Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Прикарпаттяобленерго отримало нагороду за дотримання податкових зобов’язань

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    05.03.2009 р.
Прикарпаттяобленерго отримало нагороду за дотримання податкових зобов’язань (рис.1)Вперше в Івано-Франківську підведення підсумків 2008 року щодо наповнення бюджету було проведено у вигляді форуму платників податків. Він відбувся 25 лютого в конференц-залі готелю «Надія» під гаслом «Співпраця податкових органів, бізнесу та влади – запорука соціально-економічного розвитку міста». Одного з найбільших платників податків – ВАТ «Прикарпаттяобленерго» на зустрічі представляла головний бухгалтер товариства Людмила Яремчук. В її обличчі мер міста Віктор Анушкевичус привітав енергетиків Прикарпаття і вручив компанії Грамоту міськвиконкому за сумлінне дотримання податкових зобов’язань. У форумі взяли участь керівники промислових підприємств, представники малого і середнього бізнесу, громадських об’єднань, профспілок та представники податкових органів і міської влади. Форум відмітив, що в результаті спільних зусиль підприємств, установ, організацій, бізнесових структур, підприємницького сектору, податкових органів та виконавчої влади у 2008 році досягнуто значних надходжень до бюджетів всіх рівнів - майже 800 мільйонів гривень, що на 25% більше, ніж за 2007 рік, в тому числі й міська казна отримала більше на 33%.
Позитивна динаміка надходжень спостерігалась по всіх галузях народного господарства і майже по кожній статті доходної частини міського бюджету. «Слід зазначити, - підкреслює Людмила Яремчук, - що частка ВАТ «Прикарпаттяобленерго» у надходженнях у державний бюджет міста становить майже 10 %. Усього компанією за рік було сплачено 70 мільйонів гривень, із них близько 60 мільйонів – у державний бюджет».

У ході форуму серед найбільших платників податків, крім ВАТ «Прикарпаттяобленерго», було також відзначено ВО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, філію УМГ «Прикарпаттрансга! з», ВАТ «Івано-Франківськгаз», ІФ філію ЗАТ комерційного банку! «Приват банк», ТОВ «Станіславську торгову компанію», ДП Івано-Франківський облавтодор.

Якщо раніше за сумлінне дотримання податкових зобов’язань компанії відзначалися у рамках акції «Тріумф», де обленерго неодноразово ставало переможцем у номінації «Кращий платник податків», то у 2009 році таке вшанування відбулося у рамках широкого представницького зібрання. Форум був організований виконавчим комітетом міської ради спільно з державною податковою інспекцією в м. Івано-Франківську з метою налагодження тіснішої співпраці між платниками податків, податковими органами та органами міської влади, для спільного вирішення проблем, які виникають під час податкового процесу та в результаті фінансово-економічної кризи.

Результатом проведення форуму стала прийнята резолюція щодо співпраці між платниками податків, фіскальними органами та владою.
Джерело: Прес-центр ВАТ «Прикарпаттяобленерго».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
8S5     2TY   
 L  K   D  7H5
 N  J6K   N   
 5  T   O  7RI
 J      9   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути