Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Кабельне телебачення, в Нашому місті
Агонь
повідомлення 8.2.2009, 12:12
Порядковий номер повідомлення #1

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



от толька нєнада гаваріть мол юзай тарєлку, пацан, і всьо буде ровно smile.gif

Я розумію, що тут зібрались мєга-інтернетчики, які телебачення рідко дивляться, але...

Це говносайт одної відомої Івано-Франківської компанії по надаванню послуг кабельного телебачення
Це лінк на сайт щє одної кантори


А якими послугами кабельного-TV користуєтесь Ви?

Кароче в цьому топіку розмова про кабельне телебачення
Ну можна ще на тему просто телебачення порубитись)
 
Strange_V
повідомлення 8.2.2009, 13:15
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Юзав Сіріус, тепер це Ефір. Підключив їх, так як більше ніхто не мав тех. умов.
В грозу часто вилітають (та і без грози буває теж), інколи з фонаря перекидають канали, але загалом працюють)
Дуж рідко дивлюсь, переважно Discovery і National Geographic.
 
Агонь
повідомлення 8.2.2009, 13:32
Порядковий номер повідомлення #3

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Якшо юзав сіріус, то на Ефір ти не підключався... До тебе бумашка мала б прийти - шо Сіріус став Ефіром. і реквізити їхні мали би бути вказані.
 
escaper
повідомлення 8.2.2009, 16:45
Порядковий номер повідомлення #4

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



я абонент діскавері, юзаю їхній інтернет, і кабельне. Раніше був задоволений, тепер вже НІ!
 
Sashok
повідомлення 8.2.2009, 18:21
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Ефір
Телевізор не так і часто дивлюся, хіба шось цікаве, як писав Стрендж, або діскавері або НГ (всмислі канали), хотя мені ше експлорер хісторі подобаються


А нарахунок телебачення то скажу шо новини стараюсь там взагалі недивитися, особливо наші, куплено вже все, крім нету))
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 8.2.2009, 18:57
Порядковий номер повідомлення #6

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Sashok @ 8.2.2009, 17:21) «
...А нарахунок телебачення то скажу шо новини стараюсь там взагалі недивитися, особливо наші, куплено вже все, крім нету))


гм, не думаю... і так всі новини однакові, який би канал не включив — або дупутати в раді цирк грають, або чергова катастрофа з десятками жертв. але все рівно раз на тиждень цікаво глянути smile.gif а ще зрідка попадаю на місцеві новини, шоб знати, чим хутір живе smile.gif
 
Агонь
повідомлення 8.2.2009, 19:47
Порядковий номер повідомлення #7

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



А я люблю новасті дивитись...
по 1+1 дивлюся чи по по ІНТЕРУ

Цитата
А нарахунок телебачення то скажу шо новини стараюсь там взагалі недивитися, особливо наші, куплено вже все, крім нету))

я тобі скажу, що найбільші сайти новин в українському сегменті інтернету існують не самі по собі, а відносяться до якихось ЗМІ =)
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 8.2.2009, 20:42
Порядковий номер повідомлення #8

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Колись мої батьки зробили вибір і поставили супутник. За що їм була вдячна, бо наші канали нічого нормального не транслювали.Коли у мене зявився безлімітний інтернет, я просто забула про телебачення.А нащо його,якщо є сайти з новинами і Ютуб?)
 
Sashok
повідомлення 9.2.2009, 11:18
Порядковий номер повідомлення #9

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
я тобі скажу, що найбільші сайти новин в українському сегменті інтернету існують не самі по собі, а відносяться до якихось ЗМІ =)

річ в тому шо найбільших я якраз і нечитаю, хіба для порівняння різних точок зору, шоб ше раз переконатися хто чого і кого вартий(це в особливості про наших політиків), про світові теж саме, якби правда, знав японську чи китайську...)
Зара на СТБ непогану штуку крутять, називаєьться "За вікнами", от це можу подивитися з задоволенням))
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 13:08
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



У мене кабельний ЕФІР.....
І ще терплю його тільки через те, що вони странслюють Канал СПОРТ1

По новинам скажу - можу дивитися тільки 1+1 (бо вони найбільш об'єктивні).
А от коли захожу на сайт новин (в основному це Кореспондент), то зразу заходжу в розділ "Що пишуть світові ЗМІ про Україну"
 
Charly
повідомлення 22.6.2010, 9:47
Порядковий номер повідомлення #11

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



От не розумію я отого кабельного. Сенс його підключати, якщо місячна абонплата десь 30грн, і підключка 80грн, тобто за один рік виходить (12*30)+80=440грн, а поставити супутникову антену десь в районі 600грн. Окрім того по кабелю іде обмежена кількість каналів, а на супутникову - лови що хоч.
Але нафіга стіко каналів, якщо можна просто включити собі фільм і не "хавати" то гафно яким нас годують з телеекранів.
 
