Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

КрішнА


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
паскуда остання))
Особиста інформація
КрішнА
Бувший
36 років
Хлопчик
КоломийкО
Дата народження: Січень-18-1988
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 1 раз
Реєстрація: 29.8.2008
Перегляд профайлу: 1975*
Останнє відвідування: 25.11.2008, 19:16
Часовий пояс: 23.4.2024, 15:52
58 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ 428423812
MSN Інформація відсутня
Контакт Приват
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
18 Nov 2008
ну що я вам про себе можу розповісти тересного..звуть Дмитром я являюсь каральною структурою всеукраїнського сайту fantom2.org.ua гОСПОДОМ ЯКОГО ЯВЛЯЄЦЦЯ Fantom)колись вивчав східні релігії найбільш обізнаний з буддизмом.Загалом люблю стару музику як поп 70х 80х так і рок 70х 80х люблю різні напрямки металу))хоббі ненаю яке нема чіткого хоббі.Сам родом з Коломиї але у місті Івано Франківськ проживаю на період навчкання себто з понеділка по пятницю))являюсьо як ви помітили теж малою частинкою сайту НАШЕ МІСТО ще мене можна знайти на моєму рідному сайті http://forum.kolomyya.org/..що ще цікавит питайте))а і ще одна деталь:я зареєстрований на цьому сайті також під ніком Сарацин,оскільки мій стандартний нік "КрішнА"система інколи атріцає)
фсьо)ЕМЕЙЛ Horus@meta.ua, buddha88@inbox.ru. ICQ 428423812 аккаунт на вконтакті http://vkontakte.ru/id12997151
вітаю всіх Димитриків(а себе в першу чергу)) з їхнімми іменинами побажаю здійснення усіх мрій і побажаю усіх благ в майбутньому))багато не пийте))
\зауважила, що для вас аргументів у цілому світі не знайдеться.... власна думка - сильніша навіть за історію) /
просто приведіть мені матеріал не церковників..а дійсно істориків і арзхеологів де б дійсно чітко було ясно що були приношення людських жертв для богів.

маленький відступ: "Необычайно широкий круг источников (предшествующие русские летописные своды и сказания, монастырские записи, византийские хроники Иоанна Малалы и Георгия Амартола, различные исторические сборники, рассказы старца-боярина Яна Вышатича, торговцев, воинов, путешественников), осмысленных с единой, строго церковной точки зрения, позволил преподобному Нестору написать историю Руси как составную часть всемирной истории, истории спасения человеческого рода. "
Оригинал: http://days.pravoslavie.ru/Life/life4600.htm
і того бачимо що Нестор не був очевидцем подій а лише на основі християнських праць робив висновки))а у церковників на язичництво словян звичайно єдина точка зору:"тупі ,затюхкані,безмозглі дикуни які на кожному кроці ріжуть людей і приносять жертви своїм поганським Богам"..от тільки якщо вони такі тупі і затюхкані звідки в них календар власний ?))
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці КрішнА.

Перегляди


9 Jul 2009 - 23:26


28 May 2009 - 19:45


15 Nov 2008 - 19:40

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.4.2024, 16:52