Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Фрізлайт #2

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    13.06.2009 р.
Фрізлайт #2 (рис.1)Інтернет-проект «Наше Місто — Івано-Франківськ» організовує другий за рахунком культурно-розважальний захід для постійних мешканців порталу та просто зацікавлених — нічну фрізлайт-фотосесію (#2). Збираємося в суботу, 13 червня, о 22 годині біля пам’ятника І. Франку (навпроти готелю «Надія»). Захід не обмежуватиметься наперед визначеним сценарієм чи часовими рамками, але усім бажаючим приєднатися до компанії варто знати деякі важливі деталі.

Фрізлайт (від англ. freezelight — замерзле світло) — це креативний піджанр фотографії, який дозволяє отримати неординарні художні знімки. Це слово водночас позначає відповідну техніку фотографування: використовуються різноманітні штучні та природні джерела світла, довга витримка на фотокамері, повністю або частково темна обстановка зйомки не у приміщенні (власне тому для заходу вибраний такий пізній час). Ентузіасти інтернет-проекту «Наше Місто — Івано-Франківськ» з метою популяризації фрізлайт-фотографії в місті вдруге організовують колективний захід, на який запрошують Вас, а також інших бажаючих взяти участь у цікавій фотосесії. Результати першого фрізлайту можна глянути тут: http://nashemisto.if.ua/content/view/445.

Захід має певні важливі організаційні нюанси. Бажано поділитись на невеликі групи (по 2-5 осіб), кожна з яких повинна бути споряджена: 1) штативом; 2) цифровою фотокамерою з можливістю установки довгої і/або ручної витримки; 3) довільними джерелами світла (ліхтариками, бенгальськими вогнями, люмінесцентними паличками і т.п., плюс саморобні комбінації). Поділ на групки обов’язковий, інакше великим натовпом просто заважатимемо самі собі :) Мета заходу — повправлятися у цікавій фототехніці і водночас отримати неординарні знімки. Групи-учасники можуть вільно вибирати місце зйомки (хоча далеко і так не розійдемось, будемо десь в межах меморіального скверу). Свої результати Ви зможете опублікувати у відповідній темі на нашому форумі (http://nashemisto.if.ua/forum/topic1215.html; тут же можна почерпнути ідеї для фото). Знімки позбираємо, а найбільш цікаві опублікуємо в матеріалі на головній сторінці порталу :) Також можна свої фото вивішувати на форумі.

Варто розуміти, що це не конкурс і не змагальний фотоквест — винагороди не передбачені, але можна більш спокійно спробувати себе в цікавій справі. Усім розповімо, все що самі знаємо та вміємо, допоможемо. Цей захід надає змогу зібратися креативному колективу, де всі зможуть цікаво провести час, познайомитися, потренуватися в техніці нічної фотозйомки. Адміністрація порталу планує продовження подібних акцій у майбутньому, сподіваючись на реалізацію конкурсів на базі даного заходу.

Наперед вдячні.

Для додаткової інформації просимо звертатись за адресами:

e-mail: info@nashemisto.if.ua
icq: 276037141, 244829643, 369639336

З повагою та шануванням,
Адміністрація порталу «Наше Місто — Івано-Франківськ»
http://nashemisto.if.ua
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 3     9OG   
IF   N  F S  SR6
 L  2BM  C I   
 4   L  S 9  1WQ
YB7     1MJ   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути