Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Прес-конференція «Демократичного альянсу»

Друк E-mail
Автор: Ігор Бачкур.    29.03.2009 р.
Прес-конференція «Демократичного альянсу» (рис.1)26 березня відбулася прес-конференція «Місце ціннісно-орієнтованого навчання як вимога для розвитку громадянського суспільства Івано-Франківського регіону» з презентацією «Молодіжного екстремального проекту» Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». Такий захід уперше відбуватиметься на теренах Івано-Франківщини.Прес-конференція «Демократичного альянсу» (рис.2)Головною метою «Молодіжного екстремального проекту» є виробити єдино правильний варіант дій в екстремальній ситуації за допомогою тренінгових семінарів.

На прес-конференції було поінформовано громадськість про концепцію унікального для Івано-Франківщини проекту, оголошено про очікувані від його реалізації результати, а також анонсовано заходи, що відбуватимуться в межах нього в Івано-Франківську.

«Нерідко молода людина стає учасником нетипової небезпеки і згідно з анкетуванням вона не знає як діяти в таких ситуаціях, це призводить до того, що людина завдає шкоди своєму здоров’ю чи іншим учасникам цієї ситуації, тому важливим є активізація дій у напрямку вирішення чи уникнень таких ситуацій. «Молодіжний екстремальний проект покликаний дати відповідь на ряд запитань, пов’язаних з нетиповими екстремальними ситуаціями, в проект закладено основу ціннісного навантаження, що повинно дати поштовх для внутрішнього вмотивування і самовдосконалення, а також прагнення мирно вирішувати конфліктні проблеми», — зазначив Ігор Бачкур.

«Унікальність концепції «Молодіжного екстремального проекту» в тому, що вона несе в собі зовнішні стимули для її учасників, які перетворюються у їх внутрішні мотиви. Вона створює умови, в яких молода людина починає чути свій природній внутрішній голос, який закликає її до дії — змінювати, вдосконалювати себе», — зазначив Олександр Ранюк.

Учасники прес-конференції: Голова ІФОО Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» — Ігор Бачкур, координатор «Молодіжного екстремального проекту» – Олександр Ранюк.

Довідково: Демократичний Альянс є всеукраїнською молодіжною громадською організацією, яка об'єднує молодь більшості регіонів України.


Місія організації:

Формування на засадах християнської демократії нової, відповідальної, патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти країни шляхом створення умов для розвитку, вдосконалення і реалізації молоді на користь українського народу.

Івано-Франківський обласний осередок було утворено на установчих зборах 12 листопада 2008 року ініціативною, свідомою, патріотично налаштованою молоддю Прикарпаття.

_______________________________________
Контактний телефон: 8 (066) 529 79 38
Контактна особа: Бачкур Ігор

facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
BL8     2IG   
T J  6  6 O  WM4
2 F  9C8  X O   
A S  U  3 F  OA8
W6T     LPO   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути