Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Безкоштовна юридична консультація в питаннях ЖКГ відкриється в Івано-Франківську

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    05.08.2009 р.
Безкоштовна юридична консультація в питаннях ЖКГ відкриється в Івано-Франківську (рис.1)За ініціативи лідера «Громадського Форуму» Юрія Солов’я в Івано-Франківську відкриють безкоштовну юридичну консультацію. Працюватиме вона за адресою вул. Чорновола, 25. Сюди зможуть звертатися мешканці Івано-Франківська з проблемами, які стосуються нарахування тарифів за комунальні послуги, постачання енергоносіїв, проблемних сусідів, відмови від центрального опалення. Із 5 серпня іванофранківці зможуть відстояти свої права та інтереси перед комунальними службами. 

Отож, за адресою вул. Чорновола 25, з 16:00 до 18:00, кожного понеділка, середи та п’ятниці юристи ГО «Громадський Форум Івано-Франківська» будуть надавати безкоштовну правову допомогу мешканцям міста, які бажають відстоювати свої інтереси перед халатністю та бездіяльністю представників ЖЕО або інших комунальних структур.

В той же час, за словами лідера Громадського Форуму, організація не зупиниться лише на одному виді надання юридичної допомоги: «Крім того, що постійно працюватиме прийом громадян для надання їм юридичної допомоги, ми ще розробимо відповідний сайт, де в он-лайн режимі можна буде отримати таку ж фахову юридичну консультацію. Іншими словами, на сайті наші юристи будуть давати відповіді на основні питання, що стосуються житлово-комунальних проблем».

Джерело: БРІЗ.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 6     YWN   
36   O  S 8  S9P
 Y  RTD  G 5   
 2   2  8 H  WY5
Y3T     I8D   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути