Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Голодомор 1932-33 рр
Sid
повідомлення 26.1.2010, 16:31
Порядковий номер повідомлення #21

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(Sashok @ 26.1.2010, 10:57) «
ну це просто значить що ти не тутешній, і не асимілюєшся...ти жид?))
звиняйте за оффтоп

ты во первых думай что говориш, а во-вторых я никогда не был и не буду нацыком и буду их ненавидеть всю свою жизнь,а ты что считаеш что в Франковске одни нацыки живут,я уверен что здесь живут нормальные адекватные люди которые знают свою историю и никогда её не забудут.

Це повідомлення відредагував Sid: 26.1.2010, 16:32
 
Barkas.if
повідомлення 26.1.2010, 17:35
Порядковий номер повідомлення #22

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Sid @ 26.1.2010, 15:31) «
ты во первых думай что говориш, а во-вторых я никогда не был и не буду нацыком и буду их ненавидеть всю свою жизнь,а ты что считаеш что в Франковске одни нацыки живут,я уверен что здесь живут нормальные адекватные люди которые знают свою историю и никогда её не забудут.

Сід, ти шото заговарюєшся. Спочатку ти почав говорити про всіх Івано-Франківців як про бандерівців. Якщо тоді сприйняти це порівняння як націоналість і ти ним не став, то ти дійсно не асимілюєшся. Не асимілюються представники інших рас. Зокрема і жиди.


І чомусь саме ти почав з'їжжати на цю тему не відповівши на коментар Сашка щодо твого посилання.

 
Sashok
повідомлення 26.1.2010, 21:38
Порядковий номер повідомлення #23

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
ты во первых думай что говориш, а во-вторых я никогда не был и не буду нацыком и буду их ненавидеть всю свою жизнь,а ты что считаеш что в Франковске одни нацыки живут,я уверен что здесь живут нормальные адекватные люди которые знают свою историю и никогда её не забудут.


ну для початку скажу, що я не нічого навіть не говорив, а тільки спитав. По-друге, людина така істота, що часто змінюється, сьогодні вона думає і вірить в одне, завтра якщо не в інше то можливо, що у протилежне. Тільки задам провокаційні питання: чого ти їх ненавидиш, вони тобі щось зробили? Чому нацикі неможуть бути адекватними? Німці за Гітлера дуже цікавились своїми коренями, хто вони і звідки, досить адекватні люди були із знанням історії. Фашисти в Європі аналогічно, тільки з меншою цікавітю))

 
Sid
повідомлення 27.1.2010, 14:54
Порядковий номер повідомлення #24

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



почему не люблю их ну это из-за противоположных политических взглядов)) и тем что они постоянно винят во всём москалей,вот поэтому не люблю да Россия не моя родина но всё же братья словяне как никак)
 
Sashok
повідомлення 27.1.2010, 16:47
Порядковий номер повідомлення #25

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
почему не люблю их ну это из-за противоположных политических взглядов))


а ти відколи ліберало-анархо-комунякою став?)

Цитата
и тем что они постоянно винят во всём москалей,вот поэтому не люблю


ну незнаю, брав літературу, там здається нічого такого непишеться. В МАЙН КАМПФІ Росії навпаки дуже велика увага приділяється як до майбутнього статегічного партнера.

Цитата
Россия не моя родина но всё же братья словяне как никак)


ну якщо в тебе обернено-пропорційні поглади відносно поглядів нациків, то тобі мало б бути до одного місця така штука як Батьківщина і братерство слов'ян.

П.С. пропоную повернутися до теми

 
Агонь
повідомлення 29.1.2010, 1:34
Порядковий номер повідомлення #26

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Специально для йузера Sid
Мне очень обидно, что Геноцид украинского народа сегодняшняя просионистская власть использует для разных политических спекуляций и для управления такими же овощами с комунистическими взгялами как и ты.

Думай головой!!!
И не позволяй чтобы кто-то делал выводы вместо тебя.

подпишусь, пожалуй, именно так, как ты выразился,"Ивано-Франковский "нацык"
 
Sid
повідомлення 29.1.2010, 10:43
Порядковий номер повідомлення #27

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(Агонь @ 29.1.2010, 0:34) «
Специально для йузера Sid
Мне очень обидно, что Геноцид украинского народа сегодняшняя просионистская власть использует для разных политических спекуляций и для управления такими же овощами с комунистическими взгялами как и ты.

Думай головой!!!
И не позволяй чтобы кто-то делал выводы вместо тебя.

подпишусь, пожалуй, именно так, как ты выразился,"Ивано-Франковский "нацык"


а теперь специально для тебя статейка и что ты скажеш про расстрел львовских профессоров? вот тебе и псевдопатриоты ОУН,которых ты так хвалиш http://censor.net.ua/go/viewTopic--id--333298


 
Sashok
повідомлення 29.1.2010, 13:44
Порядковий номер повідомлення #28

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну ті професора небули українцями, тому неможливо називати ОУН псевдопатріотами за ліквідацію перших...
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 3.5.2024, 11:18