Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Івано-Франківськ ймовірно стане містом-учасником Євро-2012

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    27.05.2009 р.
Івано-Франківськ ймовірно стане містом-учасником Євро-2012 (рис.1)Про те, що Івано-Франківськ може стати містом-учасником Євро-2012, в інтерв’ю ТРК «Вежа» повідомив голова міського спорткомітету Віталій Матешко. Івано-Франківськ входить у 150-кілометрову зону Львова, відтак потрапляє у зону реконструкції спортивної інфраструктури, каже Віталій Матешко. Аби долучити місто до Євро-2012, івано-франківські чиновники повинні вирішити кілька проблем — дороги, готелі та аеропорт.

Календарних матчів Євро-2012 Івано-Франківськ не проводитиме. «Мова йде про те, що одна з команд якоїсь країни захоче провести тут збір перед самим початком змагань. Для цього треба забезпечити переліт, завершити реконструкцію стадіону», — каже пан Матешко.

Аби залучити Івано-Франківськ до Євро-2012, міський голова Віктор Анушкевичус зустрінеться з Президентом федерації футболу Григорієм Суркісом. Зустріч запланована на початок червня. У ході зустрічі міський голова представить футбольному керівництву усі переваги нашого міста.

Джерело: ТРК «Вежа».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
Q9X     1IS   
G O  E   A  KY6
QN4  WTB  KT2   
 D  L  E   XWY
PT1     O2X   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути