Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Обережніше з м’ясо-молочною продукцією

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    11.08.2009 р.
Обережніше з м’ясо-молочною продукцією (рис.1)До кільканадцяти виробників м’ясної та молочної продукції Івано-Франківщини застосовано штрафні санкції за випуск і реалізацію продукції, що не відповідає вимогам нормативної документації, на суму 12,367 тис. грн. Їм видали приписи з вимогою усунути порушення та про заборону реалізації готової продукції того чи іншого найменування. Зокрема, зобов’язано усунути порушення у маркуванні сирів ТзОВ «Надвірнамолоко», ПВП «Молокозавод «Карпати» та ВАТ «Городенківський сирзавод».

Також на підставі декрету Кабінету Міністрів «Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил» та з метою недопущення на продовольчий ринок недоброякісної молочної продукції на ВАТ «Івано-Франківський міськмолокозавод» введено особливий режим приймання готової продукції при виготовленні сметани. Такі дії з боку ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» зумовлені тим, що на підприємстві використовували сировину немолочного походження для виробництва сметани, а це суперечить вимогам Держстандарту й Закону України «Про молоко та молочні продукти».

Здивувало фахівців і те, що надибали на недоброякісну продукцію й у товарах нечисленних місцевих виробників морозива. Скажімо, лабораторні дослідження морозива виробництва ПП «Картуш» (м. Тлумач) встановили, що воно не відповідає мікробіологічним показникам та масовій частці жиру.

Практично в кожному районі області є підприємці, які часто «забувають» належно маркувати свою продукцію. Особливо це стосується горілчаних та лікеро-горілчаних виробів, а також пива, яке не завше відповідає фізико-хімічним показникам. Було виявлено й завищений вміст вологи та крохмалю у м’ясопродуктах від підприємців Коломийщини — ПП «Блажків» та ПП «Біос».

Джерело: газета «Галичина».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
FX8     XE3   
1 9  T  D   OAG
4 T  OTH  R5P   
3 3  4   D  GBO
P87     66E   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути