Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

KIEVBASS STANISLAU @ Himera (15.12.2007)

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    14.12.2007 р.

KIEVBASS STANISLAU @ Himera (15.12.2007) (рис.1)KIEVBASS – культурно-соціальний проект, що включає щомісячні вечірки в Київському клубі «Хліб» та закриту он-лайн спільноту KIEVBASS.com (blog, photos, podcast). Проект створений для того, щоб стати місцем зустрічі висококонтекстної аудиторії в Україні та представляти актуальну електронну музику + сучасне візуальне мистецтво. Протягом півроку в рамках KIEVBASS Україну вперше відвідали одні з найбільш яскравих представників світової андерґраундної електроніки: Neil Landstrumm, DJ Controlled Weirdness, MRK1, DJ Distance, VEX'D, DMX Krew. 

DJs VALTA & MINIKIN - резиденти KIEVBASS, засновники електронного проекту Ottosiderspunk, першого українського вінілового лейблу Ghettof**k, релізи якого отримують позитивні відгуки в музичних ЗМІ по всьому світу, а також засновники 1го Міжнародного Фестивалю Експериментальної Електроніки в Україні «Деталі Звуку».

DJ Glacial – один з перших dubstep – ді-джеїв в Україні. Має чудовий смак та творчий підхід до музики. Курує головний вісник dubstep-культури в країні - dubstep.com.ua

PDTA VJ-team – одна з перший і кращих vj-команд в країні, що заслужила авторитет завдяки професіоналізму та свіжості ідей. PDTA регулярно бере участь як в найбільш знакових андерґраундних заходах України, так і в великих комерційних акціях.

KIEVBASS STANISLAU @ Himera (15.12.2007) (рис.2) Tih-Ra - активно візуалізує виступи українських та закордонних музикантів... Розпочав діяльність, як VJ у 1997 р. Основними елементами відео є соціальні мотиви в суміші з мінімалістичними графічними об'єктами. Також експерементує з відео-театром та постановкою і зйомками вуличних відео-перморменсів.

ВХІД: тільки з флаером, 15 грн.
флаера можна знайти у Химері, м-ні "Екко", "Браска", а також по icq: 278991761, 198260616

kievbass.com


facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 S     BUD   
RN   O  T   32Q
 O  6MT  PTI   
 A   O   F  WE3
BML     8KT   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути