Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Підготовка до «Євро-2012» в Івано-Франківську розпочинається з місцевих інвесторів

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    18.03.2008 р.
Підготовка до «Євро-2012» в Івано-Франківську розпочинається з місцевих інвесторів (рис.1)Івано-Франківськ завжди залишався туристичним центром Західної України. Проте для того, щоб підтримувати такий статус, йому необхідно йти в ногу з  тими послугами та сервісом, які пропонуються у найкращих містах Європи. Відколи Івано-Франківськ отримав статус міста-партнера Львова у проведенні «Євро-2012», у місті розпочалися жваві підготування до цієї події. Розробляються програми розбудови міста, ремонту доріг та автошляхів, озеленення міста та встановлення пам’ятників. Проте наразі весь процес цими програмами і закінчується. Запланована міськрадою бюджетна резолюція передбачає створення в Івано-Франківську нових мостів та віадуків, які б підносили місто вгору, підземних переходів та торгових центрів, що дозволяли б йому розростатися вглиб, а також транспортних розв'язків, вечірню ілюмінацію та підсвітку ошатних будівель з відреставрованими дверима. Однак ще жодного кроку в напрямку розбудови міста досі не зроблено, а тому варто поки надіятись на іноземні вкладення та івано-франківських інвесторів.

Цієї весни в Івано-Франківську відбудеться відкриття нового готелю європейського типу під назвою «Парк Готель». Знаходитиметься готель по вулиці Гетьмана Мазепи, на території біля міського озера. Чотирьохповерхове приміщення, що розташоване поряд з рекреаційною зоною,  налічує  40 номерів. «Парк Готель» - це перший в Івано-Франківську готель, чотирьохзіркового рівня. Серед пропонованих послуг, які в ньому надаються – 2 ресторани, паб, конференц-зал, сауна, тренажерний зал, більярдна. Інвестори «Парк Готелю» планують зробити його одним з найкращих місць відпочинку в Західній Україні та забезпечити усім його мешканцям та гостям сервіс, що відповідає високим європейським вимогам.

Відкриття готелів високого рівня вже сьогодні означає, що, доклавши зусиль, Івано-Франківськ теж може долучитися до такої епохальної події в історії України як «Євро-2012». Чому б Івано-Франківську не поборотися за те, щоб в нас зупинилася хоча б одна з 16 збірних команд учасників європейського мундіалю?

Певна річ, в цьому має бути зацікавлена як обласна, так і міська влада. Адже питання номер один — це ремонт доріг, реконструкція аеропорту та завершення будівництва центрального стадіону. Якщо це буде зроблено, то готельний бізнес прийняти туристів готовий. Івано-Франківську вдасться втримати першість серед туристичних міст України і Європи та гідно прийняти гостей мундіалю.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
3UY     6KC   
H 5  R  L   2RG
1 8  AKK  ROT   
S M  8  T 7  R7Y
YL2     BU6   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути