Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Тимошенко на Прикарпатті пообіцяла кошти на добудову дамби на Бистриці Солотвинській

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    05.10.2009 р.
Тимошенко на Прикарпатті пообіцяла кошти на добудову дамби на Бистриці Солотвинській (рис.1)Уряд на найближчому засіданні збільшить видатки Державного бюджету на виконання програми з будівництва берегоукріплювальної дамби на річці Бистриця Солотвинська. Про це прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила журналістам 3 жовтня під час ознайомлення з будівництвом дамби на річці Бистриця Солотвинська у селі Жураки Богородчанського району Івано-Франківської області.

«Ми ухвалимо такі рішення у середу на засіданні уряду, і обов’язково продовжимо це будівництво і завершимо його до кінця поточного року», — наголосила Юлія Тимошенко. Прем’єр-міністр додала, що Уряд вчасно та в повному обсязі фінансуватиме усі протипаводкові програми, зокрема, програму «Тиса», яка є ключовою для Закарпаття.

Юлія Тимошенко повідомила, що сьогодні знаходиться в одному із сіл, яке раніше постійно страждало від повеней: «Сьогодні ми здаємо ключовий відрізок дамби, який захищає ціле село».

Глава уряду зазначила, що задоволена ходом берегоукріплювальних робіт на р. Бистриця Солотвинська: «Роботи ведуться у повному обсязі, фінансування йде вчасно».

За словами прем’єр-міністра, уряд завжди намагається доводити до кінця усі заплановані програм, незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію. Юлія Тимошенко відзначила, що одна з таких програм — будівництво водозахисних споруд з метою запобігання повеням та підтопленням. Прем’єр-міністр відзначила, що ця програма розрахована до 2020 року, однак уряд виконує її з випередженням.

Юлія Тимошенко нагадала, що в цілому Уряд виділив понад 5 млрд. грн. на подолання наслідків повені та попередження їх у майбутньому: «Хоча в кризу це надзвичайно важко робити, але ми знаємо, що вкладаючи сюди фінансові ресурси, ми захищаємо всю західну Україну від будь-яких несподіваних дощів, повеней, паводків, захищаємо життя людей і захищаємо сільгоспвиробництво».

Джерело: ZAXID.net.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
 S     8A6   
2U   A  X B  T6M
 2  LP6  H M   
 X   1  4 M  KGO
RPE     6OX   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути