Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Концерт «Оркестру Святого Миколая» - в подарунок Івано-Франківська до жіночого свята

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    29.02.2008 р.
Концерт «Оркестру Святого Миколая» - в подарунок Івано-Франківська до жіночого свята (рис.1)У переддень восьмого березня до Івано-Франківська завітає колектив з Польщі під назвою «Оркестр святого Миколая». Гурт дасть благодійний виступ в обласній державній філармонії з презентацією «Карпатського альбому», в якому містяться записи виступів гурту з фестивалю «Шешори» 2005-2007. Отримані від концерту кошти будуть передані в «Містечко милосердя святого Миколая». Початок концерту о 19:00.


«Оркестр святого Миколая» виступатиме в Івано-Франківську вже вдруге. Першого разу гурт давав виступ в грудні 2006-го. Тоді концерт також мав благодійне спрямування. Також в день виступу, 7 березня, музиканти відвідають «Містечко милосердя святого Миколая», де навчатимуть дітей грати на музичних інструментах. Подібні заходи гурт проводив і в грудні 2006 року.

Підтримку в організації концерту «Оркестру святого Миколая» в м. Івано-Франківську забезпечує Головне управління у справах туризму і культури Івано-Франківської облдержадміністрації та арт-кафе клуб «Химера».

Концерт Оркестру - це зустріч не тільки з музикою, але й в цілому з народною культурою, яка у духовному вимірі збереглася у спонтанній, радісній грі на інструментах й у безпосередніх зустрічах з публікою. Це старовинні мелодії і тексти, яким подароване нове життя - життя, що радує і захоплює. Музиканти свідомо намагаються показати містичне обличчя народної музики. Для цих людей постійні магічні зустрічі з народною культурою - це добрий спосіб життя, що виражається у створеній ними музиці.

Квитки на концерт усі бажаючі матимуть змогу придбати у касах філармонії, а також замовивши по телефону.

Контактний телефон для замовлення квитків: 80987263084
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
9IS     655   
Q P  1   I  L4T
N P  RML  CYT   
T 6  Q   P  J6T
TKC     ABE   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути