Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Чорнобильці Прикарпаття очікують міністра праці

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    10.08.2009 р.
Чорнобильці Прикарпаття очікують міністра праці (рис.1)Завтра, 11 серпня, в Івано-Франківську очікується візит міністра праці і соціальної політики Людмили Денисової та голови правління Пенсійного фонду України Олександра Зарудного. На цей день запланований круглий стіл прикарпатських чорнобильців з працівниками Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, на якому обговорять проблеми з виконання рішень судів щодо нарахування та виплати пенсій і доплат інвалідам-чорнобильцям.

У листі до голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, що передував цьому зібранню, чорнобильці Прикарпаття риторично запитують: «Скільки разів суди повинні визнати дії Пенсійного фонду України в області неправомірними, щоб розпочалося виконання відповідної статті Конституції та Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?».

За словами Нестора Мартинця, «працівники міських та районних пенсійних фондів вишукують найменшу можливість для невиконання рішень судів, залишаючи «інвалідські» пенсії на попередньому рівні, затягуючи їх виплату та виплату доплат».

Аби зняти низку питань, чорнобильці Івано-Франківщини вимагають приїзду в область міністра праці і соціальної політики України Людмили Денисової та голови правління Пенсійного фонду України Олександра Зарудного, — каже Нестор Мартинець. «Якщо до вівторка давно очікувані нами високопосадовці не прибудуть, 10 інвалідів–чорнобильців, що зголосилися, розпочнуть голодування під стінами обласної ради», — запевняє Мартинець.

Джерело: ЗІК.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
J62     5    
7   A  1A  MEL
329  Q85  D    
 O  T   A  NP9
1OL     KGL   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути