Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Assembler + USB
Антін Кравс
повідомлення 17.10.2008, 16:05
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



1.Тре на асмі відкрити доступ до флешки для створення і реданування файлу (файлів)
2.Потрібно примусово виконати прогу перед загрузкою Вінди.
3.При певних умовах з програми перезаввантажити комп(тобто не дати ввійти у віндовс без виконання певної умови)
Буду дуже вдячний
 
COLOBOCman
повідомлення 17.10.2008, 16:41
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



наскільки я поняв що ти програму будеш писати, щоб вона виконувалась під досом, так як тобі треба щоб вона працювала перед загрузкою вінди. Ітого тобі потрібно спочатку найнятись настройкою образу МСДОС, який буде на флешці або диску, або дискеті, і щоб в цю систему були включені драйвера, які б побачили твою флешку, а флешку з доса бачуть тільки відносно нові материнські плати, і то далеко не кожну флешку побачуть.
1. Якщо ти заставиш систему нормально бачити флешку(див вище) то відкриттяя файлу для запису буде виконуватись стандартними перериваннями функцій MSDOS int 21 (тобто дос обов"язково треба грузити спочатку), бо функцій(int 09) біоса по роботі з файлами здається нема(або я їх всіх позабував).
2. Якщо ти перед запуском вінди плануєш запускати прогу на асмі, то тобі думаю треба будуть функції переривань дос(int 21), так шо при попередній загрузці msdos в тебе невиникне проблем при запуску програмb з autoexec.bat.
3. Можеш просто перевіряти умову, і якщо умова недозволяє можеш вішати систему, а користувач сам її ребутне(куда він дінеться), якшо хочеш перезагружати примусово, то переглянь функції int 09.

Ваапще то виникаэ така проблема, якщо треба грузити прогу, то треба запускати дос, а з доса потім ніяк не перейдеш на загрузку вінди без перезагрузки, але при перезагрузці знов почне грузитись ДОС а перед загрузкою я не уявляю ніяких програмних методів вибору завантаження системи без дій користувача, базуючись на якісь умові.

Якщо треба грузити систему, тільки при наявності в ній тої флешки, можна зробити простіше, можна вінду поставити на неактивний розділ, а на флешку кинути загрузчик, і запаролити біос, таким чином ситема витримає, поки якись "умнік" не додумається всунути флешку з якоюсь лайв операційною системою.

/трохи подумавши добавив...../

ваапще то думаю тобі навіть нетре ніяких асебмлерів, можна написати в .bat файлів пару команд шо тобі треба.
 
Агонь
повідомлення 17.10.2008, 17:17
Порядковий номер повідомлення #3

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



ваапще то думаю тобі навіть нетре ніяких асебмлерів, можна написати в .bat файлів пару команд шо тобі треба.
Колобог жжот)
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.3.2024, 6:17