Scary
повідомлення 22.6.2010, 12:25
Порядковий номер повідомлення #12

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Charly @ 22.6.2010, 9:47) «
От не розумію я отого кабельного. Сенс його підключати, якщо місячна абонплата десь 30грн, і підключка 80грн, тобто за один рік виходить (12*30)+80=440грн, а поставити супутникову антену десь в районі 600грн. Окрім того по кабелю іде обмежена кількість каналів, а на супутникову - лови що хоч.
Але нафіга стіко каналів, якщо можна просто включити собі фільм і не "хавати" то гафно яким нас годують з телеекранів.


Не все так як ти кажеш, супутникові канали теж платні, а шукати під них ключі і перешивати ресівер не всі вміють-хочуть.
 
Charly
повідомлення 22.6.2010, 12:43
Порядковий номер повідомлення #13

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



ну ніби воно так, але я б особисто зробив так. Наразі маю 6Мбіт анлім, так що питанням що дивитись не переймаюсь
 
ratm
повідомлення 22.6.2010, 17:15
Порядковий номер повідомлення #14

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 22.6.2010, 9:47) «
Окрім того по кабелю іде обмежена кількість каналів, а на супутникову - лови що хоч.

Угу, сиди і тикай на пульті кнопку некст ченнел, поки рука не відсохне. В кабельному є набір популярних каналів, їх є порядка 70, але я дивлюся euronews або діскавері, поки їм зранку перед роботою і коли вечеряю.

Недоліки супутнику
- постійно треба перепрошивати.
- якщо хочеш декілька тв підключити потрібно декілька тюнерів.
- початкові вкладення великі. Потім нікуди ту тарєль не дінеш, хіба викинеш.


Ну ще про iptv ніхто нічого не каже, за цим майбутнє телебачення (якщо воно є).
 
Charly
повідомлення 22.6.2010, 18:43
Порядковий номер повідомлення #15

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Так на супутниковій є така кнопка як Fav тобто фаворити, от туда собі і закидаєш.
Ок. Признаюсь що сам не прихильник ні кабелю, ні супутникового. Вдома ловлю на звичайну кімнатну рогатку, якщо нічого не цікавить по ящику то просто вмикаю онлайн кіно.
 
Агонь
повідомлення 23.6.2010, 9:52
Порядковий номер повідомлення #16

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Scary @ 22.6.2010, 12:25) «
Не все так як ти кажеш, супутникові канали теж платні, а шукати під них ключі і перешивати ресівер не всі вміють-хочуть.

за пляшку пива нову прошивку заливають ))))

Це повідомлення відредагував Агонь: 23.6.2010, 9:55
 
Charly
повідомлення 6.8.2010, 11:14
Порядковий номер повідомлення #17

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



До речі зара ефір та інтермедіа пропонують нет і кабельне ТВ вкупі (гуртом дешевше). Стосовно нету від інтермедіа - супер, без зауважень, а стосовно кабельного від ефіру ніц не годен сказати, не користувався.
 
ratm
повідомлення 8.8.2010, 17:55
Порядковий номер повідомлення #18

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 6.8.2010, 11:14) «
До речі зара ефір та інтермедіа пропонують нет і кабельне ТВ вкупі (гуртом дешевше). Стосовно нету від інтермедіа - супер, без зауважень, а стосовно кабельного від ефіру ніц не годен сказати, не користувався.

Перші це почали робити Діскавері. Я не знаю що там за відео в інтермедії, але оскільки вони дають нет по витусі, то кабельне мабуть це айпітіві. Так ось, якісного айпітіві там не може бути, оскільки для цього потрібне дороге обладнання як для створення потоку, так і для передавання, ну і на стороні абонента шось типу приставки. Про ефір не чув, що дають інет, про кабельне доброго мало чув.

А от чув що Діскавері і Ютім планують ввести айпітіві (як стандартного так і ХД якості) найближчим часом.Поживем - побачим.
 
Charly
повідомлення 8.8.2010, 18:50
Порядковий номер повідомлення #19

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



інтермедіа надає телебачення IPTV та інтернет, ефір не являється інтернет провайдером, і надає виключно послуги кабельного телебачення. А разом вирішили надавати кожен свої послуги, але вкупі і трохи дешевше...
IPTV. Користувався даною послугою від Ютім, і зараз від Інтермедіа. У ютіма телебачення уже більше 2ох років працює у "тестовому режимі", і якщо когось цікавить якість картинки то можу викласти. ІМ пропонує телебачення у "тестовому" десь 5міс, і якість картинки в рази краща за вищезгаданий ютім. Ютім навіть не спромігся в тестовому режимі надати бодай один канал в ХД, інтермедіа надавав.
Щоб переглядати тв в себе дома на телевізорі то має бути приставка, яка справді коштує немало.

Це повідомлення відредагував Charly: 8.8.2010, 18:50


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 8.8.2010, 23:51
Порядковий номер повідомлення #20

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



завувазель якість картинки іптв на ютімі. цікаво просто)
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 16:04