Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Майстер-клас із виготовлення войлочних прикрас

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    06.10.2009 р.
Майстер-клас із виготовлення войлочних прикрас (рис.1)У п’ятницю, 9 жовтня Культурно-мистецький центр «Є» в Івано-Франківську (вул. Незалежності, 31) запрошує на майстер-клас із хендмейду — виготовлення вовняних прикрас (войлоковаляння). Зустріч почнеться о 18 годині на 4 поверсі культурно-мистецького  центру. Вартість участі — 15 грн (за матеріали). Обов'язковий попередній запис за телефоном: 8 (095) 558-02-92 (контактна особа — Олена). Не пропустіть чудової нагоди спробувати власними руками створити вовняні елементи (кульки, «тортики», «рулетики»), з яких можна зробити оригінальне та ексклюзивне намисто!

Войлоковаляння — це старовинне текстильне мистецтво, яке в наш час переживає друге народження, багато в чому перетворюючись із життєво необхідного ремесла у яскраву форму художнього вираження.
 
Історія войлоковаляння сягає глибин віків. Перші войлоки було знайдено на території Анатолії, вони належать до 3 тисячоліття до н.е.
 
Сьогодні художники, які працюють із войлоком, користуються усіма відомими прийомами виготовлення волоків та винаходять нові. Войлок народжує нові та неочікувані креативні рішення — так, наприклад, увійшли в моду войлочні аксесуари та прикраси з войлоку, войлочні картини та ін.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
T      3    
N T  5  Y1  3E8
L3D  994  J    
 T  M   6  DB3
 U     DJJ   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути