Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Планується тритисячна протест-акція приватних охоронців

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    29.01.2009 р.
Планується тритисячна протест-акція приватних охоронців (рис.1)На п'ятницю, 30 січня, з 9.00 до 16.00 запланована акція протесту приватних охоронних структур Івано-Франківської області у зв'язку з прийняттям 14 грудня 2008 року змін до ліцензійних умов щодо надання охоронних послуг та незаконного перебування на ринку охоронних послуг Державної служби охорони МВС України. Про це 28 січня повідомив голова комітету з проведення протестної акції Володимир Сазонов. На час акції від системи охорони буде відключено усі 16 пультів охоронної сигналізації в Івано-Франківську. Орієнтовна кількість учасників акції – 3 тис. осіб.
Джерело: ЗІК
За словами Володимира Сазонова, 16 січня охоронці провели свої збори, рішення яких, «колективну скаргу», направили в Генеральну прокуратуру, Секретаріат Президента та Антимонопольний Комітет України.
Суть вимог протестувальників – охоронців: нові ліцензійні умови щодо надання охоронних послуг, затверджені спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики і Міністерством внутрішніх справ України зводиться до того, що охоронці повинні мати спеціалізовану освіту. За словами Володимира Сазонова, підготовки таких фахівців не здійснює жоден виш в Україні.
Головний організатор майбутньої протестної акції в зазначив, що минулого тижня Антимонопольний Комітет України зобов'язав МВС скасувати згаданий наказ, оскільки згідно чинного законодавства міліція не має права займатися комерційною діяльністю. Генеральна прокуратура України з цього приводу переслала свій припис в Державний комітет України з питань регуляторної політики. Водночас Антимонопольний Комітет України направив в Генпрокуратуру матеріали справи за фактом службового підлогу, оскільки «на підпис в Антимонопольний комітет України було представлено ліцензійні умови іншого змісту».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
WT7     TLX   
2 N  K   B  QMP
X T  TNF  8BI   
Q B  U   2  SW7
WPM     SQ2   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути