Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Нові «житлові компанії» успадкують від старих ЖЕО всіх працівників та борги

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    24.09.2009 р.
Нові «житлові компанії» успадкують від старих ЖЕО всіх працівників та борги (рис.1)З наступного року житлово-експлуатаційні об’єднання (ЖЕО) Івано-Франківська переформують у підприємства комунальної власності територіальної громади міста. Таке рішення прийнято 22 вересня на черговій сесії міської ради «з метою забезпечення належної експлуатації житлового фонду». Замість 9-ти ЖЕО будуть створені іменні комунальні житлові компанії: «Позитрон», «Княгинин», «Крихівецька», «Старе місто», «Пасічнянська», «Тисменицька», «Південна», «Молодіжна» і «Центр».

За словами міського голови Віктора Анушкевичуса, «основний мотив реформи — покращення послуг та відповідальності «жеківських» працівників». При цьому мер запевнив: «Всі робочі місця збережуться — від керівника до майстра і прибиральниці».

Згаданим сесійним рішенням затверджено Статут підприємства комунальної власності територіальної громади міста. Мета створення житлових компаній – «для здійснення господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреб наймачів, орендарів та власників житла в частині надання житлово-комунальних послуг, обслуговування об’єктів благоустрою та інженерної інфраструктури шляхом здійснення виробничої та іншої господарської діяльності з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством».

Депутати докоряли меру за численні борги нинішніх ЖЕО. З цього приводу Віктор Анушкевичус зазначив, що борги не збільшуються. Мовляв, це Пенсійний фонд встановив високі штрафи та пеню.

«Якщо хтось з керівників колишніх ЖЕО породить нові борги, його діяльність буде піддана детальному аналізу, а у гіршому випадку його звільнять», – запевнив міський голова. – За керівниками ЖЕО-підприємств буде особливий нагляд з боку мерії».

Довідка:
Дебіторська заборгованість житлово-експлуатаційних організацій (ЖЕО) міста Івано-Франківська станом на 1 серпня поточного року становить 13,3 млн грн, в тому числі заборгованість населення за надані послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій – 9,6 млн грн. Кредиторська заборгованість ЖЕО - 34,8 млн грн, в тому числі заборгованість перед ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» – 14,9 млн грн; перед Пенсійним фондом України – 7,1 млн грн; податкова заборгованість – 9,6 млн грн; за аварійне обслуговування – 0,4 млн грн;за обслуговування ліфтів – 1,6 млн грн.

Джерело: ЗІК.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
NQT     TTI   
 B  R  1   EJA
D77  DKJ  QWQ   
 W  M  E 1  I4U
F31     332   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути