Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

FrateleCelMare


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
FrateleCelMare не вказав(ла) нічого про себе.
Особиста інформація
FrateleCelMare
Прибулець
Вік не вказано
Стать не вказано
Місце проживання не вказано
День народження не вказано
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 1 раз
Реєстрація: 8.8.2011
Перегляд профайлу: 1116*
Останнє відвідування: 15.8.2011, 17:32
Часовий пояс: 19.4.2024, 2:04
1 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ Інформація відсутня
MSN Інформація відсутня
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
Усім доброго дня (ранку/вечора/ночі)!.. Звуть мене Павло, 24 роки (скоро виповниться 25), закінчив в 2005 р. муз. училище по класу контрабаса (муз. школу -- по класу гітари...зразу попереджаю, що власне контрабаса у мене зараз нема ...). На сьогоднішній день маю в своєму розпорядженні акустичну шестиструнну гітару, п'ятиструнну бас-гітару, класичну поперечну флейту. На всьому цьому граю -- на чому краще, на чому гірше ... В подальшому планую розширити інструментарій та навики гри -- в т.ч. в напрямку електрогітари, іще чогось духового (труба/тромбон/саксофон/кларнет-?) та чогось струнно-смичкового (віолончель або скрипка)... -- але це залежить від багатьох чинників: наявності відповідної кількості грошей, наявності відповідного інструмента і бажання його купити, а також відсутність яких-небудь інших пріорітетів, які можуть перетягнути на себе гроші і увагу...Є у мене також старший брат (1985 р.н.), який грає на тих же акустичній гітарі та бас-гітарі + на двох типах варганів (інструмент, прикарпатський різновид якого відомий як "дримба") і діджеріду: не виключена і його участь в моєму імовірному музичному проекті, але він досить-таки вредний і може не захотіти ...                   

Нарахунок моїх музичних зацікавлень: слухаю багато різностильової музики (не слухаю репу, хіп-хопу, FMної попси, панку, не фанатію від металу, не люблю занадто голосної і занадто агресивної музики, не є прихильником місцевих груп через те що вони в переважній більшості,кхм, "не надто обтяжені високим професійним рівнем та естетичною культурою" ; не є учасником місцевих рок-тусовок ...), слухаю "Акваріум"(в основному радянського періоду, та й то не все: попри наявність вартісних і цікавих речей, сміття у БГ вистачає...), "Кіно", вибірково —"Плач Єремії"("Океан Ельзи" не слухаю зовсім), російські фолкові групи "Мервент" і "Мельница"; радянську кіномузику – в т.ч. музику композиторів Рибнікова і Крилатова + Зацепіна…;колись фанатів від "Піккардійської терції", але я їх вже трохи наслухався і це для мене майже "відпрацьований ресурс". Недавно відкрив для себе польський прог-роковий (починали як біт) гурт 60-х – 70-х рр. "Skaldowie" — всім рекомендую!(багато записів в mp3 можна скачати на rutracker.org + на isohunt – антологію в форматі FLAC)… Подобається мені і рання "Spyro Gyra"… Слухаю також твори Г.Ф. Генделя (особливо подобається фа-мажорна сюїта із "Музики на воді"), Й.С. Баха, Вівальді, Рамо, Куперена та ін. …                         

Я загалом орієнтуюсь на виконання інструментальної музики (хоча припускаю і виконання пісень – але це скоріш за все буде "побічним продуктом") і на аранжування уже існуючих мелодій (у мене,взагалі-то, уже є власна пісня на слова Кіплінга, — щоправда, лише одна…та й та в досить сирому вигляді…Є у мене намір писати і щось своє, але 1)поки що немає достатньої кількості напрацьованого матеріалу, щоби ним заповнити весь репертуар, 2) я не знаю, на який склад я зараз можу розраховувати: хотілось би все-таки орієнтуватися на якийсь базовий склад, який можна було прийняти за основу і як відправну точку…)… Але в цілому стиль і репертуар можна напрацювати , попередньо з'ясувавши музичні уподобання одне одного та дійшовши спільного бачення…На всякий випадок: не варто аж дуже перейматися за свій не надто високий технічний рівень — мене і самого є за що покритикувати, крім того,— техніку можна напрацювати, а от якщо нема взаєморозуміння — цьому важко зарадити…Я й сам не можу позиціонувати себе як якогось віртуоза чи талановитого композитора і аранжувальника (хоча намагаюсь до цього тягнутися…). Але я можу і хочу закликати до вдосконалення своїх і ваших звуковидобування, техніки загалом, музичних ходів тощо…P.S.: Я не можу з упевненыстю сказати – що із цього всього буде (якщо буде!..), але моя справа – "закинути вудки": а раптом щось путнє вийде!..P.P.S.: Войовничих націоналістів та інших малоадекватних осіб прошу не турбувати!..Іще: я не прихильник "рокенрольної тріади"("sex, drugs & rock'n'roll"), також не люблю і не вживаю мат (чого і вам бажаю…) …

Іще про всяк випадок уточню: 1)група (принаймні поки що) -- на добровільній основі, про якісь фінанси і комерційну складову на разі взагалі не йдеться (в подальшому ситуація може і змінитися, але поки що так...), 2)бажаними є майже будь-які інструменти -- крім балалайок, домр, синтезаторів і "гармошок"(баян/акордеон)... Хотілось би мати електрогітарну, духову і струнносмичкову секції...Якщо буде ще один чи ще кілька басистів -- можна і з ними щось цікаве придумати...3)зв'язатися зі мною можна по мейлу pavloif[собака]gmail.com ( замість "[собака]" ставите @)...
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці FrateleCelMare.

Перегляди
FrateleCelMare профайл не має переглядів.

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 2:04