Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Громадський Форум подає в суд на «Теплокомуненерго»

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    08.09.2009 р.
Громадський Форум подає в суд на «Теплокомуненерго» (рис.1)Громадський Форум Івано-Франківська подає до суду на ДКП «Теплокомуненерго» з вимогою скасувати додаткову абонплату у міжопалювальний період. До такого кроку представники Форуму вдалися після того, як міська влада та керівництво КП проігнорували вимогу скасувати необґрунтовану абонентську плату. Ще 18 серпня під час круглого столу представники організації спільно з мешканцями міста відстоювали позицію необґрунтованості існуючих тарифів на тепло та абонентської плати для будинків із тепловими лічильниками, яку навіть влітку платять мешканці Івано-Франківська ДКП «Теплокомуненерго».

У результаті було вирішено вжити заходів щодо вирішення питання скасування абонентської плати для будинків з тепловими лічильниками. Зокрема тиждень тому було підготовлено і направлено звернення до міського голови та керівництва ДКП «Теплокомуненерго» з вимогою скасувати рішення від 21.09.08 р. про встановлення додаткової абонплати у міжопалювальний період для будинків з тепловими лічильниками у тижневий термін.

У випадку відмови скасування вищезгаданого рішення протягом одного тижня, представники Громадського Форуму та всі присутні на круглому столі залишили за собою право подати підготовлений колективний позов у суд.

Відтак 7 вересня Громадський Форум оголосив про подання колективного судового позову на ДКП «Теплокомуненерго».

Джерело: ЗІК.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
79D     5FY   
 7  T  R J  APC
2MY  XFW  D 9   
F   R  T 8  WSG
9LB     FSN   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути