Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Вечір від Покальчука у «Химері»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    21.01.2008 р.
Вечір від Покальчука у «Химері» (рис.1)У понеділок, 21 січня, у арт-кафе клубі «Химера» відбудеться творча зустріч з відомим українським письменником Юрієм Покальчуком. Початок вечора о 17.00 у першому залі «Химери».
Юрій Покальчук — культовий український письменник і незвичайна людина. Серед друзів і в далеких країнах, куди його кидала доля, він відомий як “Пако”. І хоча він давно вже Юрій Володимирович Покальчук — відомий і поважливий, людина солідна — жвава натура і надзвичайна енергія формують особистість легендарну.
Крім того, що Юрко Покальчук пише чудові романи та оповідання з ризикованими сценами (тому в його популярності є щось скандальне), він виступає зі своїми віршами під акомпанемент свого рідного музичного гурту “ВВМ” — “Вогні Великого Міста”, вони записали кілька альбомів, мали багато успішних концертів, один з яких проводився також і у «Химері».
КОРОТКА ДОВІДКА

Ю. Покальчук — письменник, перекладач, кандидат філологічних наук. З 1976 р. — член Спілки письменників України. З 1994 до 1998 рр. — голова іноземного відділення Спілки письменників України. 1997—2000 рр. — президент Асоціації українських письменників. 2000—2002 рр. — член Національної ради по телебаченню і радіомовленню. Більш 600 публікацій в пресі, перекладав Гемінгвея, Селінджера, Борхеса, Кортасара, Амаду, Маріо Варгаса Льосу, Кіплінга, Рембо та багато інших, написав 17 художніх книг. Вільно володіє польською, англійською, іспанською, французькою мовами. Читає лекції в Англії, США, Канаді, Аргентині, Бразилії, Португалії, Іспанії, Польщі, Росії.

Вхід вільний.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
854     BST   
 O  P  B I  K2I
 X  B78  81L   
 O  H   Y  DJN
 Q     3ER   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути