Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Юрій Андрухович та гурт «Карбідо» представлять свій "Самогон"

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    13.12.2007 р.

18 грудня письменник Юрій АНДРУХОВИЧ презентує своїм землякам в Івано-Франківську музичний альбом «Самогон».
Про це він повідомив на прес-конференції в Івано-Франківську. Ю.АНДРУХОВИЧ разом із польською групою із Вроцлава «Карбідо» презентуватимуть спільний альбом, у якому музична частина створювалась поляками, а тексти пісень взяті з останньої поетичної збірки письменника «Пісні для Мертвого Півня».

 

Усі пісні альбому виконує Ю.АНДРУХОВИЧ. «Я б це швидше назвав не співом, а мелодекламацією», - наголосив він.

За словами Ю.АНДРУХОВИЧА, вхід на концерт буде безкоштовним, але потрапити на презентацію зможуть лише стільки людей, скільки зала може вмістити (велика Смарагдова зала кінотеатру «Люм’єр», розрахована на 250 місць).

День перед тим - 17 грудня 2007 року письменник Юрій Андрухович та його друзі з музичного гурту «Карбідо» представлять свій альбомв львові.
Початок о 19:00
Місце проведення: Львівський Етно-Джаз клуб «Лялька», Львів, пл. Д. Галицького, 1
Нагадаємо, альбом було видано у Польщі минулого року і з того часу Андрухович та його польські друзі неодноразово і дуже успішно виступали з його презентаціями – у Вроцлаві, Варшаві, чеському місті Оломоуц, а також Харкові і Києві.
Альбом складається з дев’яти композицій, вісім з яких написані польськими музикантами на вірші Юрія Андруховича. При цьому сам автор текстів виступає в незвичній для себе ролі – часом мелодекламатора, часом вокаліста.
На альбомі сім із дев’яти композицій звучать польською мовою, решта дві – українською.
Переклади віршів Андруховича зі збірки «Пісні для мертвого півня» здійснив відомий польський поет Богдан Задура. Але виступаючи перед українською публікою, поет і його друзі-музиканти повертаються до українських оригіналів.
Гурт «Карбідо» - це досить унікальний музично-альтернативний сплав, що в ньому виразно домінують рокові та фрі-джазові елементи.
Творчою фішкою колективу є створення музичного супроводу до експериментальних театральних спектаклів, кіно- та мультиплікаційних фільмів.
За час свого існування з 2005 року «Карбідо» випустило два компакт-диски, другий з яких і буде представлено у Львові 17 грудня. У складі «Карбідо» чотири блискучі інструменталісти: Іґор Ґавліковський (гітара), Марек Отвіновський (бас), Павел Чепулковський (ударні) і Томаш Сікора (електроніка).
Крім спільних виступів у складі «Карбідо», кожен з них здійснює свої сольні проекти, пов’язані з театром і незалежними радіостанціями. Наприклад, Томаш Сікора є творцем, засновником і постійним ведучим інтернет-радіостанції «Герметичний Гараж» (Garage Hermetique), що презентує одну з найцікавіших програм незалежної альтернативної та аванґардної музики. Щодо Юрія Андруховича, то свою співпрацю з польськими музикантами він вважає однією з найщасливіше реалізованих давніх життєвих мрій і сподівається, що проект «Самогон» ще матиме продовження.

http://malakava.com.ua  


facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
RKU     L    
K S  B  JU  9GF
Q9Q  LGL  Y    
E T  R   C  TE7
K3T     OST   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути