Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> А ти віддаси свою кров?, чи, може, все-таки шкода?..
Рейтинг 5 V
pozitronik
повідомлення 15.10.2007, 22:58
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Хочеться знати чи не пожаліли б ви свою кров заради того щоб хоча на декілька днів продовжити якійсь людинці життя? Чи можливо вам байдуже...

P.S. Я живу вже 21 рік, але досі толком не знаю своєї групи крові, якось в дитинстві казали що третя плюс, проходив медогляд ще коли навчався в школі то сказали що четверта мінус... чи не може хтось помогти мені точно визначити групу крові? Можливо тоді б зміг навіть комусь допомогти.

Раджу прочитати:
http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=148643
http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=149501
 
Ptashechka
повідомлення 15.10.2007, 23:01
Порядковий номер повідомлення #2

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



В мене скоріш за все 3. А може і 2. Але кров би назащо не відалаб. Хіба що, хтось насильно з мене її висмокче. Але не буду писати свої збочені фантазії. Я вважаю, що краще смерть, ніж життя з чужою кров'ю
 
Relay
повідомлення 15.10.2007, 23:46
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



ех народ...зара дядя вам повідає "судьбу кергиза". Так от: в здачі крові нема нічого ні поганого ні небезпечного більше того: дають довідку по поважній причині на 2 дні.І ти хоч почуває себе прекрасно, але сидиш дома а потім в універі маєш чим відмазатися(це якщо чесно і є одним з мотивів здачі тої самої крові). Звичайно, на станції переливання крові(то є за драм.театром вуличка, там 200 метрів і станція) зроблять групу і (за бажанням запишуть її в паспорті), це дуже корисно, тому що в житті всяке буває, деколи в критичних ситуаціях вам прийдеться перелити кров і лікарі не будуть врачати той час який може врятувати вам життя ще на визначення групи крові.
Цитата
Я вважаю, що краще смерть, ніж життя з чужою кров'ю
, а так кажуть баптисти(такі вони вже є), вони ніколи не дозволяють собі перелити кров.....та кров же не переливають для того аби погратися!!!! В нашій країні кров переливають лише для того аби врятувати життя, коли іншого виходу немає...Короче здавайте кров, вона вам і так не потрібна(за 20 днів повнстю поновиться її баланс, хоча тих 200 мл, які з вас "злиють" ви й так не відчуєте. Крім того приємно знати що ваша слянка крові, можливо врятує комусь життя.
ЗІ: там ще гроші якісь тепер платять в рамках програми заохочення донорства
 
Sashok
повідомлення 16.10.2007, 9:41
Порядковий номер повідомлення #4

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Якшо б не дай Боже сталося шось опгане з близькими мені людьми, то здав би кром 100%, хоча і на даний час в світі багато технологій, які дозволяють вижити людині без переливання. Просто бігти здавати кров я напевно не буду, по-перше це не так і безпечно(всяке ж може статися), по-друге: якшо не помиляюся, то донорами стають на все життя. В самого 2група(-), але я не перевірявся, тому невпевнений
 
Majesty
повідомлення 16.10.2007, 15:27
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
В самого 2група(-)

cool.gif аналогічно.

Але кров здавати не думаю що би було приємно. Мені як з вени брали то якось не по собі було, хоч крові і не боюсь. А якби близькій людині треба було для врятування життя пішов би. Напевне так.
 
Ptashechka
повідомлення 16.10.2007, 17:21
Порядковий номер повідомлення #6

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Majesty @ 16.10.2007, 15:27) «
Мені як з вени брали то якось не по собі було, хоч крові і не боюсь.


Мені коли почали брати кров з вени стало так стрьомно, що вена зховалася. Медсестра ще піть хвилин пробувала тягнути кров. Потім хвилини 2 не могла витягнути голку. Коли витягнула, приступила до знущань над другою рукою. Жах! Тепер я навіть не хожу здавати. А коли обовязково треба - просто тікаю.
 
Majesty
повідомлення 16.10.2007, 18:13
Порядковий номер повідомлення #7

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Донорство не повинно стати засобом спекуляції або джерелом якогось зиску. От як допомога - так, допомога це завжди самопожертва а не щоб прогуляти два дні і випити червоного вина. Але при втраті крові без переливання людина не виживе. Факт. Що би єговісти не говорили і яку би пластмасу в себе не лили, кров то є джерело життя.
 
AutoLove
повідомлення 19.10.2007, 15:51
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 21.9.2007
З: Ukraine
Мешканець №: 7
Подякували: 1 раз



Піди здай кров у поліклініку, і дай паспорт, медики тобі у поспорті поставлять штамп відповідно то твоєї групи крові.
До вашого відома, кров у звичайному вигляді медики не використовують, використовується плазма крові, тобто спеціально оброблена кров, зараз за кров дають 50 чи 150 грн. непригадую точно, тож можна не погано заробити smile.gif
 
Misercord
повідомлення 20.10.2007, 3:52
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 12.10.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 35
Подякували: 0 раз



Цитата(Ptashechka @ 16.10.2007, 16:21) «
Мені коли почали брати кров з вени стало так стрьомно, що вена зховалася. Медсестра ще піть хвилин пробувала тягнути кров. Потім хвилини 2 не могла витягнути голку. Коли витягнула, приступила до знущань над другою рукою. Жах! Тепер я навіть не хожу здавати. А коли обовязково треба - просто тікаю.

У мене щось схоже було... Але то так, не так страшно, як смішно було... А кров ще не здавав, хоча й варто було б... Постараюсь здати як буду в Станіславові)
 
Dred
повідомлення 27.1.2008, 13:17
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 4.1.2008
З: Ivano-Frankivsk
Мешканець №: 82
Подякували: 0 раз



Може вам і відомо може і ні, але не всім можна здавати кров.Є такі люди яким не варто це робити. бо це може їм зашкодити.Якось був випадок коли друг попропосив мого брата здати кров(ніби для його дитини) ну і брат погодився. Після того коли медсестра подивилася в його медичну карту вона була в шоці(типу як ти після того міг ще ходити).От так є.

Якщо треба можу здати. (І +)

Цитата(AutoLove @ 19.10.2007, 14:51) «
Піди здай кров у поліклініку, і дай паспорт, медики тобі у поспорті поставлять штамп відповідно то твоєї групи крові.
До вашого відома, кров у звичайному вигляді медики не використовують, використовується плазма крові, тобто спеціально оброблена кров, зараз за кров дають 50 чи 150 грн. непригадую точно, тож можна не погано заробити smile.gif


Що стосується заробітку, то тре мати здоров'я як в коня.А то після 4-5 разу самому можна склеїти ласти.
Але якщо справишся получиш звання "Заслужений донор України", але тре багато крові здати щоб ним стати.
Всетаки краще заробляти на чомусь другому.
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 11:46
Порядковий номер повідомлення #11

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



люди, як так ви не знаєте своєї групи крові? подивіться у карточку маляти, запитайтесь батьків.

мій дідусь - родився перед війною, ні мами ні тат толком і то, свою групу крові знає!

зрештою - скажіть які ргупи у ваших батьків, і якщо є у братів, сестер. елементарними задачками з генетики я вам вирахую вашу групу. можна спробувати і резус вичислити
 
КрішнА
повідомлення 28.7.2008, 13:00
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



якби чиєсь життя залежало від мойейі крові йа б нейу поділився))най качайуть))тока не переусєрбствуйудь))
 
13-den
повідомлення 11.8.2008, 18:55
Порядковий номер повідомлення #13

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Мены то пожертвувати деяку частину своєї крові не шкода, для людей, але при цьому я не хочу підчипити цілий букет різних 
захворювань... 
Оскільки наші медики не є дуже кваліфіковані в цих питання!
Як би в нас проводили цивілізоване донорство то я би прийняв участь! Я тільки за!
 
escaper
повідомлення 11.8.2008, 19:13
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



кров здам невагаючись, а якщо від цього залежить (недай Бог) життя іншої людини----то здав хоч би всю.

от тільки 19 років думав 4-, а недавно проходив медкомісію виявилось 2+
 
13-den
повідомлення 15.8.2008, 7:07
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Козирно чувак!
І таке буває. Але з чого ти сам взяв що в тебе 4 - ?
 
Nymphetamine
повідомлення 15.8.2008, 11:45
Порядковий номер повідомлення #16

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



кров віддам безперечно....але не знаю яка група крові)))
 
Target
повідомлення 16.8.2008, 18:24
Порядковий номер повідомлення #17

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Я вже здавав кров для того щоб врятувати життя зовсім незнайомій людині....нічого страшного там нема, а 200 мл. крові через декілька днів відновляться....
Народ подумайте, ви хотіли б щоб заради вас хтось теж так колись зробив?....в житті всяке буває
 
13-den
повідомлення 16.8.2008, 21:44
Порядковий номер повідомлення #18

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Вітаю, ти зробив добру справу!
Надіюся що ти не підчепиш в наслідок цього щось!
З цим будь обережний!
 
greya
повідомлення 31.8.2008, 14:14
Порядковий номер повідомлення #19

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



)) приємно що усі хочуть здати кров. хто не знає свою - люди, прошу ми ж живемо в цивілізованій країні. а раптом дійсно треба бути комусь переливання, і в екстреній ситуації вам кров не визначатимуть! подивіться у свою карточку медичну, зрештою спитайте батьків. це насправді серйозно....

але не у всіх візьмуть. першою причиною відмови є перенесення будь якого з гепатитів. і це ви також маєте про себе знати. закордоном такі речі є паспортними даними.... а ми до переливання "готові" та як видно більшість населення лиш на словах))
 
Real
повідомлення 18.1.2009, 13:41
Порядковий номер повідомлення #20

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 10.12.2008
Мешканець №: 588
Подякували: 4 раз



Я б здала кров щоб допомогти вижити, ми ж всі люди. Крім того моєму життю явно не завадить добрий вчинок, адже можна врятувати життя людині при цьому відчувши тільки біль при здачі крові. По-моєму це навіть приємно. Правда, якщо подивитися з боку можливості підчепити різні захворювання, то стає страшно.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 14:10