої думки навколо цього. Прохання не обговорювати вже існуючі просто пишіть те, що вам найбільш потрібне чи хотіли б бачити в повноцінній системі.

Така щоб задовільняла всі потреби і розширювалась. Також техпідтримка і останні апдейти. Від взлома. Люба серійна підходить.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 15:10