Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Химерна «ІНТРОДУКЦІЯ» закриє зимовий сезон

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    19.02.2008 р.
Химерна «ІНТРОДУКЦІЯ» закриє зимовий сезон (рис.1)Зимовий сезон виставок у «Химері» закінчуватиметься у вівторок, 19 лютого роботами молодої Івано-Франківської фотохудожниці Тетяни Щеглової. Виставка носить назву «Інтродукція», себто представлення. Назва зрозуміла, адже це перша виставка Тетяни у рідному місті. Відкриття вистаки відбудеться традиційно о 17.00 в залі «Леонардо-да-Далі». Арт-кафе «Химера» дає можливість представити свої роботи не тільки митцям з відомими іменами, але й дати можливість молодим талановитим людям нашого міста організувати власну вставку.

Тетяна Щеглова – молода Івано-Франківська фото художниця. Вона навчається в Івано-Франківському вузі нафти й газу, за спеціальністю документознавство. Фотографією займається вже досить довго. Наразі працює фотографом у одному з франківських журналів. «Інтродукція» - це перше представлення робіт Тетяни на широкий загал людей. Виставка складає собою 22 фотороботи, в яких в основному переважає концептуальне фото. Переглянути експонати відвідувачі «Химери» зможуть протягом місяця у робочі години кафе-клубу.

Також усі бажаючі, хто захоче прикрасити свою кімнату чи робочий кабінет фотороботою, матимуть змогу придбати її одразу ж після закриття виставки.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
48M     2T8   
 C  T  S J  W11
I4O  SRI  5 O   
2   F  O W  LYT
A8N     LGA   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути