Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Багатоденний велопробіг за здоровий спосіб життя

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    30.07.2009 р.
Багатоденний велопробіг за здоровий спосіб життя (рис.1)Із 03 до 13 серпня на Прикарпатті проходитиме велопробіг, мета якого — пропаганда здорового способу життя через спорт і зміна людини на засадах християнської моралі. Організатор — міжнародний благодійний фонд «Наступне покоління» — традиційно проводить різноманітні програми для дітей, молоді і всього населення, зокрема, реалізує соціальну програму допомоги сиротам, вдовам та малозабезпеченим.

З командою учасників велопробігу їде група лікарів на мікроавтобусі з сучасним медичним обладнанням для медичного обстеження у сфері кардіології, аналізів, перевірки зору. Фонд не проводить лікування, лише надає безкоштовно медичні консультації.

6 серпня представники міжнародного благодійного фонду «Наступне покоління» працюватимуть в Долині, де проведуть акцію «За здоровий спосіб життя». У програмі: спілкування з населенням, розповсюдження літератури, що пропагує здоровий спосіб життя; дитяча (конкурси, ігри, спів, спілкування) та музична програми, перегляд фільму, робота медичної команди лікарів-консультантів, яка працює з сучасним медичним обладнанням.

В цей день представники фонду також нададуть гуманітарну допомогу кільком малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, виконають ремонтні роботи в одній-двох садибах одиноких людей. Мікроавтобус з медичним обладнанням буде знаходитись біля Будинку техніки.

Джерело: ОДТРК.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 U     CMF   
WT   E  G   HIG
 O  61R  46O   
 T   C   I  S64
Y1D     A5G   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути