Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Етно-хаос від ДАХАБРАХА у «Химері»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    18.01.2008 р.
У неділю, 20 січня арт-клуб кафе "Химера" запрошує Вас відвідати містичний концерт не менш містичного гурту "ДахаБраха". У "Химері" "ДахаБраха" виступають уже вдруге, першого разу вони давали концерт як тільки зароджувалась "Химера" і як тільки зароджувався фестиваль "Шешори", на якому цей гурт є завжди фаворитом. Після Івано-Франківська гурт вирушає до Вінниці, де дасть великий концерт у театрі ім. Садовського. ДахаБраха — київський музичний гурт. Організатором, художнім керівником та продюсером гурту є Владислав Троїцький, театральний режисер, засновник і керівник Центру сучасного мистецтва «Дах». До складу групи входять: Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Олександра Гарбузова, Олена Цибульська, Марко Галаневич.

Назва гурту — оригінальна, за офіційною версією походить від староукраїнських слів — «Давати» і «брати».

Гурт сформувався на початку 2000-х років у творчій атмосфері театру «Дах» з молодих фольклористів та музикантів, яких згуртував навколо себе Владислав Троїцький. У 2004 році гурт починає активну концертну діяльність, зокрема у грудні 2004 гурт виступав на Помаранчевому Майдані. В наступні роки гурт постійно виступає на фестивалях етнічної музики, зокрема «Шешори», бере участь у виставах театру «Дах».

В 2006 році вийшов дебютний альбом гурту — «На добраніч», в який увійшло 18 пісень. Звукорежисерами роботи виступили Анатолій Сорока та Антон Матвійчук.

Музичний стиль гурту визначається учасниками як «етно-хаос», що підкреслює «хаотичне» поєднання різних етнічних складових. Гурт використовує українські народні пісні, переважна більшість яких записана учасниками гурту в фольклорних експедиціях по різних регіонах України (переважно центральних). Українські пісні, виконувані в автентичній манері, поєднуються із звучанням широкого ряду ударних інструментів переважно азійського походження — індійські табла, будійський гонг, маракаси, російські трещьоткі, а також віолончелі.

Вартість квитка становить 10 грн.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
N4Q         CYB      
  C    8    6 A   PKB
5FU   RIH   HRD      
  X    P    7 9   STW
K21         UOC      
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути