Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Переможна «Долина Бельведеру» Івано-Франківських художників

Друк E-mail
Автор: Ірина Малиновська.    29.10.2008 р.
Переможна «Долина Бельведеру» Івано-Франківських художників (рис.1)У четвер, 30 жовтня, 0 17:00 у арт-кафе клубі "Химера" відбудеться презентація книжки відомих художників, Весели Найденової та Ярослава Яновського, під назвою "Долина Бельведеру". Ця книга здобула перемогу на літературному конкурсі "Коронація слова-2008".
Імена 27-ми переможців та лауреатів літературного конкурсу "Коронація слова-2008" було оголошено у червні цього року в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, у Києві, де відбулася урочиста церемонія нагородження. Літературний конкурс "Коронація слова" проходить у трьох номінаціях - романи, кіносценарії та п'єси. 

Цей конкурс є одним із найпрестижніших недержавних літературних змагань серед молодих і відомих письменників. Започаткований 1999 року, він дев'ятий рік поспіль сприяє відкриттю нових імен в українській культурі, наповнюючи український книжковий ринок якісною та багатотиражною літературою, а театр і кіно - п'єсами та кіносценаріями.

Цього року диплом лауреата конкурсу, пісню "Бессаме муччо" від Святослава Вакарчука у подарунок та спеціальну премію у 5 тисяч грн. "За кращий романтичний твір" отримали Весела Найденова та Ярослав Яновський - відомі івано-франківські художники та культорологи - із романом "Долина Бельведеру". Роман вийшов з друку у вересні 2008 року у друкарні "Місто-НВ".

facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
4      P9C   
6 T  2   I  2HN
IEI  TQQ  LBN   
 E  Y   W  3FK
 T     1K5   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути