Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

«Химері» три роки

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    27.10.2007 р.
...Цікаво, а в нашому місті є мистецькі кафе? Виявляється, є і зазвичай ми проходимо повз них неодноразово. Одним з таких закладів є арт-кафе "Химера", що знаходиться на вулиці Чорновола, 23. Ззовні нічого такого, щоб кидалось в очі, хіба що помаранчеві дошки для оголошень. На цих дошках зазвичай можна побачити листочки, які афішують заходи, що відбуваються в приміщенні кафе, і мало не щотижня щось нове... Це і літературні вечори, посиденьки кіноклубу "Кінокуб", виставки колекціонерів, покази робіт художників, вечірки.

 

Про "Химеру" знають не тільки в нашому місті, а й далеко поза його межами, про це свідчить недавний шведсько-українського культурного проекту «SWIЖЕ» в який входять гурти «TRILLER» із Швеції, «ТОП’ОРКЕСТРА» з Києва та «БУРДОН» зі Львова... Бували там багацько відомих людей, про яких знають як то кажуть не по слухах, а це і Богдан Бенюк, Василь Герасимюк, Мирослав Яремак, Тарас Чубай, Юрій Андрухович. Цей список ще можна продовжувати і продовжувати. А хто знає скільки вже існує "Химера", скажете п'ять, шість, сім... а всього лиш три роки, і за ці роки заклад став місцем-осередком кільтурного життя міста Івано-Франківська, бере участь у творенні так званого "Станіславського феномену".

Насамкінець хочу процитувати статтю з форуму вищезгаданого закладу:Цієї осені кафе-клуб "Химера" святкує своє 3-річчя. 3 роки для людини - вік ще не такий солідний, але 3 роки для кафе - це вже певний рівень, це вік, коли можна побачити і оцінити результати своєї роботи, коли вже можна мати безліч друзів, і займати певний статус. За цей період кафе уже встигло стати улюбленим місцем зустрічі для багатьох людей. І, напевне, кожен має що сказати про "Химеру".


facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
1ON     7X9   
N A  E  M N  AA5
B 1  FI7  DGM   
U M  F  T R  IAI
86I     EMR   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути