Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

27-29 червня розпочне свій літопис Фестиваль Українського Формату Уніж 2008

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    13.06.2008 р.
27-29 червня розпочне свій літопис Фестиваль Українського Формату Уніж 2008 (рис.1)Дійство назване так за назвою села, в якому воно отримало прописку – село Уніж, Городенківського р-ну Івано-Франківської області. Це буде не просто одноразова гулянка. В Уніжі вже розпочате будівництво Кузні – осередку молодіжного руху для тих, хто хоче і може впроваджувати потужні українські проекти. Першою велелюдною подією Кузні, власне, і стане фестиваль Уніж ‘2008.


Кузня – це постійно діюча толока добровольців. Зрозуміло, що не кожен може будь-якого дня зірватися із заплечником, аби будувати власними руками культурно-мистецьке містечко, а тому такі роботи відбуваються хвилями, здебільшого прив’язані до затяжних вихідних чи канікул. Такі відпочинково-трудові заїзди уніжівці називають Волонтеркою (від англ. volunteer – доброволець). Як наслідок, після цих Волонтерок має постати повноцінне містечко із залом, книгозбірнею, спортцентром, наметовою галявиною, купальнями із гарячою водою та з доглянутими вбиральнями.

Під час першого фестивалю мистецька програма включатиме в себе студії з ковальства і гончарства, під час яких виготовлятиметься начиння для Кузні, кілька майстерень з малювання, гутірки на різні теми, зокрема щодо сучасної української літератури за участю Юрія Андруховича та братів Капранових. Особливою родзинкою на дійстві обіцяє стати навчальня з анімації під керівництвом відомого українського режисера Степана Коваля, автора відомих мультфільмів Йшов Трамвай №9 та Злидні. Під час занять у ній має бути створено анімаційний ролик про Уніж.

Співоча когорта на забаві Уніж ‘2008 більш, ніж промовиста. У ній візьмуть участь: Гайдамаки (Київ), Перкалаба (Івано-Франківськ), От Вінта та Брем Стокер (Рівне), Пропала Грамота (Кам’янець-Подільський), Тінь Сонця (Київ), Королівські Зайці (Львів), Абздольц (Київ), Ті, Що Падають Вгору (Тернопіль), Роллікс (Херсон), Мандариновий Рай (Черкаси), Рура (Івано-Франківськ) Факультет (Дніпродзержинськ), Хорта (Запоріжжя), Мар-Тові (Вінниця), Sмараґда (Київ), а також Лірник Сашко.

Дармівщини на концерти не буде. Кошти, виручені за вхідні квитки на фестиваль, підуть на подальшу розбудову Кузні.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
TOY     C2Y   
W   S   R  EUF
I7T  TXI  JUH   
A M  T  C   IR9
OUC     RTJ   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути