Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Нове українське кіно від Олександра Шапіро — «Хеппі піпл»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    12.06.2008 р.
Нове українське кіно від Олександра Шапіро — «Хеппі піпл» (рис.1)Субота / 14 червня 2008 року / 14:00 / арт-клуб «Химера»

режисер: Олександр Шапіро
сценарій: Олександр Шапіро
продюсер: -
оператор: Михайло Тонконогов
в ролях: Федір Боднарчук, Віталій Лінецький, Катя Віноградова, Костянтин Забайкальський,Гоша Куценко, Алексій Горбунов, Богдан Ступка, Олександр Баширов...
композитор: Євгеній Кекух
виробництво: Україна, 2006 рік
тривалість: 103 хвилин (1 год 40 хв)
жанр: драма, комедія
Фільм "Хеппі піпл" розповідає історію забезпечених "мажорних" друзів, які зіштовхуються з проблемою "кризи розваг".

Нічого в житті їх не радує. Робиться ще одна спроба. Але остання "помпезна" спільна проба "розвеселити душу" закінчується повним фіаско. Криза очевидна, і друзі домовляються про наступне (правила стосуються тільки їх двох): раз у тиждень (по середах) один одному ставить завдання, котре інший повинен виконати, яким би дивним, безглуздим, жорстоким або "нездійсненним" це завдання не було. Наступного тижня ролі міняються. Єдине обмеження договору в тому, щоб завдання не несло в собі явної небезпеки для життя й не тягло кримінальних наслідків (хоча згодом відмітають і це обмеження). Тиждень за тижнем міняється світ навколо й усередині героїв. Замість простої "мажорної" розваги друзі зіштовхуються з фантастичним атракціоном, що розвертається довкола них.

У душу героїв уливається радість життя. Драма закінчується фантастичним "хеппі ендом", створюючи на шляху до нього "паралельні світи" і розкриваючи приховані можливості людини окремо й людських відносин у цілому.

Дивитися вартує, не намагаючись зрозуміти побачене. Так говорять знавці фільмів Олександра Шапіро. Він знімає авторське кіно із примхливою формою. У новій картині перенасичені розвагами багаті друзі придумують собі небезпечну гру, щоб повернути радість життя. Але соціального пафосу, говорить Шапіро, ця психологічна драма не має.

Сценарій Шапіро звабив навіть московську зірку — Федір Бондарчук сам колись збирався зняти щось схоже. У фільмі він втілює владу. Говорить, працювати з режисером, що захоплюється сучасною філософією, було незвично.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
TEE     KGL   
J 5  Q   F  TWO
3QY  8AU   H   
 4  3   T  I1O
1PF      E   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути