Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

loppo


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
loppo не вказав(ла) нічого про себе.
Особиста інформація
loppo
Новенький
Вік не вказано
Стать не вказано
Місце проживання не вказано
День народження не вказано
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 7 раз
Реєстрація: 28.3.2009
Перегляд профайлу: 2554*
Останнє відвідування: 30.8.2012, 14:57
Часовий пояс: 28.4.2024, 4:59
29 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ Інформація відсутня
MSN Інформація відсутня
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
12 Nov 2010
Кажуть, у нашій країні приводу, щоб напитись та натовкти один одному пику особливо шукати не потрібно ...
І якось сумно від цього..
Тільки мені здається, що в нас усі вечірки "у стилі...", або з якоюсь тематикою зовсім не сприймаються людьми???
А в яких тематичних вечирках, наприклад, приймали участь ви?
22 Dec 2009
Просто відпад. Ця інтерактивна технологія все популярніша, я так бачу. Отримала лінк від друга через аську, заходжу, там дівчина файна типу «телефонує» кіногероям з різних фільмів і домовляється, що вони «будуть» в ефірі телеканалу. Та фішка не в тому. Далі у списку «запрошених» МОЄ ім*я та прізвище,
і тут дівчина набирає номер і дзвонить мій мобільний. Їй Богу, спочатку в шоці була,
потім довго сміялась. от вирішивла на форум викласти, веселіться http://www.viasat.ua/ring/
30 May 2009
Национальный банк Украины отменил нормы своего постановления, которые устанавливали мораторий на досрочную выдачу депозитов. Как сообщили РБК-Украина в казначействе одного из коммерческих банков, об этом идет речь в постановлении НБУ №282 от 12 мая 2009 г.

Нацбанк отменил п. 2 постановления №413, в котором отмечалось, что банки должны принимать все необходимые меры для обеспечения позитивной динамики роста депозитов с целью недопущения досрочного возвращения средств, размещенных вкладчиками.


http://www.rbc.ua/rus/top/2009/05/18/544515.shtml

Значит ли это что можно идти забирать кровные ?
12 May 2009
Три найбільших банки Morgan Stanley, Goldman Sachs і Barclays Capital збираються створити майданчик для торгів залізною рудою.

Це говорить про зростання ринку сировинних деривативів на тлі складних переговорів за щорічними контрактами, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на газету Financial Times.

Традиційна система щорічних переговорів про ціну залізної руди вже не є актуальною, стверджують керівники гірничодобувних концернів.

Переговори ведуться між найбільшими компаніями в секторі видобутку залізної руди (Vale, Rio Tinto і BHP Billiton) і сталеливарними підприємствами Китаю та інших країн.

Трейдери стверджують, що ціни "спот" - як на залізну руду, так і на ф'ючерси - будуть мати істотний вплив на ринок, якщо виробникам і споживачам цього виду сировини не вдасться домовитися про базову вартість на 2009-2010 роки.

Переговори, які зазвичай завершуються до 1 квітня, поки що не дали позитивних результатів, і все більше аналітиків відзначають зростання ймовірності їх остаточного провалу.

Morgan Stanley заявив про початок торгів залізною рудою.

Barclays "розглядає можливість входу на ринок залізної руди, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів".

Офіційні представники Goldman Sachs відмовилися підтвердити чутки про його зацікавленість у цьому ринку, однак інформовані джерела повідомляють, що банк активно цікавиться цим ринком.
пропоную постити жінок-футболісток

ось, нещодавно знайшла і не можу не поділитися. в мене є деякі сумніви, що вона може ще й футбол грати, чи це тактика така?





більше світлин Олени Рижикової(вона ж голкіпер збірної РФ, вона ж жінка з картинки)
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці loppo.

Перегляди


27 Mar 2010 - 3:05


26 Dec 2009 - 9:54


26 Dec 2009 - 2:01


25 Jun 2009 - 14:07


9 Apr 2009 - 7:29

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.4.2024, 4:59